Şimdi Ara

L2osiris geri dönüyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
909
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar eğer interludenin lineage2 nin tadına varmak istiyorsanız bu server ı denemenizi öneririm. 2 sene kadar oynadım kapanınca hayatımda bi boşluk oldu , şimdi tekrar açılacak , ben bu işten anlarım diyen herkesi görmek isterim . Sevgilerle.

http://www.l2osiris.net/

• Server 1 Nisan'da açılacak ve ekibi toplayıp gideceğim.Herkese önerebileceğim şahane bir serverdir.PvP hiç eksik olmaz ve asla serverda sıkılmazsınız.
  • Sanki daha çok Donate üzerine kurulmuş olan bir server. Her şeyi Donate yapmak mümkün =) Bildiğimiz halde üstüne basa basa serverımızda bedava oynuyorsunuz bu nedenle size hiç bir garanti vermiyoruz demeleride bana ilginç geldi =) Çıkmazdayım.
  • bu saatten sonra bu kdr kasmaya degcek bi server mi bilemiyorum, yani sub bosslarını kestigin spoil yaptıgın bi server yani zor

deger mi degmez mi bilemiyorum ama bence bu saatten sonra hic bi server icin degmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: TehRedFlag

bu saatten sonra bu kdr kasmaya degcek bi server mi bilemiyorum, yani sub bosslarını kestigin spoil yaptıgın bi server yani zor

deger mi degmez mi bilemiyorum ama bence bu saatten sonra hic bi server icin degmez

• quote:

Orijinalden alıntı: TehRedFlag

bu saatten sonra bu kdr kasmaya degcek bi server mi bilemiyorum, yani sub bosslarını kestigin spoil yaptıgın bi server yani zor

+1 katılıyorum..
  • fellwind mi buranın admini halen ? adam clanimin yarısını banladı tabi geriye kalanlar serveri bıraktı ben 3 ay sonra gene girdim 1 hafta gecmedi benide banladı, yani o kadar serefsiz bi insan
  • HellOfKingdoms.. oynayan arkadaşlar tanır blki bizim clanı. Clandaki abilerim l2 yi bıraktı fakat eğer bu serverla geri donerlerse ordayım
  • Valla kasmadan hiçbirşeyin değeri olmuyo.Bu serveri yaklaşık 2 sene oynadım ve hiç donatem olmadığı halde iyi bir karakterim vardı.Kasma olayına gelince max 2hafta bilemedin 1 ay kassan adamını düzersin.Serverin beğendiğim yanı augment olayı süper hem kendine hem de arkadaşına augment bafını atabilmen , öle etrafta +20 lerle gezen adam yok , server kapanacağı sıralarda 1-2 kişide +10 görmüştüm sadece o kadarda olsun artık , gm fellwind yok sölediklerine göre , siegeler olsun mostaki pvpler olsun oynamaya değecek bi server , daggerlerin özel armoru +10 evasion veriyodu ve bu daggerlare okçular karşısında ayakta durma gücünü kazandırıyordu , etraftaki çoğu serverda okcularla daggerlar aynı statlarda armor giyer bu tam bir saçmalıktır bence , bisop için ayrı armor mage için ayrı armor vardı, say say bitmez arkadaşlar.Ben eskiden oynadığım süre içinde çok zevk alarak oynadım.Ben uğraşamam zamanım yok diyenler hiç başlamasın bu server oyunu bilenlerin oynadığı server çünkü.Öyle +20 armor silah olmaz bu serverda yeni başlayan birisi bile 1 ayda iyi bir yere gelebilir.Garanti meselesine gelirsek tabi arkadaş haklı gibi ama şunu unutmuyalım hayatta hiçbirşeyin garantisi yok.

Donate kısmına tekrar baktımda aşırı bir donate göremedim.Normal player le donate yapan arasında uçurum yok en azından.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turkrock -- 17 Mart 2010; 22:04:49 >

• epic ve titanium armorlar vardi yanlis hatirlamiosam. Daggerlar epic archerlar tit giyerdi. Açılsın HellOfKingdoms orda. LL gelin orda sizi gormek isteriz clan dayanmıdu karşımızda
  • Yarın açılıyor arkadaşlar sıfırdan başlamak için iyi bir fırsat.Forumda bugün 256 kişi olmuş daha server açılmadan , bence server adam dolu olacak.

MITR, HiHoLetsGo, mime, WoLKeR, Sprittekiller, voyq, TildaO, lolnett, AnimalPlanet, Zloty, Catie, Dyl4n, PanKarp, BangOut, RockStar, HKS14, Gucio, white91, Ironik, Mefistosk, zysiu, ReneWare, GIORGOS7, Emagieika, TommyVersace, TiG, lineage, xxxDEAMONxxx, Energizer, MrExCeLLeNT, malutek, mateuuusz, Auxer, Underjet, arago4, _29_, Badziu, dloogi, G4mB1t, Freddie, Fast, WhatYouGOnnaDO, Acareta, JohnnyB, LaCroix, FanoR, oliver, Jacoob, widmo25, cheer, MrAdin, Danger, Ravi, FamousLady, pirulas, no0b, RedFlag, DNL, ProKiller, carlos710, marius, fantje, Aimful, kostasza, dewthedews, ruch1920, theterminator, joachimaxa, Alkiza, DeaDlySKILL, mariano, Yamanoshi, Insight, DarkMessiah, Misiekk, amaranth, mistrzu, maciek123, leman1991, NiggaStoleMyBike, karoli, yogi0607, Apofis, iNsuffiCientMind, xProzacks, KimGarry, asilas, sete, MrNasty, Skubany, Sevgard, Roly, BLack66, Kufel1993, Dre4dwolf, HumanArrows, kaps, creat1ne, arw3n, koOx, Slayer, maraki, 25esat2541, ColdBlooded, Phuzy, J1had, Damiaxis, bradac, apostolis1993, wawrzyn152, DaGraN, Suroh, Smiz, Meronem, szymek7777, dolfy, Dragomil, SasGamaeiOLeto, Paramore, avaren1991, sugarray, HOS, USERNAME, thejesus, Unbreakable, kourt, Brunnao, Maraslakos, AzizFry, kaddakos, ElFieRa, Over, samorsam, BeChe11, saitolol, mistrz10, Killswitch, AXmen, ª!!pEtRiC, Morphy, Pingorocho, sh4kes, xsakuragix, PaularaS, alexz, dony24

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.