Şimdi Ara

LAPİDEN TÜY DÖKÜCÜ KREM İŞE YARIYOR MU? HERHANGİ BİR ZARARI VAR MIDIR? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
3
Favori
106.819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • sakallarımızla gözümüz arasındaki tüyler için işe yarar mı? sir daha çok çıkmasına neden oluyor sanki
  • quote:

Orijinalden alıntı: toysican

quote:

Orijinalden alıntı: KuuuL78

quote:

Orijinalden alıntı: Hümiyettin

Benimde elmacık kemiklerimin oralarda çıkıyor tüyler onları nasıl giderebilirim kalıcı olarak ?

up

up

Lazer epilasyon. Başka yolu yok. Kalıcı istiyorsan lazer epilasyon uygulatacaksın. Geçici düşünüyorsan, jilet alıp, su sabun kullanmadan, çokta bastırmadan öyle üstten alabilirsin tüyleri. Ya da burun kılları için olan aletten alıp, tüy olan kısımlara kullanabilirsin.

Ekstradan şunu söyleyeyim, sir ağda hiç tavsiye etmem. Ben bir kez kullandım, sivilcelenme yaptı. Bir daha elimi sürmedim. Eğer daha önce kullanmadıysanız bir daha düşünün. Cildiniz hassas olabilir ve sir ağda sivilcelenme yapabilir. Ben jilet kullanırım dediğim gibi, söylediğim zaman manyak mısın yua sakal gibi çıkar yua diyenler oldu, ama öyle bir şey ile karşılaşmadım. Gayet de güzel oluyor. 2-3 haftada bir çıkıyorlar. Alıyorum tekrar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1E1ABE892 -- 4 Mart 2012; 13:55:36 >

• yüze kullanılmaz onlar. ya berberde yaktıracaksın ya da ağda bantı alıp onları kullan
  • Arkadaşlar bugün bende aldım fakat ne kadar sürede tekrar kıl çıkar onu merak ediyorum.Birde bunu kullandiktan sonra daha fazla çıkıyor diyorlar ne kadar doğrudur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.