K

Çavuş
15 Kasım 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 0 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar hayatım boyunca böyle bir hatayla karşılaşmadım. Steam kurduktan sonra Büyük bir alana bakınca Fps'm düşüyor ve nasıl oluyorsa mouseyi döndüremez hale getiriyor. Evet yanlış anlamadınız bildiğiniz mouse dönmüyo. Bu konu hakkında onlarca yere bakmama rağmen her hangi bir cevap her hangi bir yanıt alamadım. Yardımcı olabilecek varsa çok teşekkür ederim..

Xp kullanıyorum ve ekran kartım Ati mobilty raedon x700

Steam tekrar kurdum OLMADI !
Atı ekran ayarları yaptım OLMADI !
Format attım OLMADI.
VYSNC On du OFF yaptım yine olmadı..!

Lütfen çözümleriniz bunun haricinde olsun.
Counter-strike Dünyasında; WhY – NoT Adı altında varlığını sürdürmekte olan Ailemiz
kısa sürede uzun yol kat etmiş olup, CSOYUNCU sunucularında 46.20.15.4 IP numarası ile Yer edinmiştir.
profesyonelliğimiz, kaliteli oyun ve oyuncularımızla, Counter-strike dünyasında WhY-NoT adı ile marka haline gelinmiştir.
çoğu sunucuların yanında; işini ve ne yapması gerektiğini bilen +20 yaş üstü oyuncularımız ile; Seviyeli, profesyonel, takım ruhunu içinde barındıran oyun sunucusuyuz.Sxe_screen özelliğimiz ile serverimizde hile açan playerların engellenmesi çok daha kolay olmuştur.

Sunucumuz SXE li olup, Birbirinden üstün adminleri ile Sunucumuzun güvenliğini en üst düzeyde tutmaktayız.

Sözün kısası ; WhY – NoT Ayrıcalıktır…

https://www.facebook.com/groups/whynotproserver

http://www.whynotgaming.com

Güzel bir oyun ve iyi dostluklar edinmek adına,hepinizi bekleriz.

varmı arkadaşlar şöyle oynayabileceğimiz,hoş,güzel,eşit bir interlude sw ?
Evet arkadaşlar YEni Hard disk Ekleneceginden dolayı Bu Gece Saat 12den Sabah 5 e kadar Server offline olucak...

Ve ertesi gun Titanium Setleri Gorebileceksiniz...

Anlayışlarınız için Teşekkurler Ediyorum. :!:
Evet arKadaşlar.... Duyuldugu Gibi Abartı Şekilde Kufur Yok...

Evet Kufur Eden Turk Arkadaşlarımız var.. Ama Onada Çare bulundu... Yakında Ne kufur Ne Bad Buff Kalıcak...

Serverda bu aralar Gelişmeler olmaya başladı... Yeni sitemizi yaptık... Şimdi Yeni Eklentiler geLicek...

BiLgi aLmak için... gmibabm@hotmail.com ( msn- mail ) ve www.l2loyal.com 'u ziyaret edebilirsiniz....

Server böyLe giderse yakinda pvp severlerin vazgecilmez serveri olucagi kesindir

Ve abartılara inanmayin ... Sizde geLin test Edin.. Serverda Head Gm Turktur... Kesinlikle Çok yoğun Çalışılmakta....

Herkezin Gelip Test Etmesini Bekliyoruz
sitemiz Yakında Açılcak ..... Serverimiz 1 hafta içinde Açılcak inş... Butun Herkezi Bekleriz 45x civari olcak ve c4 olcak.... yaklaşık bi 2000 -5000 arasi online kaldırabilecek bi makinemiz var.... Yanlız Turk serveri değil Kendisii Butun dunyaya acık bi server....

Hero System olcak / Extreme BEnzer bi şekilde / 2 saat buff olcak / c4 full maplar olcak / servera ilk 2-3 ay aio npc buffer koymayı dusunuyoruz.... ondan sonra Playerlar kendileri için Buffer kasıcaklar /3.rd classlar / felan filan işte Açılınca Goruceksiniz zaten
Yeni SerVer Açmayı Dusunuyoruz ve Buyuk adımlar Attık İnşallah Olucak ve Olursa Turk Serveri Değil Tum Dunya İçin AÇılan Bi sErver Olcak Haberdar Olmak ve bilgi almak İsteyen Arkadaslar kvalyel2@hotmail.com adresinden ulasabilirler lutfen gereksiz konular için yazmayın =)

Bu Arada Eğer Server ismi için Bi Fikriniz varsa Duymak isterim...
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 7 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 9 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 62
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 3.351 (Bu ay: 14)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.