Şimdi Ara

L2 C6 Interlude 7x Server (L2NazGuL)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
2.029
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Internette Gördüm L2NAZGUL server ı c6 ya geçmiş die girdim server a baktım süper olmuş FULL C6 exp:7x others : 10x herkezi bekleriz

girmek için orjinalden ypdate yapıp host file ı değiştirin

SITE :www.l2nazgul.com

• Teşekkürler
  • Officialde bile dunyanın hatasi varken free interlude ye girmek bence akıl işi deil.. uğramayın bile bence kafayı yersiniz
  • Walla Ben Nazgul serverında 3-4 Aydan beri oynuyorum Adamlar uzun zamandır bunun için uğraşıolar Server Bugün Interlude ye geçti Şimdilik bi bug göremedim Ama tabiki ufak tefek şeyler çıkabilir denemek isteyen girsin derim
  • quote:

Orjinalden alıntı: ozzyilhan

Internette Gördüm L2NAZGUL server ı c6 ya geçmiş die girdim server a baktım süper olmuş FULL C6 exp:7x others : 10x herkezi bekleriz

girmek için orjinalden ypdate yapıp host file ı değiştirin

SITE :www.l2nazgul.com

buna inanan var mı? üsteik çevrede interlude serverlar da var ve muhtemelen en gelişmiş pack l2j imalidir..bütün l2j ler packi ordan alıp üzerlerinde birazcık oynuyorlar ya da hiç oynamıyorlar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoldenSpirit -- 6 Mayıs 2007; 22:51:37 >
  • Yorum ypmana gerek yoq ben isteyen gelsin dedim ister inan ister inanma keyfin bilir
  • zaten ben de yorum yapmıyorum dikkat edersen takıldığım yer full interlude(c6 da değil) demen..yanlış bilgi ve yönlendirme..
    full interlude sadece ve sadece offical de mevcuttur..bilmem anlatabildim mi..
    üstelik yorum yapmak için de birisinden izin almam gerektiğini sanmıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoldenSpirit -- 7 Mayıs 2007; 16:48:41 >
  • goldenship konuşup duruyorsunda boş yaa (alıntıya izin vermiyor site şu an)

1 full interlude olmasa interlude full update demezler

2 l2 offical sitede dünyanın en iyi network uzmanları çalışmıyor ( bi çok offical siteden daha iyi serverlar vardır or: knight fire drake japon server knighr empire japon serverinda başladı )

3 adamlar davet ediyor istersen sende başka yere davet ette seni gorelim
  • quote:

Orjinalden alıntı: forumcu22

goldenship konuşup duruyorsunda boş yaa (alıntıya izin vermiyor site şu an)

1 full interlude olmasa interlude full update demezler

2 l2 offical sitede dünyanın en iyi network uzmanları çalışmıyor ( bi çok offical siteden daha iyi serverlar vardır or: knight fire drake japon server knighr empire japon serverinda başladı )

3 adamlar davet ediyor istersen sende başka yere davet ette seni gorelim

yanlış düşünüyorsun arkadaş doğru soyluyor, full interlude olması imkansız yani sadece intelude deil c5,c4.. bunlarda deil yani sana şu kadarını soyliyim aslında o oyunlar tam lineage2 sayılmaz cunku o kadar fark var ki.. Aynı zamanda bu oyunu KO ile karşılaştırma l2 official dunyanın en iyi network çalışanları deil ama sonuşta başka hiç bir server o kadar iyi olamaz yani bu microsofttan daha iyi windows yapabilecek başka firmaların olması gibi saçma. NCsoft buralarda pek bilinmese de asyada çok saygın bir firma ve bir free serverla denk tutulup karşılaştırılması mantıklı bir iş deil..
  • Bende C6 ya geçtikten sonra 2 gündür oynuyom tmm Full interlude deilmiş biraz yanılmışım Ama interlute daki bazı özellikleri koymuşlar bazıları üzerinde GM Hala çalışıo hergün yeni bişiler eklio

Örnegin Demonic Sword Akamarahm mı ne eklenmiş :D Yeni Ada var 1-2 gün içinde Tüm skilleride koyacak

Tabi Server ın birden full interlude geçmesi imkansız başta yzdığım için üzgünüm ama Yakın isteyen gelsin denesin görsün benden bu kadar
  • cok bildigini sanan ve bos atip tutanlardan tiskiniyorum (GoldenSpirit) arkasimiz bi private serverdan bahsediyor sen saniyormusun ki oynadigin her server full tamamen buglardan arindirilmis sindiremiyosan git off oyna gelip cazz yapma burda ben de girdim ve oynuyorum oldukcada beyendim bug diyosun evet bug var ama ellerinden geleni yapiyolar serveri bugglardan arindirmak icin
  • kamaeln war mi?
  • Kamaeln L2 C6 Da gelecek olan bi karakter Interlude ise L2 C5 ten sonra Çıkan version Kamaeln şu anda Orjinal server da bile yok
  • Server Bayağ gelişmekte insan sayısı her geçen gün artıyo top 30 u zorluyoruz . Server a başladığımda 4 tane türk vardı şimdi 20 ye ulaştı Türk sayısı Hatta Clan Olaylarına fln girdiler :D Bende Öss den sonra Yardım Edecem Türk Birliğine Yrdm Etmek İsteyen Low Rate Sevdalısı Tüm Türkleri Bekliyoruz Server A Gelin De Şu İspanyolları ( Abeceler) bi ezelim
  • bu serverda yardimci olacaka turk arkadaslarimiz varsa bende gelmek isterim.low rate ozledim
  • serverde bende oynuyorum hatta Ozzy e de ben tavsiye etmisimdir :)

Server iyi hos Low rate serverlerden hoşlandığım için güzel diyorum low rateden hoşlanmayan başta bakmasın
    Server Interlude, C6 deil :D karıştırmayalım
    şuan itibariyle serverin en güçlü kılanı olan Biz toptan BAN yedik ama neden bilmiyodum Gm le konustum GM ye insult tan mış

banımı açtırdım oynamaya devam kalan sağlar bizimdir bizim clan 40 online görüyodu önemli gunlerde (siege clan pvp, event.,vs.vs.) artık ben ozan bide bi arkadaş daha kaldık haberiniz olsun çok da zengin deiliz gelen yardım dilencegine bikaç mob keserse yeterli parayı sağlayacaktır ve yeni başlayanlara soliyim girandan silah vs almayın tax koyuyor xDDD
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.