Şimdi Ara

L2Maniaks

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
600
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Beyler oynadıgım serverda bnm arklarim disinda hic turk yoq toplam 4 kisi =) asıl sorun bu degil serverda zorluk cekiyoruz benim kurdugum bi clan disinda toplam 2 3 tane clan var adam gibi ve cogu ayni allyde. demek istedigim yalniz kaldik :P güzel bi server isteyenleri beklerim server hakkindaki bilgilerewww.l2maniaks.ro dan ulasabilirsiniz. ben bi tane ss koydum statlar falan ilginc Lineage2 Hellbound bi server gm i biraz salak ama olsun =)Bekliyorum hepinizi girince pm atabilrisiniz aksam 7 sularında oyunda oluyorum genellikle.Size yardim elimden geldigi kadariyla edicem. =)

L2Maniaks

• p.atk cuuuuuuuuuuusssssssss ..... ohaaaaaaaa..!!!

bu ne.
  • YAW KARDEŞ SERVER MAX ENCHANT 20 YAZIYO SİTESİNDE SEN NASIL +30 BASTIN BENDE GELDİM SERVERA NİCK: NEFRET BANA Bİ YARDIM ETDE BENDE BASAM +30 NASIL OLCAKSA
  • server da kac kisi var toplam kac online oluyo ben pvpyi cok seviyorum onun icin kalabalik olmasini isterim
  • :D ben bu serverı interlude iken oynadım accayip ne guclu char ve 15 tane fln augment skilli silah vardi yani active skill Nick BeLLaTriX idi tavsiye ederm 1.5 ay PC de yoktum hellbound olmus :D eglenceli pvp serverı idi!:D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.