Şimdi Ara

Kymco xciting 250i vs Daelim S3 advance

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
956
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Buna benzer konular forumda bulunmakta fakat 4-5 yıl öncesine ait oldukları için yeniden açma ihtiyacı duydum.
    Motosiklet ailesine önümüzdeki aylar katılmayı düşünmekteyim ilk motorum olmasına rağmen uzun yol yapabilmek ve uzun vadeli kullanabilmek için hep 250cc maxi scooterlara baktım. Uzun bir süre araştırma yaptıktan sonra bu 2 motosiklet arasında kaldım.
    Fiyat bakımında neredeyse aynılar.
    İkisininde bir çok özelliklerini ve birbirlerine karşı farklı konularda üstün olduklarını biliyorum.
    Karar vermemi kolaylaştırmak adına yorumlarınızı rica ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lato1905 -- 12 Mart 2017; 13:54:38 >

• Up

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaklaşık 3 yıl ve 25 bin km dir Kymco Downtown 300i sahibiyim.
    Bütçenin ne kadar bilmiyorum ama downtown da çok ciddi bir seçenek olmalı diye düşünüyorum.
    Aralarında fazla bir fiyat farkı olmamasına rağmen 29.4 bg motorunun ve diğerlerinden hafif olması özellikle uzun yolda ve yakıt tüketiminde ciddi avantaj sağlıyor.
    Altın Elbiseli Adam ın incelemesini izleyin derim.

Daelim 'in tek üstün yanı son hızının daha fazla olması..Yaklaşık 20 yıldır motosiklet fuarına giderim Daelim ve Sym beni her zaman malzeme kalitesi açısından hayal kırıklığına uğratmıştır.
    Malzeme kalitesi,motor dayanıklılığı ve konfor açısından Kymco bence açık ara öndedir.
    Ayrıca yaşınız sebebi ile ehliyet durumunuza göre motor hacmine bakmanız gerektiğini hatırlatayım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yarimpower -- 13 Mart 2017; 20:30:59 >
  • Verdiğiniz bilgilerden dolayı teşekkür ederim.

Altın elbiseli adamın videosunu xciting 250i için fikir vermesi adına izlemiştim.

2 kymco arasında 3600 tl gibi bir fark var. Pek fazla araştırmadım bu motoru ama şuan için bütçemin üzerinde bir fiyatta ne yazıkki.

Motor hacmi için ise şuan A sınıfı ehliyet için kursa gidiyorum. Eğer ehliyeti alabilirsem motor seçimimde bir engel kalmayacak.

Son yapılan istanbuldaki fuara bu motorlar için gittim ve ne yazıkki 2 markada fuarda yoktu. :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.