Şimdi Ara

LAGUNA II GRUBU *** Gelin; Konuşalım, Tartışalım, Paylaşalım *** (641. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
24.183
Cevap
248
Favori
1.644.909
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 639640641642643
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://store.donanimhaber.com/c8/9d/b7/c89db7903f38f426ffddab63926604c7.jpg @nedim1971

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karaduman06 -- 15 Haziran 2013; 22:10:34 >

• karaduman06 kullanıcısına yanıt
    arkadaslar arbada kaza bela boya hıc bırsey yok km 13500kmde sızce kas para eder.

• Hepimizin babalar gunu kutlu olsun arkadaşlar......

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hepimizin babalar gunu kutlu olsun arkadaşlar......

• Sizlerdende Allah razı olsun arkadaşlar.Araç yetkili servisde 5200 lira iskontosuz kasko şirketine parça teklifi sunmuşlar, bunun nerdeyse tamamı sırf kapı ve ekipmanları.Bu arabaya kaskosuz binen varsa hemen gidip kasko yaptırsın derim.
     LAGUNA II GRUBU *** Gelin; Konuşalım, Tartışalım, Paylaşalım ***
  • mave-rick kullanıcısına yanıt
    geçmiş olsun. bu kadarda ucuz olmaz ki :( kaskosuz ellerine düşen yandı.yetkili kazık servisi :)
  • Bütün babaların, baba adaylarının ve ilerde baba olmayı düşünenlerin :) Babalar Günü kutlu olsun...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    bu servisler buldugunda fena bindiriyorlar,suclu isen hele kaskosu yok ise aracin servise gitsen demekki yaraci birak cik daha iyi olur diyorum ama bu masrafi disarda 2000 e hallederler sanirim birde vuran karsiliyor dimi bu masraflari kaskonu deldirmiyorsun ?
  • fuk_18 F kullanıcısına yanıt
    Üstad karmaşık hatanın büyüğü bende gibi kavga gürültü yapmadık raporlarımızı yazdık gerekli belgeleri aldık ayrıldık.kusur dağılımı netleştirilmedi daha.Arabada seyir kamerası var atayım videoyu siz değerlendirin.Çok keskin bir giriş her defasında girerken az geniş almak zorundayım yoksa sürtüyor ve aynı yerde çok kaza oldu, karşı taraf raporda beyanında sinyalini farketmedim arkasından geliyordum vurdum diye yazdı.Toleranslı bir sürücüyüm videoda fark ediceksiniz yol veririm karşıdakini idare ederim, ama karşı taraf bana hiç tolerans göstermedi 100 metre öncesinden sinyal yakmama, önümdeki araçların lambada durmasına ve benim hız kesip fren lambalarımı geriden beri yakmama rağmen.Umarım videonun bir faydası olurda hepsi bana kesilmezde kaskoyu deldirmem, videoyu ve resimleri cd ile birlikde diğer evrakların arasına koydum.

video linki

http://www.youtube.com/watch?v=7rJIKg6l4Ok&feature=youtu.be

bence arkadan gelen suçlu.son anda farkederek fren yapmış.tekrar geçmiş olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drfx77 -- 17 Haziran 2013; 0:29:37 >
    burda nasil sucluyu bulamiyorlar o araba sana arkadan vuruyor dimi yani sokakdan cikmiyor.polis demi kaza raporunda bahsetmedi bu durumlara birde takip mesafesi diye birsey var bunu isde bu durumlar icin koymuslar birkere o arac takip mesafesini ihlal ettigi icin eger arakadan sana vuruyorsa haksiz yandan cikiyorsa yine hizli bir sekilde cikis yapiyor bunu nasil belirleyemezler anlamiyorum,birde senin sanayide ortala hizin kac biraz hizli geldide bana ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: okyanus gezgini

Merhaba arkadaşlar servisten geliyorum .....
    Parça fiyatları,

Genlesme kabı : 163 tl

Sol on kapı kilidi : 360 tl.

Kart : 350 tl.........

Kart için Nokta atışı fiyat vermişim sana 350 demiştim, genleşme kabı önemli bir materyal, içinde basınç oluşuyor, üstelik kaynar su basıncı.
    eğer onarım yaptırtacaksanız çatlağın durumunu göze alın ve çıkması olsun ama sağlamı olsun derim.
  • Genlesme kabinin siparişini verecem servise.
    Bir haftayı bulurmus gelmesi.....
    Kapı kilidi ve kartlar bi süre böyle idare edeceğiz artık :)

• quote:

Orijinalden alıntı: ohayyam

Arkadaslar,

Onceki Lagunami sattigim arkadas uygun bir fiyata binici bulursa aracini satmayi dusunuyor.

