Şimdi Ara

L2Monarchy C4 Offical (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
232
Cevap
0
Favori
7.252
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • redflag bende şuan sana koptum gercekten cocuk gibi bi tawır sergilemişsin ;) c3 ten sonra eşit bi serverda bir bicakcinin necro yada domiyi kesmesi imkansiz. ben kaç senedir bu server haric hicbiserverda bicakciya kesilmedim necroyla okadar iyi oynuorum. c3 te bile trick wardi ama player üzerinde çalışmıodu. ayrıca trick atıldıında skill in 0 adamage vurmasindan bahsediorum ben ezik arkadaşım. her saniye trick atip skill attirtmayan ayrica skill atarken trick yiip 0 damage vurduktan snra necro kullanmanin ne anlami war damage vuramiosak. ozmn herkez bicakci acar trick trick ata ata takilir. server eşit olucakki her char kullanilabilicek. serverda tek abartılı class bicakci oda trick attikca karşıdakinin damage ini 0 damage indirdii için. bugüne kadar hiçbi serverda trick yiince 0 damage attiini gormedim ben. hatta istiosan gel server a necro ol bende bicakci class acaim kapışalım gör bakalım haklımıyım haksızmıyım.
  • Arkadasim olay ufaktan tadi kaçmiş ben dişinda durayim genede belirteyim. fazla abartmisin be. alişmisiniz epic setlerle oynamaktan falan daggerlarin gercek gucunu unutmusunuz ölüsü 1k 2k 3k 4k 5k 6k yolu var dagger dmg'lerinin duruma gore.. diger konulara deginmiyorum.. 0dmg falan filan. hatta offical serve videolarinda 8k 12k goruyorum nasil vurduklarini bende bilmiyorum. ama 6k kanitlarim
    sadece 1 yorum... tartismak için cevap degil
  • epic setleremi alışmışız :D yok baba biz c3 7x hobby serverından gelmeyiz, sete fln bakmayız. öle olsa elimde +5 dual la gidip +16 lı adamları , +16 lı donator ları yatıramazdık ( inanmayan olursa , gerekirse ss leri mevcuttur ) ;)) şimdi bu serverda 10 hp war dielim 1k - 1.3k vurmasi normal. ama gidipte 3k vurursa yuh. ayrıca trick çalışır , bluf calisir , switch calisirsa ve her targetten cikartirken karşı adamın attıı skill damage ı 0 a düşerse buda bıcakcı için abartıdır..
  • evet ondan sora her yatan lan bendemi acsam dio acio serverda okcu bicackcidan baska char yok pvplerde guzel seylr yok hep ayni hep ayni biçakcilarda abarti var bunlar fixlenmesi lazim başlarda yoktu bukadar birden oldu nedense 3k 3k vurdumu ee 3 vurusta bitti pvp ..
  • ne yapsak yaranamıyacam dimi
  • yoo server a lafım yok baba gayet güzel sakın kapatma. ama gir necro ac git bi bicakciyla pvp yap anlicaksin nedemek istediimi ;) trick kapatmıosan bari skill atarken damage i 0 a indirmesini engelle..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mec_Cem

quote:

Orijinalden alıntı: kemalakın

quote:

Orijinalden alıntı: xxsinooxx

aynen pvp sırasında heal alma , cp almada neyin nesi ? ayrıca admin arkadaşım bıcakcıdaki trick nie çalışıo ? hadi çalışmasınıda geçtim normal serverlarda trick gibi targetten çıkartan skilleri açıolar ama böle deil. ben necroyum skill tam atarken trick atio ve gördüğüm şey 0 damage :@ normalde trick targetten cikartir ama attiin skill in damage ini 0 a düşürmesi çok saçma. bu soruna bi çözüm üretirseniz sevinirim...

olması çok normal..skill atmanı engelliyor, damagei düşürmüyor-yani sen skili atarken tam o sırada adam sana trick yapıp interrupt ediyor..o olmasa dagger neye yarar,zaten reuse u kısa deil en fazla 2 kere atar bi kişiye pvp boyunca..biraz ingilizce öğrenip skill açıklamalarını dikkatli okursan anlayabilirsin.....

pvp de en az 2 kere atarsin? lan skill 2 sn de dolio renewal champ alinca :D

renewal champion kullanıcak tabiki..daggercılara p.atak buffları yaramıyor-focus buffları yaramıyor..2 sn de dolmaz da 4-5 sn falandır..yine de 2 kere falan atabilir çok kullanması akıllıca deil zaten adam trick mi atacak seni mi kesecek..ama swtich hemen dolar..o da c4 te etkisiz...yani demek istediğim karşında usta bi daggercı varsa tricki ayarliceksin...vortexini slowunu ve diger debufflarını ona göre atacaksın..ve targetlamaya hep hazır olacaksın arkanı göstermeyeceksin...c4 daggercılar için en kötü chronicle zaten, skillerin tutma şansı azdır..hele th çünkü focus death yok..focus power var o da land chance vermiyor... ama sizin serverı bilemem fix mix çektilerse..gelicem oraya da oynamaya bi ara bakicez..

