Şimdi Ara

Lacoste ve Tommy %100 orjinal ürünler made in fransa (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
1
Favori
3.267
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • dh forumunda 90 liraya bu ürünlerden alacak kişi olacağını tahmin etmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: justkny

dh forumunda 90 liraya bu ürünlerden alacak kişi olacağını tahmin etmiyorum.

ürünleri satan kişi biziz zaten siz almıycaksını dıye kımse almıycak anlamına gelmiyor boş boş yorumlar la kırletmeyın lutfen konuyu.

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• lacoste orjinalliği konusunda 4 yıl araştırma yapmış biri olarak söylüyorum bu ürünler çinden getirtilen replika ürünlerdir.Alıp lacoste mağazasına götürdünüğünüz takdirde bunun farkına varacaksınız.Orjinal lacostenin beldeki etiketinde DEVENLAY yazması gerekmektedir ve yaka etiketi de bu kadar amötörce değildir milleti orjinal diye kandırmayalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: djmixed

quote:

Orijinalden alıntı: justkny

dh forumunda 90 liraya bu ürünlerden alacak kişi olacağını tahmin etmiyorum.

ürünleri satan kişi biziz zaten siz almıycaksını dıye kımse almıycak anlamına gelmiyor boş boş yorumlar la kırletmeyın lutfen konuyu.

Tamam kusura bakmayın
  • Lacoste gibi firmalar polo yakalarım düğmelerini ya sedefe benzer bir renkte ya da ürünün rengiyle aynı yaparlar. Orjinal degiller

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jorki

quote:

quote:

orjinal lacoste ürünlerinin eğer ki lacoste mağazasına gidiyorssa nasıl gümrükte takılabilir. ilginç.

konu sayenızde öyle bir yere tasındıkı eksık olmayın gercekten saygı deger arkadaslarım. konu sayenızde resımdekı uırunler orjınalmı degılmı kım kanıtlıycak ılk kanıtlayana ödül verilcekmiş gibi davranıyorsunuz ve ben bunda kesınlıkle ıyınıyet goremıyorumm her arkadasım bu sekılde yorum yapmaktansa urunu alıp urunun kalıtesı ve orjınallıgınden suphe eden arkadasların yorum yapmasını daha dogru buluyorum bu anlamda da sızlerden rıcam eger urunu gercekten almak ıstıyorsanız urunu alırsınız begenmezsenız gerı yollarsınız ve yorumunuzu oyle yaparsınız kımse burada orjınallıgını ya da orjınal olmadıgını kanıtlama cabasına gırmesın lutfen . kımseyı kandırmıyoruz. bu yorum yapan arkadaslardan kacı orjınal magazasından gıyınıyor acaba cok merak edıyorum ayırca urunlerın gumrukte takılma olayını bu tarz tıcaret yapan arkadaslar az cok bılıyorlardır acıklamam bukadar dedıgım gıbı arkadaslardan rıcam urunun orjınallıgını yok soyle etıketı yok magazada boyle demek yerıne urunu satın alıp urunle ılgılı fıkır beyan etme hakkına sahıp arkadaslara bırakırlarsa sevınırım tesekkurler.

şimdi ürünler orjinal değildir lafım yok ama orjinalse gerekli acıklamayı yapmak durumundasın olay bundan ibaret. ha tr malı mı baska mal mı bilmem, önemli olan ürünün kalitesidir. paris şanzelizede gap magzasında satılan ürünlerin etiketinde made in turkey yazısını gözüyle görmüş biri olarak çok da takılmıyorum bunlara. iyi satışlar.

Hocam sana çok net katılıyorum. Yıllardır LAcoste tan giyinirim gerek Occasion gerek kendi mağazalarından.... Etiketlerinde muhakkak ya "Devanley" yada "Devanley-Eren" yazar. Aynı şekilde paristeki Lacoste mağazasında da Türkiye'de üretilmiştir ibaresiyle de karşılaştığım oldu zamanında. GAP için de aynı şey geçerlidir. Ama bana kalırsa yukarıda da belirttiğim gibi "Devanley" yada "Devanley-Eren" yazması orjinalliğinin tespitidir. Türkiye ithalatta ve ihracatta tekstil konusunda hemen hemen dünyaya ürün temin etmektedir. Uzun lafın kısası; kanımca orjinal gibi durmuyorlar (hem etiket hem de kumaş babında)

yine de hayırlı satışlar dilerim...

• quote:

Orijinalden alıntı: h_sencel

quote:

quote:

quote:

orjinal lacoste ürünlerinin eğer ki lacoste mağazasına gidiyorssa nasıl gümrükte takılabilir. ilginç.

konu sayenızde öyle bir yere tasındıkı eksık olmayın gercekten saygı deger arkadaslarım. konu sayenızde resımdekı uırunler orjınalmı degılmı kım kanıtlıycak ılk kanıtlayana ödül verilcekmiş gibi davranıyorsunuz ve ben bunda kesınlıkle ıyınıyet goremıyorumm her arkadasım bu sekılde yorum yapmaktansa urunu alıp urunun kalıtesı ve orjınallıgınden suphe eden arkadasların yorum yapmasını daha dogru buluyorum bu anlamda da sızlerden rıcam eger urunu gercekten almak ıstıyorsanız urunu alırsınız begenmezsenız gerı yollarsınız ve yorumunuzu oyle yaparsınız kımse burada orjınallıgını ya da orjınal olmadıgını kanıtlama cabasına gırmesın lutfen . kımseyı kandırmıyoruz. bu yorum yapan arkadaslardan kacı orjınal magazasından gıyınıyor acaba cok merak edıyorum ayırca urunlerın gumrukte takılma olayını bu tarz tıcaret yapan arkadaslar az cok bılıyorlardır acıklamam bukadar dedıgım gıbı arkadaslardan rıcam urunun orjınallıgını yok soyle etıketı yok magazada boyle demek yerıne urunu satın alıp urunle ılgılı fıkır beyan etme hakkına sahıp arkadaslara bırakırlarsa sevınırım tesekkurler.

