Şimdi Ara

Laptop fanı durdu Garanti için sorularim var (teknosa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.205
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Laptop Fanı 4-5 gündür garip bir ses çıkartıyordu (keskin) ve bugun ansızın durdu..Daha 1.5 yıllık garantisi sürdüğü için içini acmadim..

Korktuğum 1-2 olay var

1.Çok onceleri laptopu yere düşürmüstüm ama görünürde herşey sağlamdi sadece içinde 1 tane vidamsi bisey cikmis laptopu sallayinca sesi geliyordu

Servis bu fan yere düşürdüğünüz için bozuldu diyip benden ücret alabilir mi ?

2.Laptop Bana aşırı sekilde lazım Ürünü garantiye versem ne zaman alabilirim ? Teknosa Evde Tamir hizmeti veriyormuş garanti kapsamındakilere..Bu özelliği kullansam ekstra ucret oder miyim ?

3.Fan neden durmuş olabilir ? (haftada bir elektrik süpürgesi ile tozunu alirim normalde)

not : laptop hala çalışıyor ısınma sorunu yok.. hatta fan ısınınca calisiyordur belki diyip oyun oynadim 10 dakika ama ne laptop isindi nede fan çalıstı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spoderman -- 17 Mayıs 2012; 16:12:31 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Bo0m3r

Laptop Fanı 4-5 gündür garip bir ses çıkartıyordu (keskin) ve bugun ansızın durdu..Daha 1.5 yıllık garantisi sürdüğü için içini acmadim..

Korktuğum 1-2 olay var

1.Çok onceleri laptopu yere düşürmüstüm ama görünürde herşey sağlamdi sadece içinde 1 tane vidamsi bisey cikmis laptopu sallayinca sesi geliyordu

Servis bu fan yere düşürdüğünüz için bozuldu diyip benden ücret alabilir mi ?

2.Laptop Bana aşırı sekilde lazım Ürünü garantiye versem ne zaman alabilirim ? Teknosa Evde Tamir hizmeti veriyormuş garanti kapsamındakilere..Bu özelliği kullansam ekstra ucret oder miyim ?

3.Fan neden durmuş olabilir ? (haftada bir elektrik süpürgesi ile tozunu alirim normalde)

not : laptop hala çalışıyor ısınma sorunu yok.. hatta fan ısınınca calisiyordur belki diyip oyun oynadim 10 dakika ama ne laptop isindi nede fan çalıstı..

............

• Hocam packerd bell marka laptop'um şuan serviste benim korkularımda seninle aynı leptop yere dustu lakin hiç bir hasar yoktu çok yüksekten değil sandaliyeden halıya düştü ve film izliyordum hala devam ediyordu film yani sorun yoktu 2 gun çalıştı ardından açılmadı. Altındaki vidalarda kendiliğinden sokülüyordu nedense anlayamadım.

bekliyorum daha gelmedi gelince haber ederim ama sen asla düşürdüm falan deme ben 25 inde verdim hala bekliyorum. 20 iş günü derlerse inanma 20 iş günü de adamlara fanın çalışmaması sıkıntı yaratmıyor deme hocam ilerde başka bir sorun oldugunda üstüne kalabilir gönder kurtul.
  • nedir bu laptopların fanından çektiğimiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Monkey D. Dragon

Hocam packerd bell marka laptop'um şuan serviste benim korkularımda seninle aynı leptop yere dustu lakin hiç bir hasar yoktu çok yüksekten değil sandaliyeden halıya düştü ve film izliyordum hala devam ediyordu film yani sorun yoktu 2 gun çalıştı ardından açılmadı. Altındaki vidalarda kendiliğinden sokülüyordu nedense anlayamadım.

bekliyorum daha gelmedi gelince haber ederim ama sen asla düşürdüm falan deme ben 25 inde verdim hala bekliyorum. 20 iş günü derlerse inanma 20 iş günü de adamlara fanın çalışmaması sıkıntı yaratmıyor deme hocam ilerde başka bir sorun oldugunda üstüne kalabilir gönder kurtul.

yani ne diyeyim tam olarak ? fanı durup dururken bozuldu mu diyeyim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bo0m3r

yani ne diyeyim tam olarak ? fanı durup dururken bozuldu mu diyeyim ?

Evet genelde öyle oluyor zaten.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.