Şimdi Ara

L2DayDream (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
992
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler YARIn serveri ALıyorum size Kesin Bi şey demek GErekirse 1 hafta içinde Suncam serveri sizlere

Açıldıgı Zaman Siteyi Vericem

Herkeze İyi Akşamlar:D
  • Heycanla bekliyoruz diyorum hayirli olsun
    c5 olsa ama süper olurdu be
  • c5 te cok bug var Biraz zaman Geçsin C5 e dE Geçeriz ...
  • titaniuım set olcakmi ?
    biraz fazla sıktım sanırım
  • olcak tabi :S extreme benzicek biraz .... ya acılsın oyle gorursunuz :P Dusk sword Dusk shield etc....

baium ring etc.....
    ya baya şeyler işte :P
  •  L2DayDream

KvaLyE Bizi Disco'ya Götür
  • quote:

Orjinalden alıntı: MORFEUS

L2DayDream

KvaLyE Bizi Disco'ya Götür

muahahahh .abi cok guldum yaa
  • ehuheueheueh Goddard Disco'su nasil olur beyler? :P Kale Savaşlarında Gorusuruz ;)
  • Kvalye makinanın özellikler nelerdir. Off server kurulabilecek bi makinaysa sana yardımcı olurum
  • ya her turlu off server kurabilirim 1500+ adam girebilir yani boyle her ay 250$ vericegim bi makine zaten :D
  • Sitenizi açmak için diğer forumlarda Webmaster aramaya devam et. Belki bulursun bellimi olur.
  • korkma buldum zaten .. :)
  • aaAaAa kvalye abi nbr ya ozlettin kendini bayagıdır extreme den sora bole bi patlama yapcagını tahmin ediodum....

beyler l2extreme titan ilk oyuncularındanımdır bu kvalye millete kok sokturuodu dion kalesinin sahibiydi titan bi clan yapmıstı millet aglıodu resmen teee ilk acıldıgı zmn sora donate isini ayarladılar buda yalnış ters bizi bozar dedi bıraktı serveri walla özlemiştim kendisini cok saglam ve delikanlıdır :D
    ;

şahsen ben severde sıkıntı çekmiyecegimize inanıyorum her türlü soruları cwplıyabilecek bi kişilik

KVALYE SENİ L2 ADMİNLERİ ARASINDA GÖRMEK ÇOK GÜZEL BİR DUYGU OLCAK KARDEŞ YOLUN AÇIK OLSUN...TEKRAR TEBRİK EDİYORUM.....SERVERDE GÖRÜŞÜRÜZ İNŞALLAH

• Kardesim inş. baslatırsın bızde gelırız ne diyim :)
  • ewt ya acayip sabırsızlanıyorummm

• quote:

Orjinalden alıntı: MaHo41

aaAaAa kvalye abi nbr ya ozlettin kendini bayagıdır extreme den sora bole bi patlama yapcagını tahmin ediodum....

beyler l2extreme titan ilk oyuncularındanımdır bu kvalye millete kok sokturuodu dion kalesinin sahibiydi titan bi clan yapmıstı millet aglıodu resmen teee ilk acıldıgı zmn sora donate isini ayarladılar buda yalnış ters bizi bozar dedi bıraktı serveri walla özlemiştim kendisini cok saglam ve delikanlıdır :D
    ;

şahsen ben severde sıkıntı çekmiyecegimize inanıyorum her türlü soruları cwplıyabilecek bi kişilik

KVALYE SENİ L2 ADMİNLERİ ARASINDA GÖRMEK ÇOK GÜZEL BİR DUYGU OLCAK KARDEŞ YOLUN AÇIK OLSUN...TEKRAR TEBRİK EDİYORUM.....SERVERDE GÖRÜŞÜRÜZ İNŞALLAH

Sağolasın Birader.. :D Bizde boyle Kardeşim Biz konustuk mu tam konusuruz bizde yalan yok :P neyse Server aÇılınca HerKez Anlıcak GerÇeKLeRi

• kac hafta kaldi kardes
  • wallaha dusunceme gore galiba pazartesi felan aççaz inş... Bi aksilik cıkmassa cıkcagınıda zannetmiyorum ama Allah'ın işi BElli olmaz
  • quote:

Orjinalden alıntı: KvaLyE

ya her turlu off server kurabilirim 1500+ adam girebilir yani boyle her ay 250$ vericegim bi makine zaten :D

yardimci olayımmı olmayımmı????
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.