• bakın trick açıklamasında ne diyor: Takes away the enemy's will to attack and removes the enemy's target state. Requires a dagger. düşmanın attack isteğini alır ve target durumunu ortadan kaldırır.. will to attack dediği adama damage-debuff vermek için kullandığın herhangi bir skill..damageini 0a indirme diye birşey yok saçmalamayın...skillini engelliyo tam attığı anda ve targetın gidiyor bu kadar basit..sürekli targetla adamı o zaman kesersin..gerekirse makro yap..ben pw/sws herosuydum 15x dnet serverda pw de trick yok....karşıma gelen tüm thlere karşı makro yapmıştım target için öyle kesiyordum..bi de interlude da mirage de var 60 sn boyunca her vurduktan sonra targetlamak durumundasın thleri, c4 te o da yok....kalan tek ihtimal geriye magelerin damageini nerflemişler kesemiyorsun...ya da adam full resist mdef tattoosuyla oynuyor..ama pvp serverda zaten +16 arcana mace sana çok şey kazandırırken +16 angel slayer daggercıya en fazla %5 ten başka birşey kazandırmaz....tecrübeyle sabit..illa daggercı kesecem diyosan tyrant aç...

bu normal birşey siz trick yüzünden ağlıyosanız hayret yani..oynadığınız eski java serverlarında bu skiller çalışmayabilir ama normalde çalışır..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kemalakın -- 20 Mayıs 2010; 23:33:02 >

• quote:

bakın trick açıklamasında ne diyor: Takes away the enemy's will to attack and removes the enemy's target state. Requires a dagger. düşmanın attack isteğini alır ve target durumunu ortadan kaldırır.. will to attack dediği adama damage-debuff vermek için kullandığın herhangi bir skill..damageini 0a indirme diye birşey yok saçmalamayın...skillini engelliyo tam attığı anda ve targetın gidiyor bu kadar basit..sürekli targetla adamı o zaman kesersin..gerekirse makro yap..ben pw/sws herosuydum 15x dnet serverda pw de trick yok....karşıma gelen tüm thlere karşı makro yapmıştım target için öyle kesiyordum..bi de interlude da mirage de var 60 sn boyunca her vurduktan sonra targetlamak durumundasın thleri, c4 te o da yok....kalan tek ihtimal geriye magelerin damageini nerflemişler kesemiyorsun...ya da adam full resist mdef tattoosuyla oynuyor..ama pvp serverda zaten +16 arcana mace sana çok şey kazandırırken +16 angel slayer daggercıya en fazla %5 ten başka birşey kazandırmaz....tecrübeyle sabit..illa daggercı kesecem diyosan tyrant aç...

bu normal birşey siz trick yüzünden ağlıyosanız hayret yani..oynadığınız eski java serverlarında bu skiller çalışmayabilir ama normalde çalışır..

ne guzel anlatmış ^^
    target ortadan kalkıyorsa dmg nasıl gitsin sacma sacma konusmayın, hayatının ilk pvplerini yapıon bi de benle yarışmaya çalışıon boyle bi tartısmaya girdigim icin kendime gülüyorum
    hayatında oynadıgın tek class necro, sen amelesin diye karsındaki daggerda mı amele olacak senle pvp yaparken trick atmıcak bluff atmıcak ren-champ almıcak sacma sacma konusma klasik noob dh uyesi ya, biz soz vardır
    Dont think u are the best, YOU ARE NOT

herneyse ben ztn monarchyde oynamıyorum ama bu haftasonu siegeye girerim, girdigimizde gorusuruz gecen hafta 3 archerla 1.5saat kale koruduk

ps. bıçakçı nedir arkadas ya knightdan devşirme lineage2 oyuncularıyla muhattap etmeyin beni

quote:

