Şimdi Ara

LAPTOP EKRANINDAN MONÜTÖR/TV YAPALIM-2

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
1.374
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Uzun bir zaman önce yaptığım bir proje vardı arkadaşlar, bana bu konu ile alakalı bir sürü soru geldi. Bir sürü yardım talebi geldi. Bunun üzerine yeniden sıfırdan başlayarak, kendisine de yapmak isteyen arkadaşlarla birlikte bir proje yapmak istedim.
    Bu projeye katılmak isteyen arkadaşlar var ise şimdiden toplanalım hep birlikte değişik ekran modları yapalım.

Daha önce bir DH kullanıcısı bu işi yapmıştı bende ondan esinlenmiştim. Önceki konum da aşağıda. Merak edenler,soru sormak isteyenler ben bu malzemeleri nasıl alacağım, neye göre alacağım diye düşünenleri bize katılmaya davet ediyorum .

Teşekkürler

Daha önce yaptığım mod: http://forum.donanimhaber.com/m_38215414/key_tv+yapymy/tm.htm

• aslinda buyuk ekranli 3 adet alıp oyun için hafif u sekilde yapilirsa cok cok guzel olur da fiyati ne olur neler gerekir bilmiyorum :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • elimde olsa 2 tane daha yaparım da .. iyi fikir ben bir kaç arkadaşa sorayım bakayım ellerinde var mı : Sağolasın fikir için.
  • 17 inçten 3 ekran 250$
    3 kontrol kartı 125$

Tahmini olarak yazdım. 375$=830tl
    Kargo için de 20 lira desek 850'den elektronik malzeme tamam.
    Bunlarla beraber metal plaka da gerekecek...
    1000 liraya 3 monitör almak yerine bu sistemi kurmak daha iyi bence.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Para vermeden sağdan soldan bulunan ekranlarla yapılırsa tadından yenmez , daha da ekonomik olur :)
  • takipteyim güzel konu. arkadaşta bir sürü çıkma 2.el laptop var. ekranları bir işe yarasın bari.
  • Şu an sipariş aşamasındayım HDMI lı ucuz bi kit alıp hemen çalışmalara başlayacağım.
  • Monütör değil Monitör.Bide koca koca yazmışsın.Düzelt çabuk başlığı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.