Şimdi Ara

Laptop Önerisi *Resimlerden Hangisi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
648
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Vatan Bilgisayardan %25 indirimi bekliyorum bu 3ünden birini alacagım ama sizce hangi,si daha iyi ? akinelerin eksilerini ve artılarını yazarsanız sevinirim.
    Ben lenovo'yu cok istiyordum yeni stoklara girdi. Asus'un da kalitesi tartısılmaz. Siz neler düşünüyorsunuz ?

http://a1202.hizliresim.com/u/h/2r5z3.jpg

• limit ne kadar kardeşim
  • Ben en en fazla 1.500 TL düşünüyorum.
  • Bence Bekle Lenova Y 570 Al Vatan Stoklarında kalmamış ama gelince alırsın i5 6 gb ram 1333 2 gb gt 555m ekran kartı 1450 lira bence kaçmaz...Ekran kartı 1. sınıf ekran kartıdır
  • Onu kaldırmışlar sanırım. Evet o çok iyidi ama artık yok. 540m de yeter herhalde ya..

• Onu alacağıma herseyiyle aynı fakat işlemcisi 2450 olan resimdeki lenovoyu alırım. Öyle değil mi sizce de ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: chasteeer

Onu alacağıma herseyiyle aynı fakat işlemcisi 2450 olan resimdeki lenovoyu alırım. Öyle değil mi sizce de ?

Diğer linki kopyalamışım.İkisinin de fiyatı aynı olunca.
    2450 olanı alın.
  • Evet bende tahmin etmiştim zaten :)
    Kasası nasıl acaba bu modelin ? Sağlam mı ?
  • Yok mu başka yorum yapabilecek kişi ?
  • bu fiyata yukarıda verilen lenovo ve hp'den daha iyi kartlı bilgisayar bulamazsın ancak i5 2430m ve 540m kartlı bilgisayarlar mevcut.
  • Asus ile Lenovo arasında kaldım. Yani 100 TL fazla ver ASUS al der misiniz ?
  • sizin verdiğiniz linkteki asustan bahsediyorsanız önermem ekran kartı 520m'nin gelişltirilmiş şeklidir 540m kadar iyi değil.bu vatandaki model galiba çok pahalı asusun sx581 modelini alın i5 2430m 540m ekran kartlı modeli işlemciye bakmayın arada gözle görülür bir fark yok
  • 2430 ile 2450 nin arasında hissedilebilir bir fark olacagını dusunmuyorum zaten. Önemli olan ekran kartı. Ben 540m den yanayım herkes memnun zaten. O zaman lenovo agır basıyor bu durumda. ama o da çinlilerin eline gecti acaba nasıl uretiliyor ? saglamlık bakımından nasıl ? Bunların hepsi bir soru işareti..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.