Şimdi Ara

Lacoste ve Tommy %100 orjinal ürünler made in fransa

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
1
Favori
3.267
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu kadar bos konusmanın ustune donanımhaber satıslarını ıptal edıyorm olmaz olsun sızın gıbı forumcular yazıktır gunahtır bos bos yorumlarınızla kırlettınız konumu baltaladınız sımdıde bunun altına yazarsınız sımdıde sankı konu urunlerın orjınallşgını kanıtlama konusu da bız sıze sorduk orjınalmı deglmı dıyede herseyı bılıyormus gıbı sımdıde yazın altına yorumları . yok bırı soyle bırı boyle der yav bırınızde urunu aldınızmı baktınızmı da bukadar kesın yargılara varıyorsunuz Allahtan korkun ya bu kadar mı kolay bırının rızkını engellemek ayıptır ya.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi djmixed -- 2 Eylül 2014; 11:29:20 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Orjinal Lacoste mi bu ürünler?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bbuzol

Orjinal Lacoste mi bu ürünler?

Sahte. Orijinal lacoste etiketinin altında ondan biraz daha uzun bi etiket olur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • satıcı %100 orjinal demiş ama, kime inanıcaz şimdi? bi cevap bile vermemiş...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ihzone89

satıcı %100 orjinal demiş ama, kime inanıcaz şimdi? bi cevap bile vermemiş...

gerekli cevaplar pm ile verimiştir dstm herhangı bır sorunuz var ıse ozel mesj yoluyla sorup ıletebılırsınız cevaplayalım onun dısındakı gereklı tum acıklamar konuda yazmakta tesekkurler

• Hocam ihrac fazlasi demissin ama bunu diyebilmek icin urunun Turkiye de yapilmasi ve ihracat sonunda elde kalan bir urun olmasi lazim.

Ha yok Fransa da yasiyorsan ve satislari oradan yapiyorsan kusura bakma...

• Ürünün etiketleri orjinal etiketlerden değil. Herhangi bi Lacoste mağazasına gidip siz de görebilirsiniz.
    Etiketi orjinal olmayanın kendisi ne derece orjinal olur, karar vermek alıcıya kalmış artık...

• quote:

Orijinalden alıntı: SouL InvictuS

Hocam ihrac fazlasi demissin ama bunu diyebilmek icin urunun Turkiye de yapilmasi ve ihracat sonunda elde kalan bir urun olmasi lazim.

Ha yok Fransa da yasiyorsan ve satislari oradan yapiyorsan kusura bakma...

ürünler fransada üretilen , dubaiye ihraç edilip gümrükte takılan ürünlerdir ürünlerin fransa üretimi olduğuna dair iç etiket resmide konuya eklenmıstir

• quote:

Orijinalden alıntı: ihzone89

Ürünün etiketleri orjinal etiketlerden değil. Herhangi bi Lacoste mağazasına gidip siz de görebilirsiniz.
    Etiketi orjinal olmayanın kendisi ne derece orjinal olur, karar vermek alıcıya kalmış artık...

sayın arkadasıma gerekli acıklama pmn den yapılmasına ragmen arkadasımı konudan bana cevp verme geregı duymus saygı duyarız ama ne derece ıyınıyetılı bır yorum orası suphelı tabı.

daha once lacoste den urun aldgınızı dusunmuyorum bu yorumuna dayanarak etıketlerıyle urunun orjınallgını anlamanız cok manıdar . ayrıca urun fransa uretımı olan bır urundur ve ıkıncı etıket olan fıyat etıketı urunde bulunmamaktadır dolayısıyla

• orjinal lacoste ürünlerinin eğer ki lacoste mağazasına gidiyorssa nasıl gümrükte takılabilir. ilginç.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jorki

orjinal lacoste ürünlerinin eğer ki lacoste mağazasına gidiyorssa nasıl gümrükte takılabilir. ilginç.

konu sayenızde öyle bir yere tasındıkı eksık olmayın gercekten saygı deger arkadaslarım. konu sayenızde resımdekı uırunler orjınalmı degılmı kım kanıtlıycak ılk kanıtlayana ödül verilcekmiş gibi davranıyorsunuz ve ben bunda kesınlıkle ıyınıyet goremıyorumm her arkadasım bu sekılde yorum yapmaktansa urunu alıp urunun kalıtesı ve orjınallıgınden suphe eden arkadasların yorum yapmasını daha dogru buluyorum bu anlamda da sızlerden rıcam eger urunu gercekten almak ıstıyorsanız urunu alırsınız begenmezsenız gerı yollarsınız ve yorumunuzu oyle yaparsınız kımse burada orjınallıgını ya da orjınal olmadıgını kanıtlama cabasına gırmesın lutfen . kımseyı kandırmıyoruz. bu yorum yapan arkadaslardan kacı orjınal magazasından gıyınıyor acaba cok merak edıyorum ayırca urunlerın gumrukte takılma olayını bu tarz tıcaret yapan arkadaslar az cok bılıyorlardır acıklamam bukadar dedıgım gıbı arkadaslardan rıcam urunun orjınallıgını yok soyle etıketı yok magazada boyle demek yerıne urunu satın alıp urunle ılgılı fıkır beyan etme hakkına sahıp arkadaslara bırakırlarsa sevınırım tesekkurler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi djmixed -- 18 Ağustos 2014; 14:07:20 >

