Şimdi Ara

L2kings Fiyaskosu (skandal) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
0
Favori
10.959
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: DenSiz1metal
    5. Biz daha bu foruma mesaj yazan loyalcilerin serveri hakkında bu zamana kadar hiç birşey yazmadık isterseniz bi araştırma yapalım
    Bizde server hakkında ne var ne yok buraya yazalım ama eminimki açılacak konu Loyal Saçmalığı diye açılır.

Aç madem görmek isterim.

• başlıgı görünce içimden bunu koymak geldi

nedenini benim türk serverleri hakkımda ne düşümdügümü bilenler anlayacaktır kalın saglıcakla

• Slm arkadaslar benim sozum sadece densizmetal ve poseidon`a siz neden evde oturup tetris oynamiyorsunuz? game_master olduklarini soyluyorlar siz game_palyacosunuz sadece bizi guldurmeye yariyorsunuz L2 nin L sini bilmiyorsunuz siz gidin oyuna yeni baslayanlara bildiginizi idda ettiginiz seyleri anlatin ancak onlar kanarlar bunlara Poseidon burdada rezil ettin kendini aferin :) Gm yaptigi kisiye bir bakin daha bufflarin ne ise yaradigini bilmiyor Zuhuhahahahahahahaha death whisper skillerin hizli acilmasini sagliyormus muhuhahahaha eger o oyleyse haste buffu M.atak veriyo zuhuhahahahaha..... Biraz kirici oldum ama gercekler herzaman acidir.. DokunuR
  • Hakkatten yaa adam ne rezil etti kendini. Hiç cevap yazmasa daha iyiydi. Hiç değilse derdik adamlar kaale almıyo diye. Hahahahah hala gülüyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: turksauron

Hakkatten yaa adam ne rezil etti kendini. Hiç cevap yazmasa daha iyiydi. Hiç değilse derdik adamlar kaale almıyo diye. Hahahahah hala gülüyorum

O kadarda ön yargılı olmayın yaw..! Bende duymuştum death whisperin hızlı skill açtığını ama emin değilim! Oda duymuştur heralde yazmıştır:P
  • o zaman bidakine millete gidin tetris oynayın diyecek kadar emin bir şekilde yazmasın, burası kings in forumu değil burdaki herkez ondan kat kat daha iyi biliyor oyunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aydeeli -- 1 Mart 2008; 15:26:17 >
  • Yeter sıkıLdım artık bu konudan silin artık şunu ya :SS
  • quote:

Orjinalden alıntı: aydeeli

o zaman bidakine millete gidin tetris oynayın diyecek kadar emin bir şekilde yazmasın, burası kings in forumu değil burdaki herkez ondan kat kat daha iyi biliyor oyunu

peki emin olmadan neden oyle madde madde bilmiş soruları sordun??..
  • quote:

Orjinalden alıntı: £villiet

quote:

Orjinalden alıntı: Hamsiye

Arkadasim sen git serverinde oyna da biraz ogren bak zaten bazi arkadaslar bu server icin bu kadar gurultu yeter diyo bu arada senin sorularini da yanitlayayımda bi daha muhattab olmayayım
    1.Death whisper bufu almam bana lazimda olmaz sen mageyle oynarim acumen empower wıld magıc berseker bana yeter cok meraklıysan bi mage bir de fighter yapaip ne ise yaradıgını ogreneceksin bana sormiycaksın...
    2.Gelelim dwarf a crafttan baska ne onemi olabilir diyosun benim bu konuda fikrim dwarf spoiler haric warsmith siegede golem cikarma ozelligidir en onemlisi bu benim fikrim tabi hem sadece dwarf diye tek sınıf yapamazsın spoiler birde warsmith vardir dwarf charlarda bilmem biliyormusun....
    3.Eger fotoları gormek istiyosanwww.thegame.gr adresinden forumlardan ulasabilirsin
    4.Knight bana cok uzak oyunun sadece adini biliyom kusura bakma.
    5.Sen eger elementalın nasil doldurulup vuruldugunu gormek istiyosan oynadıgım x2 ve hala c4 olan servera geleceksin sana nasil elemental vurulur gosteririm ben merak etme simdi izninle Tetris oyniycam biraz .....oeo.....