şimdi ürünler orjinal değildir lafım yok ama orjinalse gerekli acıklamayı yapmak durumundasın olay bundan ibaret. ha tr malı mı baska mal mı bilmem, önemli olan ürünün kalitesidir. paris şanzelizede gap magzasında satılan ürünlerin etiketinde made in turkey yazısını gözüyle görmüş biri olarak çok da takılmıyorum bunlara. iyi satışlar.

Hocam sana çok net katılıyorum. Yıllardır LAcoste tan giyinirim gerek Occasion gerek kendi mağazalarından.... Etiketlerinde muhakkak ya "Devanley" yada "Devanley-Eren" yazar. Aynı şekilde paristeki Lacoste mağazasında da Türkiye'de üretilmiştir ibaresiyle de karşılaştığım oldu zamanında. GAP için de aynı şey geçerlidir. Ama bana kalırsa yukarıda da belirttiğim gibi "Devanley" yada "Devanley-Eren" yazması orjinalliğinin tespitidir. Türkiye ithalatta ve ihracatta tekstil konusunda hemen hemen dünyaya ürün temin etmektedir. Uzun lafın kısası; kanımca orjinal gibi durmuyorlar (hem etiket hem de kumaş babında)

ya kimseye derdimizi anlatamadık su konuyu kırlettınız be ayıptır . kac sefer soyledım bu konu urunlerın orjınallıgını tartısma konusu degıl bır satıs konusu . buraya yorum yazanların hıc bırıde urunlerle ılgılenmeyen sadece konuyu kırletıp baltayan yorumlar bır rahat bırakın su konuyu . biz urunlerımızn arkasındayız begenmeyen urunu gerı gondersın dedıkce sacmaladınız yeter... bu son yazısım bıraz olsun urunlerle almak ısteyenler dıyecegım ama sızın gıbı ınsanlar bu konuyu kırletmeye devam ettıkce sayenızde bu da olmayacak burada urunlerı almak ısteyıp ılgenenlerın herturlu soruları cevaplanıcaktır onun dısındakılerı report edıcem ... selametle

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: h_sencel

quote:

quote:

quote:

ya kimseye derdimizi anlatamadık su konuyu kırlettınız be ayıptır . kac sefer soyledım bu konu urunlerın orjınallıgını tartısma konusu degıl bır satıs konusu . buraya yorum yazanların hıc bırıde urunlerle ılgılenmeyen sadece konuyu kırletıp baltayan yorumlar bır rahat bırakın su konuyu . biz urunlerımızn arkasındayız begenmeyen urunu gerı gondersın dedıkce sacmaladınız yeter... bu son yazısım bıraz olsun urunlerle almak ısteyenler dıyecegım ama sızın gıbı ınsanlar bu konuyu kırletmeye devam ettıkce sayenızde bu da olmayacak burada urunlerı almak ısteyıp ılgenenlerın herturlu soruları cevaplanıcaktır onun dısındakılerı report edıcem ... selametle

Hocam benim amacım baltalamak değil! %100 Orjinal Lacoste ibaresini görünce konuya girip sattığın ürünlerden baktım kendime ve akabinde incelemem sonucu orjinal olmadığını anladığımdan dolayı da yazmak istedim. Bu baltalamak değil sadece insalnlara %100 Orjinal ürünler yazıp bu şekilde ürünleri satmaya çalışmanız ters geldi...

• Yalan beyandan banlayın bu adamı
  • tezgah aç hocam 29.90dan ver gitsin burada gereksiz insanlarla uğraşma!

yahu ilgilenmeyen ve almayacak olan adam neden senin ilanına girsin?
    bende gerçekten orjinalse alayım diye baktım ama sen düpedüz olmayan bişeye inanmışsın(yada ticaretle şekillenmişsin) bize de onu benimsetmeye çalışıyorsun. bırak mallar hangi abininse o satsın sende tvlere dizi falan yaz(fransada üretilmiş de,gümrükte takılmış da,ordan ihaleyle alınmışda,Türkiye de satılacak vay efendim vay)

1 fransada şuan Lacoste üretimi yapılmıyor.
    2 Fransa LV için özel yasa çıkarmış ve orj olmayan (kimliği bulunmayan) LV ürünlerini kullanan kişileri havaalanından bile içeri almıyor. bu uygulamayı yapan bir ülkenin markası gümrükte ne takılır ne kırmızıya(hem evrak hem ürün incelemesi) düşer. yani vesselam yormayalım birbirimizi.
    3 gümrükte takılıp alınmayan bu tarz markaların ürünleri olmaz(adam mal mı markasını ele ayağa düşürsün)
    4 gümrükte takılıp alınmayan ürünler 1yıl bekletildikten sonra satışa çıkar bu da yılda bir düzenlendiği için bir ürün 1-2 yıl beklemiş olur demek oluyor. poşette bu kadar bekleyen tekstil ürününden hayır gelmez zaten.

bu işler bu kadar basit olsa bir lojistikçi olarak bende yaparım.

saygılar,sevgiler ama gerçekten sevgiler...

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.