• yenı urun resimleri eklenmiştir satış güncel tesekkurler

• Şimdi şöyle bir şey var ürünler gayet kaliteli olabilir parasını hakediyor olabilir ancak bu ürünün orijinal olduğunu kanıtlamıyor malesef. Örneğin geçen gün bilerek ve isteyerek çakma Lacoste tişört aldım ve inanın orjinalinden ayırt etmek imkansıza yakın.Bu arada orjinalini de mağazada denedim ayrıyetten ve kalite olarak 3 katı para vermeyi haketmediğini gördüm.Şimdi burada satıcının ürünleri orjinaldir veya değildir bilemiyorum,kaliteli de olabilir ojinal değilse bile ancak bir tüketici olarak bunların tam olarak nasıl gümrükte kaldığını nasıl böyle ucuza satılabildiğini merak etmekteyim. Zira mağazalarda tişörtler bile 100 tl den başlamaktadır fiyatları.Tam olarak "İhraç fazlası" olayını bize detaylı açıklarsanız herkesin gönlü rahat olacaktır sanıyorum.Hayırlı satışlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mesut777

Şimdi şöyle bir şey var ürünler gayet kaliteli olabilir parasını hakediyor olabilir ancak bu ürünün orijinal olduğunu kanıtlamıyor malesef. Örneğin geçen gün bilerek ve isteyerek çakma Lacoste tişört aldım ve inanın orjinalinden ayırt etmek imkansıza yakın.Bu arada orjinalini de mağazada denedim ayrıyetten ve kalite olarak 3 katı para vermeyi haketmediğini gördüm.Şimdi burada satıcının ürünleri orjinaldir veya değildir bilemiyorum,kaliteli de olabilir ojinal değilse bile ancak bir tüketici olarak bunların tam olarak nasıl gümrükte kaldığını nasıl böyle ucuza satılabildiğini merak etmekteyim. Zira mağazalarda tişörtler bile 100 tl den başlamaktadır fiyatları.Tam olarak "İhraç fazlası" olayını bize detaylı açıklarsanız herkesin gönlü rahat olacaktır sanıyorum.Hayırlı satışlar.

fransadan dubaiye ihraç edilen ürünler gümrükte bılerek ya da farklı yollardan dolayı takılır . takılan bu urunler magazalar ve fırmalar tarafından takıp edılmeyıp bu sekılde unutulan veya gumrukten alınamayan urunler ıhaleyle satılır bu fıyatlar pıyasa fıyatının cok cok altında olur ama elbettekı magazlarda satma gıbı bır durum olamaz. ben bızzat lacoste magazasından urun alıp gıyen bırıyım urunun. lacostenın artık turkıyede uretıldıgını bılenler kalıtenınde bu anlamda cok dustugunu bılıyorlardır zaten.

aha acık ve uzun bır seklde ıfade etmek gerekırse . umarım konuya urunlerın orjınallıgıyle ılgılı yorum yapan arkadaslarım bu acıklamayı sonuna kadar okumaktan usenmezler.

bunlar fransada üretilen ve dubai gibi arap yarımadasında satışa sunulan ürünlerdir.türkiyede ki lacostelar ile hiçbir alakası yoktur. türkiyede lacoste distribütör eren holding şirketidir.bizim bu ürünleri temin etme şeklimiz çok zor ve zahmetlidir.bizim ülkemiz üzerinden arap yarımadasına geçen bu ürünlerin 1 yada 2 konteynırı bı abımız tarafından belli bahaneler ile gümrükte kalmasına ve ondan sonrakı süre zarfı içinde ihale ile satışa sunuldugunda alınmak yani temin edilmektedir.tabiki bu cok sık olan bir durum değil çünkü büyük bir şirket oldugu için karsılarındaki 3 ayda bir 5 ayda bir bu işlem uygulanmakta

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi djmixed -- 18 Ağustos 2014; 15:17:48 >

• djmixed D kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler detaylı açıklama için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: djmixed

quote:

orjinal lacoste ürünlerinin eğer ki lacoste mağazasına gidiyorssa nasıl gümrükte takılabilir. ilginç.

