Şimdi Ara

KZ ZST HYBRID DUAL DRIVER IEM - CANDY COLOR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
1
Favori
526
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Çift sürücülü - BA+Dinamik -, nadir bulunan "Candy color" modelidir. Özellikle bu renk kombinasyonunda görünüm itibariyle "custom" yapılmış gibi durmaktadır.

Kutusu kontrol amaçlı açılmıştır. Herhangi bir sorunu yoktur, sıfır durumdadır.

Kutusunda bütün aksesuarları ile teslim edilecektir.

Audio Technica im50, im70 vb. kulaklıklarla takas olabilir.

İstanbul içi belirli yerlerde elden teslim edilebilir.

Fiyat: 80TL_Pazarlıksız
    Fiyat sondur, bu yönde rahatsız etmeyiniz lütfen.

Lütfen ilan üzerinden teklif vermeyiniz. İletişimin daha iyi olması için özel mesajdan ulaşırsanız sevinirim.

İlan ikinci el kuralları çerçevesinde yoruma açıktır. Fiyat, satış şekli vs. gibi hususlar yoruma kapalıdır. Ürünlerin kendileri ile ilgili istediğiniz yorumu yapabilirsiniz. Diğer hususlarda site kurallarını okumadan yapılan yorumlar şikayet edilecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cmcntkn -- 25 Ocak 2018; 12:22:48 >

• bu soru tüm bilmeyenlere gelsin. Hiçbir yerde yazmıyor çünkü, kulaklık iphone uyumlu mu ve kz kulaklıklarının mikrofonu iphone da çalışıyor mu ?
    ayrıca belki biliyorsunuzdur diye soruyorum, xiaomi hybrid hd kulaklığı mikrofonu iphone da çalışıyor mu?.. teşekkür ediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: egemenozelkose

bu soru tüm bilmeyenlere gelsin. Hiçbir yerde yazmıyor çünkü, kulaklık iphone uyumlu mu ve kz kulaklıklarının mikrofonu iphone da çalışıyor mu ?
    ayrıca belki biliyorsunuzdur diye soruyorum, xiaomi hybrid hd kulaklığı mikrofonu iphone da çalışıyor mu?.. teşekkür ediyorum

İlandaki kulaklık mikrofonsuz modeldir öncelikle onu belirteyim.

Yazılan yorumlara göre mikrofonlu modellerin iOS ile uyumlu olduğu söyleniyor, benim deneme imkanım olmadı maalesef.

Xiaomi hakkında ise bir bilgim yok.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.