Şimdi Ara

laptop Ekranı oynatınca renk değiştiryor yardım!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
246
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba başlıkta belirttiğim gibi laptobumun ekranını belirli bir açıda kullanıdığım zaman hiç bir sıkıntı yok ama ekranı oynattıgım zaman yeşil çizgili renk değişimi gibi sorunlar yaşıyorum! bilgisayarcılara danıştım ama kablodan olabilir dedeiler değilse ekran değişimi gerekebilir dediler bende direk ekran değişimi gerekiyor diyip fazla para almalarından dolayı size danışmak istedim aşağıda normal ekranın olduğu ve renklerin gittiği fotograflarını paylaşıyp yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler

laptop Ekranı oynatınca renk değiştiryor yardım!laptop Ekranı oynatınca renk değiştiryor yardım!laptop Ekranı oynatınca renk değiştiryor yardım!laptop Ekranı oynatınca renk değiştiryor yardım!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ercanuzun06 -- 1 Eylül 2019; 18:36:53 >

• ekranı oynatınca renk değişmesinin kabul edilebilir hatası ekran yada ekran kablosu. yani lcd yada lvds diye bahsedilen kablo.
    aslında kablo da hasar varsa yada temazsızlık varsa düeltilebilir. Başlarında durarak baktırırsanız daha sağlıklı olur. Yada yetkili servise gönderin bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahserinatlısı -- 6 Eylül 2019; 13:14:52 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.