Şimdi Ara

L2 SYNERGY MUTLAKA BAKIN ALLAH RIZASI İÇİN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
2.195
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ARKADAŞLAR SİEGENİN ORTASIN BENİ KESEN DAHA SONRADA PİŞKİN PİŞKİN KANKA MUHABBETİ YAPAN BLOCKLADIM DİE !!!! ALLAHA !!! KÜFÜR EDEN Bİ KİTAPSIZDAN BAHSEDİCEM BU KİŞİ WannaDie VE CrazyBishop OLAN KANSIZ BI VATANDAŞTIR... UZATMIYCAM RESIMLERDE HERŞEY ÇOK AÇIK BELLİ ...

• BU ARKADAŞI SERVERDA GÖRDÜĞÜNÜZ YERDE KESIN YADA KESMEYIN ALLAH RIZASI ICIN BANA PM ATIN NE OLUR

• Yani kardeşlerim ikinizle de eğlenceli vakit geçirdik oyunda, hiç bir saygısızlığınızı da görmedim Allah için ama yani çok ayıp etmişsiniz hem de çok hiç yakıştıramadım size.

Hadi karşındaki yunanlı olsa bi nebze anlıycam durumu da Türk Türk'e...

Gerçi arıza olan zaten bizim Türkler, ne zaman Giran Arena'ya insem Türkler arenanın dışında birbirlerini kesiyor. Yok kardeşim yok bu işler öyle böyle olmaz. Clan-Ally liderleri umarım anladınız işin size düştüğünü. Liderler üyelerine söz geçirsin biraz ki liderlerin nerdeyse hepsini tanıyorum sözlerini geçirebilecek saygınlıkları var. Öyle ottan ?oktan şeylerden prüzlükler çıkarmayalım. Hele Türkler arası küfür hiç yakışmaz hem de hiç. Diyeceğim tek şey "İmam os?urursa cemaat ?ıçar!!!" ...

• savaşcaksanızda bence erkek gibi savasın Eger sorunu olan war atabilir ( OttomanStyle )

bole kufurle adam olunmaz

türküm diye gecinen fuck greek diyip turk olunmuo giranda oturup g.t büyüterek türk olunmuo gibi dvc ye warka ya biraz adam oldurun dun butun gece dvc de adam kestik 5 kisi ile en az 1 seferde 40 kisi dagıttık en son baktıgımızda butun server toplanmıstı bize karsı en az 50 kisi saydım ben yalanım yoktur sorabilirsiniz gansh a

Adam gibi oynıcaksanız oynayın Siege ler de inş karşılaşmayız ortam kızışmasın

Biz soylucek nelere saldırcagımızı
  • HEy gidii siz ne diosunuz yawf burda ahkam kesenler gidio o serverde türkü kesio biz burda boşuna uğraşıyoz adam olamayan çok kişi var
  • gene kimbilir adamlrin nelerini caldinda allah kitap düz gidiyolar sana asiil sana dikkat edilmesi gerek
  • Ya arkadaşım DUA etsin o yavşağın evladı hem forumdayım hemde o serverda değilim ama gelirsem o servera mob keserek değil o p.... evladını keserek lvl atlamazsam banada alpican demesinler yanımda ALLAH'A küfür eden insan bozuntusuna yapacağımı bilirim ben
  • quote:

Orjinalden alıntı: the man

gene kimbilir adamlrin nelerini caldinda allah kitap düz gidiyolar sana asiil sana dikkat edilmesi gerek

1- bişey bilmion suc atma

2- burda kufur söz konusu senin konusmaya vasfın bile yok ki biz onun neyini calacaz ki o kimkini onun neyini alcaz Sözlerine dikkat et
  • quote:

gene kimbilir adamlrin nelerini caldinda allah kitap düz gidiyolar sana asiil sana dikkat edilmesi gerek

adam full donate zaten onun ezik itemlerini ne yapsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Last Khan -- 23 Şubat 2007; 12:28:51 >
  • bole adamlar yasıyor yhaa abi katlanamıyorm aq bunlarla aynı oksıjenı almak benm zoruma gidio
  • lord bu herif iste bu kadar ezik biri siz daha yeni tanismissiniz belli gidin revengedekilere sorun bakalim bi ne diigcekler arkasindan sizinde bigun bi maliniza ziplarda tanirsiniz bu ezigi..İnsani üstüne basina gore degil adamligina gore agirlarlar...Her donate yapan adam olcak diye bi kayde yok...
    NOT=2ran sen kendini ne zannediyosun idiot ..sanami sorucam nasil yasiycagimi sen gitte hadi kumda oyna moron...
  • Kardeşim burası forum ortamı. Ayrıca bu oyun donate ile karıştırma. Ben şunu anlamıyorum donater olsun olmasın. Kesince ne oluyo? Bu lafım herkes için geçerli. Adamın zevk i ister para verir alır isterse almaz. Zaten konumuzda bu değil. Ama böle laflar hiç kimseye yakışmıyor. Gönül isterki herkes böle düşünsün ama mağlesef. Ayrıca burası bir forum. Ve böle laflar hiç yakışmıyor. Eğer bu mesajımada karşılık atarsan Yani kimsenin topic ine saygısızlık yapamassın. Sadece ELEŞTRİ...
  • cok gariptir bi cok server da oynadım ama gercekten hey serverımda bi turkten kazık yedim yemin ediyorum elin gavuru yapmıyor delikanlı gibi turkce konustugum adamlar arkamdan vuruyor nasıl bi anlayıstır bu...yabancı olma isteğimi yoksa bu server en guclu turk ben olayım istegimi...yani Türk'ün Türk'ten başka dostu yoktur lafını kendi kendimize yok ediyoruz...

