Şimdi Ara

KYK YURDUNDA KALANLAR SORULARIM VAR (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
2
Favori
6.412
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3 yıldır burada kalıyorum 2 yıl daha kalacam inşallah.
     KYK YURDUNDA KALANLAR SORULARIM VAR
  • Şimdi klişe olcak ama yurtta kalmamamaya çalış durumun iyi değilse ilk 2-3 ay kal sonra 4 kişi de olsa eve çık ben gitmedim giden birisi gibi konuşamam ama abim,arkadaşlarım gitti ve 3 ay zor dayandılar dayanan var tabi bazılarının yurdu evden bile güzel ama eğer rahatlığa evindeki ferahlığa alışıksan ve sigara içmiyorsan yurt sıkıntılı olabilir.

Ayrıca ikinci öğretimsen yatma olayı çok kötü öğlen 2 de kalkıcak olsan bile 12 dedin mi yatmak zorundasın odalardaki kişilere saygın için.
  • 3 senede ben kaldım devlet yurdunda banada özelden sorabilirsiin istersen devlet yurtları güzeldir ama paran cebinde kalır yemegini versin begenmediğinde çık dısarda ye özel yurtta kalmayın bütün paranı götür ver oluyor özel yurtlar
  • takip
  • Yurt ortamı güzel oluyor ya kafa dengi arkadaşlara denk gelirsen tabi.
  • Yararlı konu .. Bir sorum var,geçen sene ne kadar sürede açıklandı ve çıktı diyelim hemen gidip kalabiliyom mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ne zaman acıklanır sizce arkadaslar?

• Up

• Up

• Merhabalar Önemli bi sorum olacaktı.
    Arkadaşlar ben kırklareli üniversitesi pınarhisar meslek yüksekokuluna başlayacağım bu yıl. KYK devlet yurdu bir tek kırklareli merkezde varmış. Yani Pınarhisar a bi hayli uzak.
    Merak ettiğim şey şu. Devlet yurdunun kampüslere ücretsiz servisi varmı ???? ya da az ücretli.
  • neskahve N kullanıcısına yanıt
    Merhabalar Önemli bi sorum olacaktı.
    Arkadaşlar ben kırklareli üniversitesi pınarhisar meslek yüksekokuluna başlayacağım bu yıl. KYK devlet yurdu bir tek kırklareli merkezde varmış. Yani Pınarhisar a bi hayli uzak.
    Merak ettiğim şey şu. Devlet yurdunun kampüslere ücretsiz servisi varmı ???? ya da az ücretli.
  • konu hortlamış madem

bu sene yüksek ücretli seçeneği var mı başvururken?
  • quote:

Orijinalden alıntı: senaydn

konu hortlamış madem

bu sene yüksek ücretli seçeneği var mı başvururken?

az evvel yaptım başvvuruyu, öyle birr soru sorulmadı. Allah ne verdiyse yerleştirecekler galiba bu sene :D,
  • 29 agustos da açıklanır 1 eylülde kayıt başlar + layın
  • 2yıldır kyk yurdundayım bu 3.senem muğladayım geçen gün boks müsabakası olmuş ülke genelinde boksçular bizim odalarda kalmışlar ve mahfetmişler derli toplu olan yatak benimki sabah temizlikçi arkadaş topladı onların çarşafları 160tl yurt ücretim banyo ve tuvalet odada bulunmakta.

KYK YURDUNDA KALANLAR SORULARIM VAR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SoftRock -- 1 Eylül 2015; 13:18:51 >
  • SoftRock kullanıcısına yanıt
    Hocam ben fethiyede sağlık yüksekokulunda okuyacağım, kyk başvuruları açıklanmadı daha ama ordaki yurt hakkında bir bilgin var mı?Okula kayda gittiğimizde bakma fırsatı olmadı.
  • BarışN kullanıcısına yanıt
    Malesef fethiye muğla merkeze uzak olduğundan dolayı fethiye hakkında bir bilgim bulunmamakta hocamç
  • SoftRock kullanıcısına yanıt
    Neyse artık çıkmazsa da 1 tane yurt var kyk dan başka oda cemaat yurdu ne yapıcaz bilmiyorum.1 sene sabredicem burda sonra direk Çanakkale ye geçiş yapıcam zaten bu köyde durmam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BarışN

Neyse artık çıkmazsa da 1 tane yurt var kyk dan başka oda cemaat yurdu ne yapıcaz bilmiyorum.1 sene sabredicem burda sonra direk Çanakkale ye geçiş yapıcam zaten bu köyde durmam.

Muğlaya gelenlerin hepsi öyle diyor ama son senelere doğru okul bitmesin istiyorlar.

• Ütü işi ne oluyor peki anlamadim. Ütü var mi selimiye yurtlarinda?

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.