Şimdi Ara

Laptop Donması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
945
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar uzun zaman sonra anlam veremediğim ve çözemediğim bir sorunla karşınızdayım.
    Sorunum laptobumun donması bu olay son 3 4 gündür başıma gelmeye başladı. Ne yaparsam yapayım donuyor bilgisayar. Oyunlara girerken oluyor bu mesela oyunlarda korsan değil biraz önce oturum açtım yine dondu işlem yapınca da donuyor işlem yapmayıncada. Ancak şunu fark ettim bilgisayar donunda harddisk ışığı yanmıyor ve son zamanlar bütün klasörlerde desktop.ini diye bir şey oluştu. Normalde sadece masaüstünde vardı ve gizliydi sanırsam ne işe yaradığını biliyorum ama şimdi bütün klasörlerimde var ve gizli değil ayrıca windowsu her açtığımda not defterinde açılıyor sorunum ne olabilir?

Laptop markası: Y50-70

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Up

Kimsenin bilgisi yok mu format attım hala aralarda donmaya devam ediyor

• Up

• Up

• hardiskte bad sector taraması yaptırabilir misin? Benim de laptobum bazen donuyor ama bazen 1 gün çalıştıktan sonra bazen de açıldıktan dakikalar sonra donuyor. Bazen aylarca donmadığı oluyor. Benim sorunun windows 10 driverlarından kaynaklandığını düşünüyorum çünkü windows 7 de donmuyordu ve laptobun windows 10 driverları olmadığı için windows 8 driverlarını kurdum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.