Şimdi Ara

LAGUNA II GRUBU *** Gelin; Konuşalım, Tartışalım, Paylaşalım *** (639. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
24.182
Cevap
249
Favori
1.644.401
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 637638639640641
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Anahtarlığın orjinalinde 2 tuşlu ise benimkisi gibi öyle birşey yok. o uzun basma üç tuşluda geçerli yanlışsam düzeltsin bir arkadaş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mave-rick

Anahtarlığın orjinalinde 2 tuşlu ise benimkisi gibi öyle birşey yok. o uzun basma üç tuşluda geçerli yanlışsam düzeltsin bir arkadaş.

hmm evet 2 tuşlu benim kumandamda demekki yok öyle birşey. Saolun.
  • quote:

eger orjinalinde 2 anahtar var ise yani 3 tuslu ile 2 tuslu bu durumda 2 tuslu anahtard hem camlari kapatiyor uzun basinca hemde sunroofu kapatiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fuk_18 -- 10 Haziran 2013; 15:18:50 >
  • fuk_18 F kullanıcısına yanıt
    Arkadaşın aracı exp. dikat et, pri. değil.Bende de aynından var emin olmak için mesajdan sonra denedim kapanan birşey yok idi.
  • gevezze kullanıcısına yanıt
    yokuş yukarı bir yerde deneyin.yine 3000 devirde 5.vites 100 km hızla seyrediyorsa,yada 4.vites 3000 devirde 85-86 km hızla sabit seyrediyorsa şimdilik elletmeyin.düz yolda yanıltabilir.birde kavraması ne durumda?
  • quote:

Arkadaşın aracı exp. dikat et, pri. değil.Bende de aynından var emin olmak için mesajdan sonra denedim kapanan birşey yok idi.

Bende biraz önce denedim camlar kapanmadı. Teşekkür ederim değerli yorumların için.
  • Aracı ilk aldığımda tek anahtarı vardı.Eski sahibine yedek anahtar yaptırttım, eski anahtarı deforme olduğu için şimdiye kadar yeni yaptırttığımı kullandım.Ama eski anahtarı orjinal, yaptırdığım ise yan sanayi.Şimdi şöyle bir durum var, eski anahtarı ile kapının yanına geldiğimde kapıları sorunsuz açıp kapatıyor oda 1 metre kadar, kapılardan azbiraz uzaklaşınca vazifesini görmüyor.Pilden mi diye denemek için diğer anahtarın pilini söküp ona taktım gene sonuç aynı, onun pilini yeni anahtara taktığımda uzakdan sorunsuz çalışıyor.Pilden olmadığı kesin, eski anahtarını mesafesini arttırmanın bir yolu varmı ve bu dış kabları söküp yeni dış kap takmak zahmetli birşeymi, çünkü dış kap baya yıprandı.İnternette 20 liraya ve bu civarda 50 liraya yan sanayisini buldum, ama ben bi süre sonra gine yanı beresi ne soyulsun istiyorum nede uçuk bir para vermek istiyorum.Bana kalitelisini uygun bir fiyata temin edebilecek yada yol gösterecek bir arkadaş varmı acaba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: drfx77

yokuş yukarı bir yerde deneyin.yine 3000 devirde 5.vites 100 km hızla seyrediyorsa,yada 4.vites 3000 devirde 85-86 km hızla sabit seyrediyorsa şimdilik elletmeyin.düz yolda yanıltabilir.birde kavraması ne durumda?

Kavrama normal gibi. Ne çok aşağıda, ne çok yukarıda...
  • quote:

Orijinalden alıntı: gevezze

quote:

Orijinalden alıntı: drfx77

Kavrama normal gibi. Ne çok aşağıda, ne çok yukarıda...

yokuş yukarıda devir hız oranı aynı olursa sorun yok bence.
  • Benim aracımda iki tuşlu ve üç tuşlu olmak üzere iki kart tanımlı şu anda, iki tuşlu kartıda tuşa basık tutunca tüm camlar artı sunroofu kapatıyor.
    3 tuşlu olan keyless özellikli anahtarıda kendim siparişle getirtmiştim, ondada yine aynı işlem gerçekleşebiliyor, yani iki tuşlularda eğer aracınızda o özellik varsa çalışıyor.
  • VEEEEE

LAGUNAMI SATTIM

GÖZÜMÜN ÖNÜNE VERDİM ADAM HİÇ İNMİYO Bİ AŞAĞI Bİ YUKARIII. İLK DEFA Bİ ARABANIN ARKASINDAN ÜZÜLDÜMMMM....
  • is_90 İ kullanıcısına yanıt
    Allah daha iyilerini nasip etsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: is_90

VEEEEE

LAGUNAMI SATTIM

GÖZÜMÜN ÖNÜNE VERDİM ADAM HİÇ İNMİYO Bİ AŞAĞI Bİ YUKARIII. İLK DEFA Bİ ARABANIN ARKASINDAN ÜZÜLDÜMMMM....

Daha iyilerini kullanmanız dileğiyle....

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gevezze

:)

Bende denedim 100km hız ile giderken devir tam olarak 3000 devir/dakika da gidiyor. Bir sorun yok.