Bu forumda eski aracimla ilgili olan biten herseyi bulup okuyabilirsiniz :)))

2003 model Laguna II 2003 model 2.0 140 HP. Gumus Gri. Fotolari bile var forumda...

Privielege ( xenon ve sunroof yok )

150.000 km de 120000 km de motoru servis garantili olarak yapildi. ( Yetkili servis sente ayari hatasi yuzunden subab kesmisti krank blok haric komple yenilendi ) Garantisi devam ediyor...

Prins LPG li masrafsiz vede sorunsuz bir aractir.

Ilgilenenler PM atabilirler.

Arac Fotolari..
     LAGUNA II GRUBU *** Gelin; Konuşalım, Tartışalım, Paylaşalım *** LAGUNA II GRUBU *** Gelin; Konuşalım, Tartışalım, Paylaşalım *** LAGUNA II GRUBU *** Gelin; Konuşalım, Tartışalım, Paylaşalım *** LAGUNA II GRUBU *** Gelin; Konuşalım, Tartışalım, Paylaşalım *** LAGUNA II GRUBU *** Gelin; Konuşalım, Tartışalım, Paylaşalım ***

• maverick geçmiş olsun..sen sağdaki sokağa girmeye çalıştında pejo direk gidecekken sana yandan vurmuş gibime geldi hani sen önüne kırmışsın gibi tabi yalnış değerlendiriyoda olabilirim..bu araçların en sevmediğim yanı sağ aynası bi türlü gözüm alışmadı sollarken sağ şeride geri girecekken hep tedirgin oluyorum seninki gibi bi kaza yapacam diye ....................... arkadaşlar birde danışmak istediğim bi konu var bugün lpg sızdırmazlık belgesi için sanayiye gittim grev var yapmadılar lpg yi takan ustanun yanına uğradım hafif koku var bagajda diye neyse sıktı söktü taktı bişeyleri falan bi baktım km sayacında anahtar işareti yanıp sönmeye başladı bi süre sonra kayboluyo bu sefer hani bakıma kaç km olduğunu gösteren yer var bu sefer orda yanıp söylüyo..araç 2005 priv. faz 1 bu arada..servise gidin anlamını taşıyo galiba bi arıza varsa sesli uyarı sisteminde söylemesi gerekmezmi kafam karıştı

• Dediğim gibi kabahatimin farkındayım hata yok değil ama tüm kusur da bende değil muhakkak, sadece bir tanesi takip mesafesi diye birşey var hiç birşey yoksa,sağ şeritteyim ama sol şeridede ihlal ediyorum. Benim kasko ve sigorta şirketim beni haklı karşı tafaı suçlu bulmuş karşı sigorta şirketide beni suçlu bulmuş, mutabakat sağlanmayınca kurula gönderilmiş sonuç bekleniyor.En azından yüzde 50 paylaşılsa kasko delinmez.
    Sizdende Allah razı olsun tekrardan arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: karaduman06

arkadaslar arbada kaza bela boya hıc bırsey yok km 13500kmde sızce kas para eder.

Hocam kırmızı nadir bulabileceğiniz ve lagunalara giden bir renk....
    Araç en üst donanimdaysa ve içi diri duruyorsa araba dışardan harika görünüyor ve kesinlikle kaçırmayın derim .....
    Bu araçların piyasası bakımlı ve masrafsiz olmasıyla alakli...yani 20000 tl'ye bulduğunuz araç ucuz olmayabilir yada 25000 tl'ye bulduğunuz araç pahalı olmayabilir.
    Triger değişimi ,lastikler ,
    koltukların durumu elektronik ve elektriki aksamların durumu vs.
    Umarım aciklayabilmisimdir...

• Kendi aracimdan örnek verecek olursam,
    2003 privillege bva 90000 km. Faz I
    Deri koltuk fakat ısıtma yok
    En üst donanım fakat cruze cont. yok
    25000 tl'ye vermem şu anda..
    Belki birkaç ay sonra satmak istesem kafamdakinin altına alıcı çıkabilir,
    Fakat şunuda çok iyi biliyorumki bu bütçeyle attan inip başka birşeye binebilirim bu aracimi satarsam....aracın kiymetlisini bulabilirseniz 2000 tl fazla vermekten korkmayın kesinlikle...

• 
Sayfa: önceki 639640641642643
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.