son olay bi türk oyuncu ki türklerin az olduğu bi server bana Goldwrym altını nı normal ucan wrym şeklinde satmaya kalktı şaka gibi :) ben kale sahibinden başka kimse ucamaz burda dedim hala inatla bana satmaya çalıştı bi de utanmada diyo alacak paran yoksa deneme sürüsü yap diyo şu adenaya ahaha..bende dedimki nasıl güvencen geri verceğime dedim ee abi sen turksun dedi bana verirsin lan olm madem türksün neden beni kandırmaya çalışıyorsun bre zındık :)
  • quote:

lord bu herif iste bu kadar ezik biri siz daha yeni tanismissiniz belli gidin revengedekilere sorun bakalim bi ne diigcekler arkasindan sizinde bigun bi maliniza ziplarda tanirsiniz bu ezigi..İnsani üstüne basina gore degil adamligina gore agirlarlar...Her donate yapan adam olcak diye bi kayde yok...
    NOT=2ran sen kendini ne zannediyosun idiot ..sanami sorucam nasil yasiycagimi sen gitte hadi kumda oyna moron...

Seni tanimam etmem Ama babamin 1 sozu vardir bos konusmaktansa hic konusmamak daha iyidir
    1tane daha var aklima gelmiyor Ben kendi agzimdan soyliyim
    ,Konusmada Adam Sansinlar
    Bu arada tanimadan yorum yaptigim icinde ozür dilerim arkadaslardan
  • quote:

lord bu herif iste bu kadar ezik biri siz daha yeni tanismissiniz belli gidin revengedekilere sorun bakalim bi ne diigcekler arkasindan sizinde bigun bi maliniza ziplarda tanirsiniz bu ezigi..İnsani üstüne basina gore degil adamligina gore agirlarlar...Her donate yapan adam olcak diye bi kayde yok...

ulan big noob ben kendımı ne sanıyorsam gel sanada gostereyım bakalım ne sanıyormusum bana sorucan lan tabi kime nasıl yasıcagını kumda oynaymıs olm senn lineagede anahtarını alırım adam ol yeter noob herif
  • ALowww gecnlik sakin olun ....

RoMaNSPaRTaN
  • burak olm adam allaha kufur ediyorsa ben sakın makın olamam buradada brı onların yalaklıgını yaparsa ben çileden cıkarm

FASTandFAST bnde burak ;)
  • LAN PEZEVENK HERIF BEN KIMIN MALINI ÇALIYIM SIZIN GIBI PICLER YUZUNDEN BU HALLERE GELIYOZ BEN BI SERVERA GIDINCE YAPARIM DONATEMI PASALAR GIBI OYNARIM DUNYA SIKIMDE OLMAZ AKILLI KONUS OLAYI BULMEDEN SERVERA GIRMEDEN SIKIM SIKIM KONUSMA BANA
  • yürü lan evine bebe...biz malimiz biliyozda konusyoz.. olm senin hırsız oldugunu cümle alem biliyo..burdaki 3 5 salak seni tanimiyo diye sakin sanma gecmiste ne mal oldugunu unutucagimizi...pic demissin bide olm klavye delikanliliği yapma bısuna moron..izmitteysen hala geliim de yanina bide bunlari suratima sole ama nerde sende o erkeklik anca klavyeden konusrusun...
  • quote:

yürü lan evine bebe...biz malimiz biliyozda konusyoz.. olm senin hırsız oldugunu cümle alem biliyo..burdaki 3 5 salak seni tanimiyo diye sakin sanma gecmiste ne mal oldugunu unutucagimizi...pic demissin bide olm klavye delikanliliği yapma bısuna moron..izmitteysen hala geliim de yanina bide bunlari suratima sole ama nerde sende o erkeklik anca klavyeden konusrusun...

aq taşaksızı klavye delikanlılıgımış O klavye biyerine kaçar bak mazallah Gerizekalı arjix ne yamugunu gorduysen soyle "soyletme" gibilerden konusma .. kafalı Söyle de bilelim 2- sen kendini tanıt hangi serverdan kimsin nesin? Belkide l2 den hiç çakmaya 10 yaşında veletsin ki bence oylesin bence abilerine saygı goster almayayım paçanı aşagı
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.