Ama haftasonu gösterdiğim 2 usta da baskı balata bitmiş dedi. Başka bir usta sorun yok dedi...

Anlamadım ben bu işi.

Kafam karıştı hepten.

Söküp baktırsam 200 lira zaten, parça da 350 TL yaklaşık.

Söktürmüşten baktırıp toplatmak olmaz, değiştirmek lazım.

Ama gerçekten bitip bitmediğini anlamadım.

pöffff

Selam
    Baskı balatanın bittiği en çok kalkışlarda belli olur.Normal kalkışta ayağınızı debriyajdan çekerken arabanız hafif silkeleme-titreme ya da sönecekmiş gibi davranıyorsa balata bitmek üzeredir.Yapmıyorsa normaldir.Değişmesine gerek yoktur.
  • Arkadaşlar radyatör genlesme haznesi çatlamış ve su eksiltiyor aracim...
    Servis dışında başka hiçbir yerde bulamadım...
    Yakın zamanda değiştiren varmı acaba....

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: okyanus gezgini

Arkadaşlar radyatör genlesme haznesi çatlamış ve su eksiltiyor aracim...
    Servis dışında başka hiçbir yerde bulamadım...
    Yakın zamanda değiştiren varmı acaba....

genleşme haznesini sökün.kuruduktan sonra içten ve dıştan kırmızı silikonla (300 dereceye dayanıklı oluyor bu silikon.hırdavatçılarda bulursunuz.plastik tüpte.)çatlak yerlerini silikonlayın.bayaa bir süre sizi idare eder.siz de buarada denk gelirse acele etmeden hazneyi yenisiyle değiştirirsiniz.
  • Arkadaşlar şu benzin kokusu sorunu biakç gündür gene hissediliyor.Daha öncede belirttiğim gibi yanlız ve yanlız ilk kontak açışda motor soğukken bu kokuyu kontağı açtığımda duyuyorum, motor sıcakkanki kontak açışlarımda bu koku yok.Usta yarısı biri mahalleden, enjeksiyonda diyor, soğukken yetiştiremiyor, temizlenmesi gerek diyor.Haklılık payı varmı sizce enjeksiyon buna sebep olabilirmi.
  • Selam arkadaşlar,

Kapı kollarındaki soyulmayı maise attığım mail sonrası kontrol ettiler ve ücretsiz değiştirecekler.

Klima için sanırım yeni kullanmaya başladığımdan :) Soldaki otomatik soğutmayı sağlayan buton basılıyken ve derece 22 ye ayarlıyken soğutmaya çalıştığım için az soğuruyormuş. Auto kapatıp 16 dereceye getirince iyi soğutuyor.

Panellerdeki soyulmaları sıcak suyla deneyeceğim. Cam açmalardaki plastikte işe yaradığını bilmiyordum boş zamanımda bir bakayım.

Kapı fitilleri bazı yerleri kopmaya çok yakın delikler mevcut. Bu da içeri ses aldırıyor. Baktım ama çok farklı fiyatlar çıkıyor. dialogsys programını bulup bakacağım parça numarasına.

Birde bizim teyplerin kullanma kılavuzu var mı? normal kitapçıkta teyp ile ilgili herhangi bir bölüm yok.

İyi günler.
  • Merhaba arkadaşlar. Laguna 2 Faz2 2008 1,6 Privilage aracımı satıyorum.
    Kendim bir kamu bankasında memurum. Çok titizimdir. Genellikle dikkatsiz sürücülere karşı bankamın garajı, evimin karşısında otopark ve güvenli bildigim yerlere park ederim. Tek el kullanılmıştır. Benden önceki sahibi ise yakın bi arkadaşımdır. O uzun yolda yapmıştır bu km yi. Bürotime de muhasebeci olması dolayısıyla iş seyehatlerinde tek el kullanmıştır ayrıca bayandır ve o da cok titizdir.
    Aracımın motoru cok sağlamdır.
    117 bin km de lpg hiç taktırmadım ben ayda 1200 km yapıyorum. Hafta sonları özellikle ailemle ilçeye gidip gelmek için. Çok seridir ve ayrıca bana göre ekonomikdir. Ş.içi 0.40 ş. arası 0.25 yakıyor ortalama.
    İlanı aşagıda paylaşıyorum. İlgilenenler benimle irtibat kurabilirler. Ev alacağım için satıyorum.
    Fiyat 27,500 son yapabileceğim bu. Ama dışardan gelenler için çok az bi indirim yapacağım.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-fiyat-dustu-cok-acil-cok-temiz-2008-laguna-ful-memurdan-127999708/detay
  • mustafakul M kullanıcısına yanıt
    Herkez heveslenmesin, yetkili servis bakımlı araçlarda butür değişimleri ücretsiz yapıyor reno.Aynı şekilde ön torpido göğsünü değişttirdim geçen, bana verdikleri evrakların içinde o değiştirdikleri plastik kaplamanın fiyatı 457 lira yazıyordu.
  • 
Sayfa: önceki 637638639640641
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.