1, death whisper buffı skillinin hızlı açılmasını sağlar ve song of renewal ile aynı özelliği taşır
    2, Dwarfların oyun içerinde itemlere enchant basma rateleri diğerlerinden daha yüksektir
    3, Bana tamamen senin olduğunu kanıtlayacak fotolar lazım
    4, knight için bir şey diyemeyeceğim
    5,Soruda elementali bana öğret dememiştim anlat demiştim ama anlaşılan bilmiyorsun Elemental symphonyde 3 farfklı seed gerekli (seed of water, seed of fire, seed of wind)gerekli aura symphonyde aynı iki tane seed gerekli symphony of noblese de ise 8 tane seed ne olduğu farketmez önemli olan 8 tane olması lazımdır
    6, Tetriste başarılar dilerim ha şöyle sen tetrsi oyna bizde lineage oynayalım..!!! ...O.o.....

helal sana kardesim cok iyi buffer olur senden valla.

• quote:

Orjinalden alıntı: turksauron

quote:

Orjinalden alıntı: DenSiz1metal
    5. Biz daha bu foruma mesaj yazan loyalcilerin serveri hakkında bu zamana kadar hiç birşey yazmadık isterseniz bi araştırma yapalım
    Bizde server hakkında ne var ne yok buraya yazalım ama eminimki açılacak konu Loyal Saçmalığı diye açılır.

Aç madem görmek isterim.

Bu konuyu bizden kimse açmadi, bizim bi problemimiz yok . Lütfen aç derim biz sizin hatalarinizi araştiracak durumda degiliz. Ben sizin takimdan ayrilan kaç kişiyi taniyorum acaba , Sedatida tanidigimi varsayarsak 4 ve bunlarin 4 üde developer. (Turksauron, Gunesahmet , Aydeeli , Fatih ) Neyse dikkatli olun derim böyle takim zor toplanir bidaha.

• L2Kings ne ki
  • quote:

Orjinalden alıntı: TidusTR

L2Kings ne ki

sözün bittiği yer
  • uhaha bakın içerde dönem muhabbete

http://forum.l2kings.com/forum_posts.asp?TID=1026&PN=1
  • Şimdi arkadaşlar Arkadaş bir konuyu göstermiş bu konuyu açan adamların iftirasına kanıt olan bir konudur. bunuda kendileri açmıştır. Donanımhaberdeki kullanıcıların l2 bilgisi olduğuna inanıyorum burada dönen oyunu Fake resimlerin göstereceğim veritabanın verilerini anlayıp taraf tutmadan doğru olanı yazarsanız sevinirim

Arkadaşın adminler Edit yapıyor diye söylediği resim

L2kings Fiyaskosu (skandal)

Bu ss koyduktan sonra sözde edit yapılan chardaki itemleri kaçırmak amaçlı yarın orjinal resimi koyacağını söyledi. ve yarın edit yaptığını söyleyen eski bir helper B5 level helper L2de b5 level helperin yetkilerini biliyorsunuzdur. edit yapamaz Editi ben yaptım diyor fakat bu mesajı sss koyan adamla bu editi ben yaptım diyen adamın IPlerine bakın

Edit yapılıyor diyen adamla Edit yaptım diyen adamın IP adresleri ve ertesi gün edit yaptım diye bu iftirada bulunuyor.

İkiside aynı kişi

Şimdi bu edit yalanmı değilmi o resimin fake olduğunu kanıtlayayım konuyu açan arkadaş Şunu diyor forumda yazılı

edit olan char ın sahibinin telefonu kapalı .
    kendisine haber vereyim. banlanmadan önce malzemelerini
    başka birine aktarsın sonla banlarsınız. kendisine haber
    vermeden banlanıp malzemelerini kaybetmesin .

yarın fotonun orjinalini yanyınlarım nick i görürüsünüz.

