Şimdi Ara

Laptop Ekranı Sağa Doğru Kaydı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
230
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Lenovo Ideapad 700 modeli laptop. Ekran sağ taraftan 1 cm veya daha az alttan da aynı şekilde kaydı ve düzeltemedim. Kapağını kapatırken de ekran dalgalanıyor gibi olmaya başladı ama ekranda bir sorun yok nasıl düzeltebilirim?

2. Resim laptop kapalıyken ki hali orda bile belli oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qqEagless -- 24 Ekim 2020; 15:9:14 >

• Sorun yok. Kenardaki ufak boşluklar normal.

Ekran kapalıyken bile belli oluyor demişsiniz -ki öyle- ekranın pikselleri zaten oradan itibaren başlıyor.

• 0ldskool kullanıcısına yanıt

Hocam önceden yoktu bugün oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün olduğuna emin misiniz? Ekran kartı ayarlarında ekran ayarlarını kurcalayın olmazsa. Ama kapalıyken bile belli oluyorsa; nasıl olabilir böyle? Panel mi oynadı yerinden?

edit: Konular karıştı pardon.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0ldskool -- 24 Ekim 2020; 15:32:44 >

Aynen hocam eminim maç izliyordum devre arası kapattım tekrar açtım ekran yanda siyah boşluk ile açıldı internetten baktım ekranı kastırın biraz düzelir falan dediler denedim olmadı. Çözünürlük vs ile de oynadım yine aynı

• İlk defa duyuyorum böyle işiLaptop Ekranı Sağa Doğru Kaydı 

Eğer panel yerinden oynamışsa bir şekilde, hiç kurcalamayın garantiye verin baksınlar.

2. el almıştım garantisi yok acaba tamirciye götürsem çok masraf çıkar mı?

Sorun çözüldü hocam ilgilendiğiniz için teşekkür ederim

• qqEagless kullanıcısına yanıt

Geçmiş olsun.

Sorun neymiş? Nasıl düzeldi?

Hala bilmiyorum kapatıp şarja taktım. Tekrar açıyım biraz daha bakıyım dedim eski haline geri dönmüş bende anlamadım Laptop Ekranı Sağa Doğru Kaydı 

• Daha önceden ekran değişmiş ise ekranı tutan vidaları bağlamadan takmışlarsa bu durum olur. Kontrol etmek basit. Penaya benzer bir apart varsa onunla açabilirsin kapağı tutan vida yok bilgin olsun. Hatta tırnakla bile açabilirsin.

• Free WiLL kullanıcısına yanıt

Şu an sorun yok fakat kapağı kapatırken dalgalanır gibi oluyor hala sökerken daha kötü yapmıyım bide

• Ekrana baskı olduğu için o dalgalanma oluyor. Tehlikelidir. Ekran kırılmasına kadar gidebilir bilgin olsun

• Free WiLL kullanıcısına yanıt

Bugün açtım yine kaymış hocam ve bu sefer daha kötü. Laptopu açtım ekran gelmedi masmaviydi ekrana hafif bastırdım geldi ekran. Kapağı hafif kapatmaya çalışınca ekran gidip gidip geliyor anlamadım durup dururken noldu bu ekrana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qqEagless -- 25 Ekim 2020; 10:9:25 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.