Orijinalden alıntı: Mec_Cem

pvp de en az 2 kere atarsin? lan skill 2 sn de dolio renewal champ alinca :D

ren-champ almanında amacı o ztn arkadasım, renewal alınca re-use timesiz skill atmana ne demeli ona bakarsan

pro daggerı asla 1v1 de alamazsınız ne magele ne archerla, 2v1 de alma şansınız vardır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TehRedFlag -- 21 Mayıs 2010; 2:13:19 >

• valla şimdi girdim servera baktım...baium qa cov+queen +10 bow +5 str dye nekroya max 1300-1400 vuruyom onun da yarısı servitora...6500 p.atakla vurdugum damage gerçekten komik..adamlar 3 sn de kesiyo beni..bi de trick targetimi alıyo skillimi 0 a düşürüyo diyosunuz..diyecek laf yok buna gerçekten..trick atıyorsa tekrar tıkla vur, nekro çok rahat daggercı keser o serverda..
    server resmen mage serverı...bunun nedeni de titanumlar çok fazla base pdefleri var ve +%15 de pdef bonusu da veriyor, ama s grade jeweller bildigimiz gibi ayni...bence titanium setlerin kesinlikle elden geçirilmesi gerek, isterseniz s grade normal bi robe ile titaniumun verdiği pdefleri bi karşılaştırın ve farkı görün..titaniumun pdef verdiği kadar mdef veren bi sistem olsa balance olur ama burda yok..pdefleri biraz nerflerseniz ya da mdefleri artirirsaniz balance olur kanaatindeyim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kemalakın -- 21 Mayıs 2010; 3:36:04 >
  • nedense herkes kendi oynadıgı class guclensin, oynadıgı class en iyisi olsun op olsun diye ugrasıyor

(Dont think u are the best, YOU ARE NOT)

6.500 p atckla 1.3k vurmanın nedeni balancedan dolayı ztn, bunları yazdıktan sonra balance yok demen biraz komik kacıyor ki oynadıgım sure zarfında siegede vs. pek bi ayarsızlık goremedim gayet normal tek sorun 20 slot buff olması-debuff slotunun olmaması

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TehRedFlag -- 21 Mayıs 2010; 4:22:37 >
  • armor , jewel yapmış mageye tek atçağını düşünüyo vay garibim xD C3 te kaldı o günler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BigBad -- 21 Mayıs 2010; 12:59:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BigBad

armor , jewel yapmış mageye tek atçağını düşünüyo vay garibim xD C3 te o günler

dostum tek atcam diye bi derdim yok..sırf post sayım artsın diye konuşmuş olmak için dengesiz dengesiz şeyler de yazma..ben oly oynamayı severim zaten..ama hesap ortada kafan basıyosa al oku..
    custom armorlarda armorun base pdefini mesela +100 yükseltirsen bu sadece +100 pdef vermez lvl 10 civarında okuduğu armor mastery ve lvl 42 robe mastery ya da klasına göre light armor vs. masteryler ile bu katlanarak gider..ve % hesabından alınan bufflarla bu durum iyice artar..yani armorun pdefinde az bi oynama ile fullbuffta pdef kendini daha çok belli eder..ama bu durum jeweller için geçerli değildir çünkü fighter da anti-magic passiveleri ya da magic resistance passivleri yoktur...zaten jewellerde bir editlenme söz konusu deil ama tit setlerde fazla pdef var..serverda pdef fazlalığı var ama mdef normal bi serverla aynı..o yüzden mageler anormal..isterseniz şöyle deneyin tit setleri 1-2 günlüğüne silin serverdan herkes a gradelerle ya da draconic major setlerle bi kapışsın bakalım mage hala overpowered olacak mı? olması gerektiği gibi olacak..bence server biraz dengesiz olmuş..setlerin base pdeflerinin düşürülmesi gerek ya da diğer s gradelerle aynı olmalı...
    appeal da denge olayı daha iyiydi çünkü hemen hemen her tattoo belir bi miktar mdef de veriyordu..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kemalakın -- 21 Mayıs 2010; 12:46:58 >

• quote:

Orijinalden alıntı: TehRedFlag

nedense herkes kendi oynadıgı class guclensin, oynadıgı class en iyisi olsun op olsun diye ugrasıyor

(Dont think u are the best, YOU ARE NOT)

6.500 p atckla 1.3k vurmanın nedeni balancedan dolayı ztn, bunları yazdıktan sonra balance yok demen biraz komik kacıyor ki oynadıgım sure zarfında siegede vs. pek bi ayarsızlık goremedim gayet normal tek sorun 20 slot buff olması-debuff slotunun olmaması

sen de yukarıyı oku bi de balance ne demek öğren..ben okçu oynicem herkese tek atcam diye bişey peşinde deilim..genelde hep daggerci sps-sh oynamısımdır ve oly takılırım..gördüğümü söyledim tarafsız olarak ..

