Şimdi Ara

L.A. Noire'ın PC Sürümü 30 FPS Çıktı (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
12.941
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • gta iv konsoldan port muhtemelen gta v de pcde iyi olmayacak...
    rockstar değil konsolstar mubarek
  • eğer bi gün red dead redemptionda böyle gelicekse KALSIN!
  • bende hd5830 extreme var acayip kasıyor biran önce güncelleme gelmesi lazım
  • Rockstar her zamanki gibi döktürmüş valla helal olsun adamlara!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ksfno1 -- 12 Kasım 2011; 21:28:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erdo4

GTA V için ufacık bir umudum vardı PC'ye de çıkar diye.. Bu haber ile yerle bir oldu o umudum.. Rockstar Suxx!

Hayırdır Erdo, GTA V'in bilgisayara çıkmayacağını da nerden çıkardın???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ksfno1 -- 12 Kasım 2011; 3:20:16 >
  • Oyun çıktı, daha çıkar çıkmaz Türk oyuncular oyunu yerden yere vurmaya başladılar yok FPS düşük yok İngilizcesi ağır anlamıyoruz diye. Birkaç köklü oyun sitesinde bu eleştirilere rastladım ve anlamsız buldum. Oyun oynayacaksan İngilizceyi bileceksin kardeşim adam sen oyunu burada beleşe indirip oynayacaksın diye oyunu Türkçe yapmaz!!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: ksfno1

Oyun çıktı, daha çıkar çıkmaz Türk oyuncular oyunu yerden yere vurmaya başladılar yok FPS düşük yok İngilizcesi ağır anlamıyoruz diye. Birkaç köklü oyun sitesinde bu eleştirilere rastladım ve anlamsız buldum. Oyun oynayacaksan İngilizceyi bileceksin kardeşim adam sen oyunu burada beleşe indirip oynayacaksın diye oyunu Türkçe yapmaz!!!

-1
  • quote:

Orijinalden alıntı: ksfno1

Oyun çıktı, daha çıkar çıkmaz Türk oyuncular oyunu yerden yere vurmaya başladılar yok FPS düşük yok İngilizcesi ağır anlamıyoruz diye. Birkaç köklü oyun sitesinde bu eleştirilere rastladım ve anlamsız buldum. Oyun oynayacaksan İngilizceyi bileceksin kardeşim adam sen oyunu burada beleşe indirip oynayacaksın diye oyunu Türkçe yapmaz!!!

İngilizce olmasına bişi demedikki FPS ye dedik manyakmı ne.Şahsen ben orjinal aldım FPS 25 şuan.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.