Şimdi Ara

Laptop hoparlörü hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
248
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bugün Acer marka laptop aldım.Kullanmaya başladım ilk başlarda hoparlör çalışıyordu.Daha sonra kulaklık taktım yine sorunsuz çalıştı fakat kulaklığı çıkardıktan sonra ses gitti.Kulaklığı takınca ses çıkıyor ama çıkartınca yok.Sorun ne olabilir,daha kullanmaya başlayalı bir kaç saat olduğuna göre donanımsal bir sıkıntı olabileceğini düşünüyorum.Yardım edebilecek olan var mı?

• Bahtsızbedevii B kullanıcısına yanıt
    Muhtemelen sorunun donanımsaldır,vakit kaybetmeden aldığın yere geri götür.
    ya iade edersin yada servise gönderirler
  • quote:

Orijinalden alıntı: yolcu_27

Muhtemelen sorunun donanımsaldır,vakit kaybetmeden aldığın yere geri götür.
    ya iade edersin yada servise gönderirler

Öyle yapacağım,bugün götüreceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bahtsızbedevii

Arkadaşlar bugün Acer marka laptop aldım.Kullanmaya başladım ilk başlarda hoparlör çalışıyordu.Daha sonra kulaklık taktım yine sorunsuz çalıştı fakat kulaklığı çıkardıktan sonra ses gitti.Kulaklığı takınca ses çıkıyor ama çıkartınca yok.Sorun ne olabilir,daha kullanmaya başlayalı bir kaç saat olduğuna göre donanımsal bir sıkıntı olabileceğini düşünüyorum.Yardım edebilecek olan var mı?

Abartıtlacak sorun yok sağ alttaki ses simgesine sağ tıkla ses efekti kayıttan yürüt sekmesine gel ordan kulaklık takılı ise kulaklığı varsayılan aygıt seç. Takılı değilse hoparlöru varsayılan aygıt ya tamam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: omeeeer54

quote:

Orijinalden alıntı: Bahtsızbedevii

Arkadaşlar bugün Acer marka laptop aldım.Kullanmaya başladım ilk başlarda hoparlör çalışıyordu.Daha sonra kulaklık taktım yine sorunsuz çalıştı fakat kulaklığı çıkardıktan sonra ses gitti.Kulaklığı takınca ses çıkıyor ama çıkartınca yok.Sorun ne olabilir,daha kullanmaya başlayalı bir kaç saat olduğuna göre donanımsal bir sıkıntı olabileceğini düşünüyorum.Yardım edebilecek olan var mı?

Abartıtlacak sorun yok sağ alttaki ses simgesine sağ tıkla ses efekti kayıttan yürüt sekmesine gel ordan kulaklık takılı ise kulaklığı varsayılan aygıt seç. Takılı değilse hoparlöru varsayılan aygıt ya tamam

Hoparlöre tıklayınca varsayılan yap sekmesine tıklanmıyor.Sorun donanımsal.Götürdüm bugün baktılar kutusu kağıdı falan ne varsa getir Acer'dan rapor alıp değiştirelim yada para ekle daha iyisini al dediler.Para ekleyip daha iyisini alacağım gibi görünüyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.