Şimdi Ara

L.A. NOIRE (PS4 VE PS4 PRO ANA KONUSU) 14 KASIM (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
125
Cevap
2
Favori
9.718
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: dark dragon

Oyunda çok diyalog ve ara sahne olduğu için biraz zor.

Alıntıları Göster
    sırf bu yüzden hikayeyi anlamam diya almayacağım bu oyunu yoksa ilgimi çekmişti baya.
  • 99'a düşünce aldım hem arşivlik hem de yeniden oynamak için. PS3'te müthiş keyifli anlar yaşatmıştı oyun. Keşke TR altyazı olsaydı, onun dışında bir - yönü yok kesinlikle
  • mhasal kullanıcısına yanıt
    Hocam bu tr altyazı koymamalari kufur gibi geliyo bana.. maliyeti nedir bunun firmalar icin . Sadece ps store da ki satirslara baksan bile turkiye küçümsenecek bir pazar degil. Kucuk bütçeli oyunlara lafim yok büyük firmalar büyük yapımlar icin Altyazı maliyeti oyunun maliyetinin yanında 0 sayılır. Bazı cok bilmiş arkadaşlar ingilizce öğren falan diye yazar simdi. Ingilizce biliyorum çoğu zaman altyazıya bile gerek duymuyorum ama turkce bir metin okumakla ingilizce bir metin okumak arasında idrak süresi farklıdır oyunun amacı eğlence ..yasal bir çare bulmak lazım buna misal ps store icin 200 tl üstü oyunlarda altyazı yoksa devlet yuzde 10 ek vergi alicam desin bak nasil hepsi çatır çatır koyuyo..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: IdontKnoWw

Hocam bu tr altyazı koymamalari kufur gibi geliyo bana.. maliyeti nedir bunun firmalar icin . Sadece ps store da ki satirslara baksan bile turkiye küçümsenecek bir pazar degil. Kucuk bütçeli oyunlara lafim yok büyük firmalar büyük yapımlar icin Altyazı maliyeti oyunun maliyetinin yanında 0 sayılır. Bazı cok bilmiş arkadaşlar ingilizce öğren falan diye yazar simdi. Ingilizce biliyorum çoğu zaman altyazıya bile gerek duymuyorum ama turkce bir metin okumakla ingilizce bir metin okumak arasında idrak süresi farklıdır oyunun amacı eğlence ..yasal bir çare bulmak lazım buna misal ps store icin 200 tl üstü oyunlarda altyazı yoksa devlet yuzde 10 ek vergi alicam desin bak nasil hepsi çatır çatır koyuyo..
    hocam malesef onca çalışmalar yaptık bir sürü yerlerden yazdık kimse dinlemedi altyazı hayal oldu hep oyunları anlamadan oynuyoruz spiderman rdr2 horizon zero dawn bunlar ps4 özel olmasına rağmen türkçe altyazı olmadı anlamadan bilmeden oynadık aynı zamanda geçenlerde re7 oynadım dil menüsünde saçma sapan diller var ama türkçe yok kısacası türkiyeyi adamdan saymıyorlar ne yaparsak yapalım özellikle ubisoft capcom rockstar bu gibi firmalar hiç saymıyor ne desem az elimizden de biir şey gelmiyor artık çünkü yapacak bişey kalmadı hayatta iki oyun zevkimiz var onuda yarım yamalak oynuyoruz...

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.