Şimdi Ara

Laptop a Taktıgım mouselar çalışmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
13.008
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar laptopa yeni format attım ama mouse sun ısıgı yanmasına ragmen çalışmıyor mouse bozukmu diye diyer pc ye taktım çalıştı masaustu pc nin mosuda taktım oda ısıgı yandı kaldı servis pack 3 kurulu ama çalışmıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xKyubi -- 10 Eylül 2010; 11:56:28 >

• usb girişinde sorun olabilir başka bir usb aygıtını mouse'u taktığın girişte dene eğer çalışırsa işletim sisteminde sorun olabilir.
  • başka mouse taktım ısıgı yandı ama çalışıyor ama flash disck veya card oku8yucu calısıyor
  • Driver sorunu var sanırım mouse'un driver bulup yüklemeyi dene mouseun markası ne onuda öğrenebilirmiyim?
  • PIRANHA MODEL:Dragon B type mouse usb/800 DPI

ama tak çalıştır sanırım bulmadım sitesinde
  • taktıktan sonra aygıt yöneticisine bakarmısın bi sorunlu olarak gösteriyormu mouse'u
  • Yok gzukmuyoki mousu
  • acayip bi durum hakkaten başka pcde çalışıyorsa sorun mouse'da deil pcnin usb'sinde die düşünelim dicem ama oradada başka usb aygıtlarını çalıştırdığını söylüyorsun tek bi ihtimal kalıyor işletim sistemi ama ondada ne türlü bi sorun var çıkartamadım şahsen
  • Mause'nizin USB'si değilde, takıpda çalışmadığınızı belirttiğiniz bilgisayarın USB girişinde aşınmadan kaynaklanan sorun olabilir.
  • quote:

Mause'nizin USB'si değilde, takıpda çalışmadığınızı belirttiğiniz bilgisayarın USB girişinde aşınmadan kaynaklanan sorun olabilir.

bende öyle düşündüm fakat başka usb aygıtlarıyla denemiş ve onlar çalışmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sercangumus

quote:

Mause'nizin USB'si değilde, takıpda çalışmadığınızı belirttiğiniz bilgisayarın USB girişinde aşınmadan kaynaklanan sorun olabilir.

Şunu demek istiyorum: USB'yi taktığı bilgisayarın USB girişi aşınmış olabilir başka bilgisayara takdığında başka bilgisayarın USB girişi aşınma olmadığından çalışabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: black_sea_28

quote:

quote:

Şunu demek istiyorum: USB'yi taktığı bilgisayarın USB girişi aşınmış olabilir başka bilgisayara takdığında başka bilgisayarın USB girişi aşınma olmadığından çalışabilir.

Dostum aşınmış dediğin usb girişinde başka usb aygıtları denenmiş ve o aygıtlar sorun çıkarmamış.

• bu tip sorunlar performans xp yüklenmiş vb sistemlerde görülür.. standart modifiyesiz xp yüklemenizi öneririm..
  • quote:

Orijinalden alıntı: computeron

bu tip sorunlar performans xp yüklenmiş vb sistemlerde görülür.. standart modifiyesiz xp yüklemenizi öneririm..

Aynı fikirdeyim :)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: black_sea_28

quote:

quote:

Dostum aşınmış dediğin usb girişinde başka usb aygıtları denenmiş ve o aygıtlar sorun çıkarmamış.

Pardon, o zaman sizin dediğiniz olabilir:))

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.