Şimdi Ara

Laptop ekranı kırıldı. Bu takılır mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.608
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Laptopumun ekranı kırıldı serviste benden 500 liraya yakın bir ücret istedi.http://www.dunyagrup.com/sony-vaio-vpc-ec-17-3-wxga-1600x900-hd-led-aydinlatmali-notebook-lcd-paneli-laptop-ekrani.html Bu ürün montaj dahilinde 266 tl. Bunu taktırsam aynı şekilde çalışır mı ? Çünkü 500 lira zaten laptopun 3te1i fiyatı.

• Sizin notebook marka ve modeline uygunsa neden olmasın. Yetkili servislerde bazen yüksek fiyat çıkarıyorlar kırılan malın da garantisi olmuyor zaten.
  • Ya uyuyo ama sorun çıkartırmı acaba ? Ve bunu nerdeen almalıyım sizce neresi en güvenli olur
  • notebookunuzun ekran boyutu kaç?
    verdiğiniz linkdeki panel boyutu 17.3''
    ben olsam riske girmezdim,servisin yapması daha mantıklı
  • Ben olsam paneli söktüyseniz yanınıza alıp kıyaslayarak direkt bayiden almayı tercih ederdim. İnternet sipariş edersiniz aynısı çıkmaz problem olur, başka bir parça olsa tamam alın takın ama görerek almak en iyisi. Satın aldığınız yere de eski paneli gösterdiğinizde size uyup uymayacağını da kontrol ederek verecektir.
  • anladım teşekkürler Seyyah. En iyisi internetten adreslerini alıp kendim giderim.

@S R T Notebookumun ekran boyutuda 17.3 inç işte. Riske girmeme konusunda haklısın tabiki ama hocam laptopun 3te1i fiyatınıda vermem yani
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.