konu sayenızde öyle bir yere tasındıkı eksık olmayın gercekten saygı deger arkadaslarım. konu sayenızde resımdekı uırunler orjınalmı degılmı kım kanıtlıycak ılk kanıtlayana ödül verilcekmiş gibi davranıyorsunuz ve ben bunda kesınlıkle ıyınıyet goremıyorumm her arkadasım bu sekılde yorum yapmaktansa urunu alıp urunun kalıtesı ve orjınallıgınden suphe eden arkadasların yorum yapmasını daha dogru buluyorum bu anlamda da sızlerden rıcam eger urunu gercekten almak ıstıyorsanız urunu alırsınız begenmezsenız gerı yollarsınız ve yorumunuzu oyle yaparsınız kımse burada orjınallıgını ya da orjınal olmadıgını kanıtlama cabasına gırmesın lutfen . kımseyı kandırmıyoruz. bu yorum yapan arkadaslardan kacı orjınal magazasından gıyınıyor acaba cok merak edıyorum ayırca urunlerın gumrukte takılma olayını bu tarz tıcaret yapan arkadaslar az cok bılıyorlardır acıklamam bukadar dedıgım gıbı arkadaslardan rıcam urunun orjınallıgını yok soyle etıketı yok magazada boyle demek yerıne urunu satın alıp urunle ılgılı fıkır beyan etme hakkına sahıp arkadaslara bırakırlarsa sevınırım tesekkurler.

şimdi ürünler orjinal değildir lafım yok ama orjinalse gerekli acıklamayı yapmak durumundasın olay bundan ibaret. ha tr malı mı baska mal mı bilmem, önemli olan ürünün kalitesidir. paris şanzelizede gap magzasında satılan ürünlerin etiketinde made in turkey yazısını gözüyle görmüş biri olarak çok da takılmıyorum bunlara. iyi satışlar.

• quote:

quote:

quote:

şimdi ürünler orjinal değildir lafım yok ama orjinalse gerekli acıklamayı yapmak durumundasın olay bundan ibaret. ha tr malı mı baska mal mı bilmem, önemli olan ürünün kalitesidir. paris şanzelizede gap magzasında satılan ürünlerin etiketinde made in turkey yazısını gözüyle görmüş biri olarak çok da takılmıyorum bunlara. iyi satışlar.

tesekkurler

• Lacoste ürünlerinin iç etiketinde "Devanley" yada "Devanley-Eren" yazmıyorsa çok büyük ihtimal replikadır. replikalar da çok değişik kalite ve fiyatlarda bulunuyor. Ürünü alıp incelemek lazım. ama replikaysa (ki öyle gözüküyor, ben etiketlerde o ibareyi göremedim) bence istenilen fiyat çok!!
    herkese iyi forumlar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkberkk

Lacoste ürünlerinin iç etiketinde "Devanley" yada "Devanley-Eren" yazmıyorsa çok büyük ihtimal replikadır. replikalar da çok değişik kalite ve fiyatlarda bulunuyor. Ürünü alıp incelemek lazım. ama replikaysa (ki öyle gözüküyor, ben etiketlerde o ibareyi göremedim) bence istenilen fiyat çok!!
    herkese iyi forumlar..

bak güzel kardeşim orada uzun uzun acıkladım ama sen okuma zahmetınde bulunmamıssın bıle urunlerın turkıyedekı uretımını yapan ve dstribtörlüğün yapan eren holdıng oldgunu ve onunla bu urunlerın hıc bır alakası olmadgını urunlerın etıketınde eger bıraz ıncelemıs olsaydınız made in france(fransa) yazdgını gorebılırdin . sana zahmet yukarıdakı acıklamayı bır daha okursan sevınırm . iyi,forumlar

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: erkberkk

Lacoste ürünlerinin iç etiketinde "Devanley" yada "Devanley-Eren" yazmıyorsa çok büyük ihtimal replikadır. replikalar da çok değişik kalite ve fiyatlarda bulunuyor. Ürünü alıp incelemek lazım. ama replikaysa (ki öyle gözüküyor, ben etiketlerde o ibareyi göremedim) bence istenilen fiyat çok!!
    herkese iyi forumlar..

bak güzel kardeşim orada uzun uzun acıkladım ama sen okuma zahmetınde bulunmamıssın bıle urunlerın turkıyedekı uretımını yapan ve dstribtörlüğün yapan eren holdıng oldgunu ve onunla bu urunlerın hıc bır alakası olmadgını urunlerın etıketınde eger bıraz ıncelemıs olsaydınız made in france(fransa) yazdgını gorebılırdin . sana zahmet yukarıdakı acıklamayı bır daha okursan sevınırm . iyi,forumlar

arkadaşım,
    sen işine gelmediği için anlamıyorsun sanırım!!"made in France" yazmasının hiç bir esprisi ve anlamı yok!! en kötü çakmalarda bile bu ibare var. dikkat et, ben "Devanley" yada "Devanley-Eren" dedim. "Devanley-Eren olanlar burada üretilen. Sadece "Devanley" yazanlar Fransa yada başka yerde üretilmiştir. yani kafadan sallamıyoruz bunu, bilerek konuşuyoruz. elimde on tane Lacoste ürünü var, neyin olduğunu bilmesek konuşmayız.
    ama sende "illa benim malım satılsın" diye hareket ediyorsan yani birilerinin bildiğini söylemesi lazım. yoksa kazanılan paranın da hayrı olmayabilir!!

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.