Şimdi Ara

Laptop Sıcak Fırsatlar...

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
757
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar 1 aya yakındır forumda hangi leptopu alayım diye düşünür dururken.Bugün işim gereği öğrencimin velisiyle ayak üstü muhabbet ederken konu laptoplardan açıldı fazla uzatmak istemiyorum.Ben istediğiniz laptopu bayisi olduğum için piyasadakinden internet fiyatından 350-450 tl arası ucuza alabilirim dedi.peki dedik araştırın akşama dönün dedik.2 model söylemiştim kendisine asus birde msi bana bugün fiyatlarını verdi sizlede paylaşmak istedim.Almak isteyen arkadaşlar olursa toplu alımlardada dahada fiyatı indirebiliriz denildi.Bu işlemlerden herhangi bir şekilde komisyon yada başka bisey almıyacağım.Nette bayadır araştırdım forumdada konum var fiyatlar çok yüksek bu fiyatlar gerçekten güzel geldi.ilgilenen arkadaşlar olursa ulaşabilirler buradan.Ürünler 0 ve garantilidir.12 ay taksit yapma imkanlarıda mevcuttur.Başka bir model de isterseniz kendisine ileteceğim.Kendileri toptacıdır.Bayilerle birebir alım yaptığı için ucuza getirebiliyormuş.Bilginize.Yalnız vermiş olduğum msi modeli bu olup fiyata inanamadım açıkcası o yüzden yarın tekrar teyit ettireceğim.

MSİ GE70 209 xtr 2.450

Asus N550jv cn211d : 2.350

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sprhawk -- 19 Aralık 2013; 1:21:23 >

• Hocam garanti konusu nasil olcak birde 12 taksik yaptirsak kart numaralarini mi vericez pek guven vermedi ama fiyatlar guzel.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ge70 de bir yanlislik olabiliir
    Cunku 3000 tl bu model ve ssdli

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende öyle düşündüm tekrar teyit ettircem firmaya.Burada zaten elektronik satışı yapıyorBuradaki şubelere toptancı olduğu için laptop dağıtımı yapıyor.Sanırım şey yaptırtabilirim internetten satış usulü sahibinden benzeri gibi bir siteden yada n11 oradan alışveriş yapılabilir.Çünkü fiyatları çok iyi geldi bana.Msi modelinde biraz kafam karışık cevap alırsam tekrar fiyatı yazacağım.Orjinal 0 ürünler.Arkadaşlar sormamı istediğiniz modeler varsa söyliyebilirsiniz.

MSI GE70 2OE-209XTR Core i7-4700MQ 8GB 128GB SSD + 1TB GTX765M 2GB 17.3 Bu modeli sordurtuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sprhawk -- 19 Aralık 2013; 10:08:51 >
  • Arkadaşlar velime teyit ettirdim.Model MSI GE70 2OE-266XTR Core i7-4700MQ 8GB 1TB GTX765M 2GB 17.3" Full HD

fiyatı : 2.450 Yılbaşından sonra stoklarda olucak.İsteyen arkadaşlar olursa buradan irtibat kurabilirler.Başka modellerde olabilir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.