Şimdi Ara

l2 Avellan ---> Gold-Copy (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
2.016
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Beyler uzun lafın kısası server çok güzel. Tam bir c4 ! Tek fark c6 client ile giriyorsunuz. Clan skill yok / zealot yok / earth - war chant yok / icon yok ! Max level 78, renewal / champion / siren 2 dakika - cov - pow - pof 5 dakika.

Yani ben derimki eger server arıyorsanız size kesinlikle öneririm. Piyasada böyle nostalji yaşayacağınız server bulamazsınız.
  • Yaw he he Beynin var dusunesin dilin var konusasin diye okuyorsun ama bir saygi ve sevgi cercevesinde konusmasina giremiyorsun. Cevrende boyledir. Bence bazi elimi kolumu saglarim kral benim modundan cik Senden buyuk allah var. Yazilir da daha sen yorum cikartamazsin. kufurumu ederim 1 ay cezami alirsin havasindasin...
    Bak ben kufur etmiyorum Vampir arkadasim

Diger arkadasi da yazdiginiz gibi davrandiysa kayirmiyorum da tutmam da

İnşallah bu uzun soluklu olur basarilar....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MORFEUS -- 17 Temmuz 2014; 18:58:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mediv

Beyler uzun lafın kısası server çok güzel. Tam bir c4 ! Tek fark c6 client ile giriyorsunuz. Clan skill yok / zealot yok / earth - war chant yok / icon yok ! Max level 78, renewal / champion / siren 2 dakika - cov - pow - pof 5 dakika.

Yani ben derimki eger server arıyorsanız size kesinlikle öneririm. Piyasada böyle nostalji yaşayacağınız server bulamazsınız.

Ne nostaljisi her 3 ayda 1 gold çakması server açılıyor ve gelenleri çoğu oldschool. hepsi birbirini tanıyan insanlar. bide sizin gibi yeni başlayanlar var işte.
  •  l2 Avellan  ---> Gold-Copy

turkish badboys
  • quote:

Orijinalden alıntı: MORFEUS

Yaw he he Beynin var dusunesin dilin var konusasin diye okuyorsun ama bir saygi ve sevgi cercevesinde konusmasina giremiyorsun. Cevrende boyledir. Bence bazi elimi kolumu saglarim kral benim modundan cik Senden buyuk allah var. Yazilir da daha sen yorum cikartamazsin. kufurumu ederim 1 ay cezami alirsin havasindasin...
    Bak ben kufur etmiyorum Vampir arkadasim

Diger arkadasi da yazdiginiz gibi davrandiysa kayirmiyorum da tutmam da

İnşallah bu uzun soluklu olur basarilar....

Sen önce yorum silmeden yazdığın şeylerin arkasnda durmayı öğren tevekel az sonra silersin bunuda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: elliuç

l2 Avellan  ---> Gold-Copy

turkish badboys

•  l2 Avellan  ---> Gold-Copy

• güzel foto
  • Eyw

• 15.05.2020 wipe gelecek yeni konu acma geregi duymadım oynamak isteyen olursa pm

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.