Şimdi Ara

Laptop düştü büyük ihtimal harddisk bozuldu açılmıyor garantide ne olur?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
2.242
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Kırık çizik vs. yok garantiye gönderdiğimde parça değişimi olursa para isterler mi?

Garanti belgesi fatura kutu filan hiç bişey yok seri no dan 1 yıl garantisi kaldığı gözüküyor sadece

• quote:

Orijinalden alıntı: KendimiArıyorum

Durum başlıktaki gibi arkadaşlar.
    Kırık çizik vs. yok garantiye gönderdiğimde parça değişimi olursa para isterler mi?

Garanti belgesi fatura kutu filan hiç bişey yok seri no dan 1 yıl garantisi kaldığı gözüküyor sadece

Bilgisayarda nasıl bir sorun var tam olarak yere düştüğünden sonra açılmıyormu vs biraz daha bilgi verirseniz iyi olur...Birde markası ve modeli nedir ?
    Eğer garanti beklemek istemiyorsanız içini açmanızı tavsiye edebilirim bu konuda bilgiliyseniz.
    Düşünce yere harddisk vidayla yuvaya tutturulmamışsa yerinden çıkmış olabilir.
    Ramler de belki yerinden oynama olabilir.
    Zaten garantidede yere düştüğünü anlarlarsa kullanıcı hatası deyip geri gönderebilirler.
    Dediğim gibi vidaları nazikçe açınız açtığınız belli olmasın ilk olarak hdd yuvasına tam oturmuşmu ona bakın daha sonra ramlere bakın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metehan314 -- 8 Ocak 2013; 15:36:26 >

• quote:

Orijinalden alıntı: metehan314

quote:

Orijinalden alıntı: KendimiArıyorum

Durum başlıktaki gibi arkadaşlar.

Bilgisayarda nasıl bir sorun var tam olarak yere düştüğünden sonra açılmıyormu vs biraz daha bilgi verirseniz iyi olur...Birde markası ve modeli nedir ?
    Eğer garanti beklemek istemiyorsanız içini açmanızı tavsiye edebilirim bu konuda bilgiliyseniz.
    Düşünce yere harddisk vidayla yuvaya tutturulmamışsa yerinden çıkmış olabilir.
    Ramler de belki yerinden oynama olabilir.
    Zaten garantidede yere düştüğünü anlarlarsa kullanıcı hatası deyip geri gönderebilirler.
    Dediğim gibi vidaları nazikçe açınız açtığınız belli olmasın ilk olarak hdd yuvasına tam oturmuşmu ona bakın daha sonra ramlere bakın.

Çok teşekkür ederim yardımcı olmaya çalıştığın için.

açılıyor mavi ekran geliyor hata kodunu netten baktım harddisk ram hatalarında olmuş genellikle

ramları çıkartıp tekrar takıp denedim.hdd oldukça sağlam gibi duryor kontrol ettim. gözüken kısımda oynayan kablo gevşemiş filan gibi bir durum yok

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.