Şimdi Ara

L2 Offical Core server Oynamak isteyenler.(Ücretsiz) (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
543
Cevap
9
Favori
31.490
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cmLhsN

aktif olarak oynayan arkadaşlar var mı oyunda bende yeni başladım servere ama pek Türk göremedim..

genelde akşamları girerim , müsait oldukça yardımcı olmaya çalışırım

nick:BeBeK
  • cmLhsN kullanıcısına yanıt
    En fazla 20 arkadas vardir Denk gelmen zor bende genellikle oyunda olurum arada afk olurum takilirim xd Bknz : İmza
  • MORFEUS kullanıcısına yanıt
    87 lvl sum kastım ama bıraktım öyle tek takılmaktan :D ama giriyorum arada 20 yine iyi bir rakam :)
  • cagataytr C kullanıcısına yanıt
    Tamamdır ben bol bol pm atarım :D
  • https://forum.donanimhaber.com/forumid_236/tt.htm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyuna geri dönün

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: conines

Oyuna geri dönün

Offical ( Orijinal ) sunucuda oynuyoruz sen kimlerin geri dönmesini istiyorsun ?
  • cosmodream kullanıcısına yanıt
    ben classic i indirmiştim ama sanırım ücretlenmiş veya hep ücretliydi sildim helios'ta da durum aynı mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: conines

ben classic i indirmiştim ama sanırım ücretlenmiş veya hep ücretliydi sildim helios'ta da durum aynı mı

Aynı değil ücretsiz oynayabilirsin kayıt olabilirsin. l2store vede PA ( preimum account ) paralı sadece istersen alırsın istersen almassın.

PA : 2x kat daha fazla exp verir / 2x lineage açarsın / balıkçılık / Offline training ( oyun kapalı iken charın exp kazanması ) gibi avantajları var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cosmodream -- 25 Kasım 2016; 23:17:34 >
  • Var mı hala oynayan ? Yeni başlıyorum yardımınız kesin dokunur.
  • Oyuna baslamak veya denemek isteyenler suanda event var hem +6 set ve weapon veriyor 1aylik R-R95-R99 dahil
    Xp buff dahil ve event itemlerini kasarak cuzzi bir para kasabilirsiniz bilginiz olsun
    Gelen arkadaslar Benim dusuncem fighter dusunuyorsaniz Tyrant benzeri Eviscerator Farmer classini oneririm Dualde ner isterseniz fighter classlardan herhangibi birine uygun sıkıntı cekmezsiniz.
  • Server iyi de adam bulmak da zorlanıyorum
  • lanet herifler bende classic indirmişim oyun tamamen ücretli oldu zannediyorum üzülmüsüm güzelim ıss gitti diye iyi ki forumu kontrol etmişim
  • hooky kullanıcısına yanıt
    :D Lvl kasmak kolay ama guzel eventlar kacirdiniz 1senelik +6 set weapon ihtiyacimi giderdim ya charlarimin:D
  • Craft anlatım konusu var mı Türkçe olan forumda göremedim ama ya da resimli kolay anlayabileceğim bir link :) bu arada boss kovalayan var bende gelebilirim 88 iss sadece exp alsam yeter :)
  • Vitality point koruyarak k85 save vp ptlerine girip aaden iceriside saticilar MARPH 2X scrollar satiliyor 4*5kk arasi degisen tam zellaka olmek uzere iken kullanirsan 30saniye aktif oluyor
    2x xp alirsan bu sana xp konusunda cok buyuk faydasi olur
    Raid boss kovalama isi duusk lvllerde nasil bilemem ama o lvllerinde buyuk ihtimal farmerlar vardir firsat vermezler ama zannetmiyorum asil sorun 85+ adamlarin Herbossun hemen hemen ufak tüyolari var yoksa 1ptyi 10sn icinde aoe dmg ile yatiriyor onu anliyabilecek kapasitede adamlar lazim buda random ptde ugras ister

Craft konusuna gelince adendeki crafterlari kullanmak daha mantikli zaten oyun hali hazirda hazir craft paketi drop atiyor bazi instancelerde . cokda odaklanacak bir konu degil drop al sat itemi satin al...
  • la aradan kaç yıl geçmiş bi bakayım biizm eski oyun ne durumda diye aklıma getirdim galiba gene başlıcam oyuna :D zaten en son bıraktıgımda dönmem demiştim orjinalin ücretsiz olması şerefine gürolla bi takılalım diye girdim ne hikmetse gene en son senin yazını görüyorum gürol ne dersin duruyo mudur benim karakter bi indirsem mi oyunu
  • BlooDsS kullanıcısına yanıt
    Karakter duruyordur ama yeniden baslamak daha mantikli bence.. hem pws sifirlanmistir eskisine girmeye calisirsan bilgin olsun.
  • Merhaba arkadaşlar herkese iyi oyunlar, iş güç derken oyuna giremez oldum, Naia serverında oynuyorum izmirliyim. Zamanında satın almış olduğum parayı elimden çıkarıyorum uygun fiyata, ilgilenen olursa benimle iletişime geçebilir. Gidip başka sitelerden almayın çok ucuza benden para alabilirsiniz şuan elimde 16 Billion ( 16 Milyar ) para mevcut. Herkese iyi oyunlar.
  • sende haklısın yeni bi char acmak lazım clan bişey var mı bari kac kisi oynuyosunuz
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.