Şimdi Ara

lacoste ayakkabı alınır mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
3.285
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Üniversite öğrencisiyim günlük ayakkabı ihtiyacım var lacoste almayı düşünüyorum.Bu markanın ayakkabıları sağlam mı alınır mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Değil, alınmaz

• Alınmaz hocam

• Alınmaz
  • Modele göre değişebiliyor bağzıları çok şık oluyor ama hiç rahat olmuyor.Bağzende tam tersi
  • Alınır. Tutup futbol oynamazsan gider de götürür seni yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: quad4core

Üniversite öğrencisiyim günlük ayakkabı ihtiyacım var lacoste almayı düşünüyorum.Bu markanın ayakkabıları sağlam mı alınır mı ?

Kesinlikle lacoste alma 1-2 hafta sonra eski halinden eser kalmıyor.Fred Perry veya Tommy alabilirsin
  • Hocam ayak yapıma uygun modeller ürettikleri için yıllardır lacoste alırım.Taş gibi diyebileceğimiz türden değildir kesinlikle.En son üçyüz küsür liraya aldığım ayakkabıyı iki kullanımda deride kırılma, renk atması ve tabanı aşırı derecede kaygan olduğu gerekçesiyle yolladım bir ay dolmamıştı ama geri almadılar.Genel olarak memnum olsamda asla bir kinetix dayanıklılığında değildir ama kesinlikle çok iyi modeller oluyor.

• Hor kullanmama rağmen 2 senelik ayakkabıyı hal giyebiliyorum. 1 tane de deri, süet tarzı var onu dikkatli kullanmak lazım soyuluyor çünkü.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kyuubijuu

quote:

Üniversite öğrencisiyim günlük ayakkabı ihtiyacım var lacoste almayı düşünüyorum.Bu markanın ayakkabıları sağlam mı alınır mı ?

Kesinlikle lacoste alma 1-2 hafta sonra eski halinden eser kalmıyor.Fred Perry veya Tommy alabilirsin

Fred perry ler şu an deriden magazasinda %55 indirimli ama tarzim değil lacoste lar bana şık geliyor bu tarz bi ayakkabı istiyorum ama sağlam olmasi lazim biraz da.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen sezonkiler berbattı ama yenileri kalın tabanlı ve daha kaliteli.Bu seferki alınabilir 160 liraya almıştım sanırım
  • quote:

quote:

quote:

Fred perry ler şu an deriden magazasinda %55 indirimli ama tarzim değil lacoste lar bana şık geliyor bu tarz bi ayakkabı istiyorum ama sağlam olmasi lazim biraz da.

Tommy,gucci,ck,nb vs. bunlara bakabilirsin.Aslında işin sırrı tek ayakakbıya düşmemekte,al 2 çift kafan rahat etsin,tabi yinede lacoste sağlam değil onuda tekrar belirteyim pişman olursun ne kadar güzel modelleri olsada.Tecrübeyle sabit.

Edit:İlla lacoste alıcam diyorsan...

lc1
    lc2
    lc3
    lc4
    1. veya 4.yü alırdım yerinde olsam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi doruthemighty -- 17 Mart 2014; 16:31:23 >

• deri olanlarindan al millet bez aliyor sonra mok atiyor hayatimda giydigim en rahat ayakkabi otesi yok

• Bende 2 tane converse modeli var ve 3 senedir kullanıyorum hem sağlam hem de çok rahat bence kesinlikle almalısın , ayakkabıyı hissetmiyorsun o derece
  • quote:

quote:

Lacoste kalitesiz ve çok şık.

Fred Perry düşünüyorum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.