Şimdi Ara

L820 Kapak İMDATTT !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
285
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • L820 ye Çinden gelen Msdisk takıcam ama arka kapagı ne yaptımsa acamıyorum ekran bana donukken sag ust koseyi sola gelicek kadar ayırıyorum ama sol ust kose 2 milim falan ayrılıyor o kadar , sim kartı bir telefoncuya taktırdım oda cok ugrastı bunun teknigi yokmu parmaklarım koptu :) tırnakda yok olsada sorun degil zaten kolayca ilk koseyi ayırıyorum parmagımı flasın kenarına dayayıp diger koseye asılıyorum banamısın demiyor :)) yoruldum valla :)
    Bana kendi tekniginizi dermisiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fsh77 -- 30 Aralık 2013; 20:31:33 >

• Okumadıgım ,izlemedigim şey kalmadı ne yapıcam ben :( tırnak var sanırım iki tane kapak icinde biri tutuyor...
  • Gitar çalmaya üçken tarzı bi plastik oluyor hani ? onun tarzında daha biraz kalın veya orta bir şey ile açılmayan 2 parçanın arasına sokarak açıyorum genelde laptop vs sökerken işime yarıyor
  • Aslında diger kosede 2 milim kadar ayrılıyor ama daha fazlası asla olmuyor bir iki kere o koseden basladım yine 2 milim kadar ayrılıyor sadece ne varsa orda dahada esnetemiyorum elimde kalıcak :) daha tap taze kız :))
    Penalık bir durum yok yani bende hic ayrılmasa dedigini yapıcaktım ama ayrılıyorda namussuz...
  • Telefonun ekranı sana dönükken sol üst köşeyi ayır.arka kamera alanını dayanak olarak kullan
    kapağı açarken cama baskı uygulamama ya dikkat et kıranlar varmış...

püf noktası ise şu.Sol üst köşeyi ayırdığında oradan zorlama sağ üst köşeye doğru tırnağını yada parmağını araya sokarak kastır.ayırdığın sol köşe mümkün olduğu kadar kasaya yakın olsun sağ köşeyi kastırırken.çunku sol koşeyede zorlarsan sağ köşenin açılması Bi o kadar zorlaşıyor.sağ tarafında açarsan gerisi çocuk oyuncağı
  • Her yerde ekran kendinize donukken sag koseden baslayın deniyor bende oyle yaptım ama sol kose bir turlu ayrılmıyor en fazla 2-3 milim o kadar.Sizin dediginiz gibi soldan baslamayada calıstım ama sag kose kadar cok ayrılmıyor :( sag koseyi ayırıcan alta kadar nerdeyse gidiyor ama ...
    Acaba kapak icinde iki tırnakmı var bakabilir misiniz, bir videoda sag ve sol keseye yakın kapan icinde iki çıkıntı var diye gordum.Baska ne tutabilir sol koseyi bu kadar anlamadım gitti.Kapagın içinin yukarı resminide koyabilirseniz tam ayrıntılı ilerde arkadaslarada yardımı olur sanırım.
  • Ohhh nihayet :) arkadasın dedigi gibi bir kere daha sol koseden denedim bu sefer biraz daha ayrıldı sonra saga yuklenince işlem tamam :) Kartımı takabildim sonunda :)
    Yardımcı olan herkese tşkr ederim,bu arada iki adet tırnak var kapak icinde umarım bu bilgi yeni alanlara yarar...
  • Arkadaşım en kolay yöntem, köşeden tırnağınızı geçirince arka kameradan basarak, baş parmağınız ekrandan destek almak suretiyle açın, kolay olduğunu göreceksin ...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.