Sabah aynı iple attığı mesaj itiraf ediyor sözde

bekir söylenen editleri yapan benim ve bu charlar hala oyunda
    geriye dönük olarak log lara bak. eğer log tutuyorsan.
    oyunda yan charı olmayan GM yoktu benim zamanımda sana söyledim dinlemedin.
    15 yaşındaki çocuklarla olmaz dedim anlamadın.
    yapsalar bulurum dedin.
    ben de yaptım neden bulamadın edit charları.

doctorfunks aydeli ggmasterx beg4mercy tüm gm lerinin yan edit charları vardı. ben bu yüzden bıraktım zaten

o char ın adı Admin değil Adrnim

Şimdi arkadaş editleri yaptığını itiraf ediyor ve diyorki ochar Admin değil adrnimmiş bende Adrnim charının açılış tarihini veri tabanından göstereyim.

Bu char 03.03.2008De açılmış bir chardır admin charın en son girdiği tarihi göstereyim.

Admin charı 03.10.2007'de girmiştir. ve o zamanlar L2kings girişinde böyle birşey yazmamaktadır. Resimler fake olup açıkca iftira atılmaktadır. Arkadaşlar L2 bilginiz varsa anlarsınız bu loglardan ve lütfen taraf tutmadan yorum yapınız. BU RESMEN AÇIK SEÇİK BİR İFTİRADIR. LİNEAGE2 BİLGİSİ OLAN HERKES BU SS'DEN KONUYU AÇAN ADAMLARIN YALAN SÖYLEDİKLERİNİ ANLAYABİLİRLER.

Ve şunuda belirtmek isterim L2kingste 10. ayda L2kings diye giriş yapan bir system dosyası yoktu bu dosyayı aydeeli hazırlamıştır oda şubat ayından sonra çıkmaya başladı. ne demek istediğimi sedat daha iyi anlar bu kale savaşıyla açılan konuda iftiradır bu edit denilen şeyde ama neden yapıldığı mechul! kimseye suç atmıyorum sadece bir kaç arızalı insan bunlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DenSiz1metal -- 3 Mart 2008; 17:55:38 >

• beynim durdu artık yha saçma sapan işler bence bu konu kapansına rtık millet bu saçmalıkları okumak zorunda deil
    themate yide tebrik ediyorum banada edit yaptı yazmış ya helal olsun kingsin forumuna yazsın neymiş benim edit charım burayı kirletmesinde
    "sedat daha iyi anlar bu kale savaşıyla açılan konuda iftiradır"
    ayrıca burda ne demek istedini açıklarsan çok makbule geçecek? Ne yani benimmi parmagım var ?
    Ben belki gerçekleri yazarım ama gerçekelr dışında başka bişe yazmam kimsenin kuyusunu kazmakla uraşcak zamanımda yok vede asla iftira atmam böyle yaparsam eger bazı kişilerden hiç bi farkım kalmaz

Lanet olsun diyorum başka bir şey demiyorum Artık herkez kendi yoluna gitsin benim canımı sıkmayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aydeeli -- 3 Mart 2008; 17:37:32 >

• Niye 400-500 online ı olan serverlarda böyle bi edit char muhabbeti olmuyor da, 20-30 online ı olan bi serverın oluyor. Kimse bi 20 kişi için böyle bi oyuna girmez. Ektiğini biçiyosun bekir. Zamanında söyledikkkk.
  • benwww.l2serever.cz de oynuyorum turk serveri diye l2kingin patchini indirdi arkadas bunda oyna dedi ama girmedim iyikide girmemisim bu okuduklarımdan sonra girmemde:D
  • ya niye bizim adam gibi bir serverimiz olmuyor ?
    3 seneden fazla süre dragon serverinde oynadım türk serverinde oynasaydım daha iyi olur du bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ryner -- 4 Mart 2008; 11:52:03 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: necrovirus

ya niye bizim adam gibi bir serverimiz olmuyor ?
    3 seneden fazla süre dragon serverinde oynadım türk serverinde oynasaydım daha iyi olur du bence

o günde gelicek emin ol bunu yapmazsam eğer gözüm açık gider
  • bu oyuna l2 extremeyle basladım starisle yani heralde benimde 4 yada 5 seneye yakın oldu ama bu kadar zaman boyunca dogru duzgun bi turk server gormedim umarım olur ama umitliyim olur diye dusunuyom:D
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.