• kemal senin dedgin gibi bişe olsa 10 charin 8 i fighter olmazdi serverda biçakci ve okcudan baska char yok be nerdeyse sen ne pdefinden bahsedion ? noramdle 2k pdef 700 vuruosa char smdi 2.6 1.2k vuruo saçma sapan yorumlar yapma ben acıldıgı gunden beri oynuyorum eger sen daggerci ile burda magelere surekli yatiosan birak oyunu hiç oynama suan en ustun onlar.
  • oynamayı bilmezse yatar...10 charın 8 i fighter demişsin ben topu topu pvp yapan 10 adam görmedim...düün gece mageler vardı 2-3 tane 1 okçı 1-2 daggercı..çoğu farm marm uğraşıyo heralde neyin ne olduğıu belli diel..ben gördüm serverı baktım aynen dediğim gibi..magelere ayrıyaten ayar çektilerse bilemem ama tit setler asıl dengesizliği yaratan orda....daggercilar güzel ama arkanı dönmezsen adama nekroyla çok rahat kesersin...neyse ben bıraktım 1 gün oynadım action yok bişey yok...belki oly de çok oynayan olursa gelirim geri...
  • quote:

oynamayı bilmezse yatar...10 charın 8 i fighter demişsin ben topu topu pvp yapan 10 adam görmedim...düün gece mageler vardı 2-3 tane 1 okçı 1-2 daggercı..çoğu farm marm uğraşıyo heralde neyin ne olduğıu belli diel..ben gördüm serverı baktım aynen dediğim gibi..magelere ayrıyaten ayar çektilerse bilemem ama tit setler asıl dengesizliği yaratan orda....daggercilar güzel ama arkanı dönmezsen adama nekroyla çok rahat kesersin...neyse ben bıraktım 1 gün oynadım action yok bişey yok...belki oly de çok oynayan olursa gelirim geri...

sen baska server a girmişin ozman gel necronla bicaci pvp yaptriym arkdasmla arkani dönmeden kes bakalım cok rahat kesebilionmu ama yatarsan burdan ben bi eşşeklik ettim bilmeden atip tuttum özür dilerim yazcan 3pvp yapcan ok ? sen hakli çikarsanda ben yazacam

• robe set olunca ben de sps ya da nekro sub atcam o zaman görürsün nick n00bstar......o da belki oynayasım gelirse...sırf sen öle dedin diye kasamam o kadar zaman...işim gücüm var yıllar sonra yeniden yds giricem zaten meşgulum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kemalakın -- 21 Mayıs 2010; 16:53:11 >
  • ben ben dedm die git kas diyen yok zaten server hic bilmedgin burdan belli 1 hadi 2 saatte ful set silah jewel cekersin sadece oynamdan konusanlari sevmiyorum bilip bilmeden 3 5 10 pvp le karar verenleri.kasarsan ben seni bulurum atarm pm ozman gorurusun mage dedgin gibimi degilmi
  • quote:

Orijinalden alıntı: mert1905x

ben ben dedm die git kas diyen yok zaten server hic bilmedgin burdan belli 1 hadi 2 saatte ful set silah jewel cekersin sadece oynamdan konusanlari sevmiyorum bilip bilmeden 3 5 10 pvp le karar verenleri.kasarsan ben seni bulurum atarm pm ozman gorurusun mage dedgin gibimi degilmi

bak beni kötü konuşmaya zorluyorsun ben güzelce söyledim server hakkındaki fikirlerimi katılmıyo olabilirsin çok doğal..sen de kendi fikirlerini söyle ama ağlamadan söyle saçmalamadan söyle...
    trick niye damagimi 0a indiriyor diyen sensin bu cümlenden kimin ne kadar bildiği belli oldu zaten..daha trick i öğrenmemişsin gelmiş forumda ağlıyorsun..sadece oynamadan konuşan kim??ben de güzelce anlattım trickin nası çalıştığını..yani ne zaman şu forumlarda bişey yazsam illaki birisi çıkıyor...herkes bi havalarda..daha yaşınız kaç 18 var mı? dediğim gibi nick n00bstar oyundayken görürsün...

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.