Şimdi Ara

Kyk yurdu internet sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
1
Favori
962
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İki sene boyunca evde kaldım. Bu sene kykya çıkmayı istedim. Aklımı yapayım. Bu senede internete kota gelmiş. 16 gb. İlk üç gün de bitti. Superbox varmış ama odadakiler pek razı değil. Sınırsız vın tarzı bir şey var mı. Yada yüksel kotalı da olabilir. Derslerimle ilgili videolae izlemem gerekiyor ama bu intersen sittin sene yetmez. Önerilerinizi bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bir insan neden evde kalırken KYK gibi bir eziyete çıkmak ister
    İnternete malesef kota gelmiş sanki çok iyi internetleri varda birde kota getiriyorlar!
    Tavsiyem odadan birini ikna edin baride superbox alıp alman usulü ödeyin. En son sorduğum da sınırsız 10 Mbps internet 120 TL idi. Yani tek kişi 60 TL ye geliyor ki çok iyi . Oradaki çalışan arkadaş bana hızın hiç düşmedigini istediğin her yerde kullanabilecegini söylemişti. Düşünün derim .
  • Bir insan neden evde kalırken KYK gibi bir eziyete çıkmak ister
    İnternete malesef kota gelmiş sanki çok iyi internetleri varda birde kota getiriyorlar!
    Tavsiyem odadan birini ikna edin baride superbox alıp alman usulü ödeyin. En son sorduğum da sınırsız 10 Mbps internet 120 TL idi. Yani tek kişi 60 TL ye geliyor ki çok iyi . Oradaki çalışan arkadaş bana hızın hiç düşmedigini istediğin her yerde kullanabilecegini söylemişti. Düşünün derim .

• Abi biz kurtulmaya çalışırken bu adam evden yurda geçmiş.

Neyse geçmiş olsun aynı sorundan muzdaribiz, yurtta her şey sorun abi kaliteli yaşam yokken internete daha zor sıra gelir.

Odamız ahır gibi ağlamak istiyorum

• kyk dan neden bu kadar şikayetçisiniz ? ben kurtulmak falan istemiyorum oda arkadaşların angut değilse üç kuruşa mis gibi yaşıyorsun internete kota gelmesi sıkıntı oldu biraz o kısmı doğru ama şöyle bişey var artık günü her saati internet hızlı oyun oynayanlar için iti bile oldu denilebilir yurtla ilgili şikayet edebileceğim tek şey son giriş saatinin 11 olması
  • quote:

Orijinalden alıntı: Enthris

kyk dan neden bu kadar şikayetçisiniz ? ben kurtulmak falan istemiyorum oda arkadaşların angut değilse üç kuruşa mis gibi yaşıyorsun internete kota gelmesi sıkıntı oldu biraz o kısmı doğru ama şöyle bişey var artık günü her saati internet hızlı oyun oynayanlar için iti bile oldu denilebilir yurtla ilgili şikayet edebileceğim tek şey son giriş saatinin 11 olması
    Oğlum bize bir yemek veriyorlar yemekhanedr sadece pilav ve fasülye yiyebiliyorum başka bir şey yediğim an mide fesadı hazır

3haftada 3 kere kusar oldum bugun gene kustum.

Kahvaltı desen aynı.

• Ev'den kyk'ya geçen de ne bileyim
  • Kyk interneti çok kötü oldu. Geçen sene youtubeda takılmadan en az 480p video izleyebiliyorduk. Bir tek chrome da whatsappda falan yavaştı. Şimdi korkumuzdan youtubedan da 240p üzerine çıkamıyoruz kota bitecek diye. Sanıyorlar ki internet hızlanıyor kota getirince. İnternet hızlanıyor ama kalitesi düşüyor. Ne anladık bu işten

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Moueson kullanıcısına yanıt
    Superboxı kimse üzerine almak istemiyo malum yazın kimde kalıcak sorunuyla karşılaşıyoruz ve zaten kimse üzerine de almak istemiyo

• quote:

Orijinalden alıntı: Mandalena

Superboxı kimse üzerine almak istemiyo malum yazın kimde kalıcak sorunuyla karşılaşıyoruz ve zaten kimse üzerine de almak istemiyo
    Anladım peki internet sorununu nasil halledecek siniz?

• Bilmiyorum kendime ait vınn tarzı bir şey araştırıyorum olmadı öyle bir şey alıcam keşke mobilde sınırsız internet olsa. Bir de kykdaki kota olayının kalkacağını düşünüyorum nedense.

• Aslında superbox çok mantıklı da 4 kişiye bölsen 30 TL gibi bir şey yapar dışarda yemek parası . Aç adam gibi dizini , filmini izle arastirmanı yap ama sanırım kimse oralı değil . Umarım kota kalkar diyelim .

• offline olayına girmeyi dene.tablet mi ne kullanıyosan ona sd kart alıp ilave 128gb yap.
    yurtta sadece download listesini oluştur. bir kafeye otur hunharca downloada aban. yurda dönüp offline izle.
  • turkcell turk telekom vs alayını dolaş belki vardır güzel teklifler.
  • Hocam bu kota ayın başında mı yenileniyor biliyor musunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dubleonursuz -- 23 Ekim 2019; 11:8:3 >
  • dubleonursuz D kullanıcısına yanıt
    Kota dolunca 26kBlik pakete geçiyor.Her ayın 1'inde sıfırlanıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakanilyas

Kota dolunca 26kBlik pakete geçiyor.Her ayın 1'inde sıfırlanıyor.
    26kb nedir ya sakami bu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kanatlandırmayan_Redbull kullanıcısına yanıt
    Keşke şaka olsa

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bugün itibariyle artık bizim odamızda superbox var. Çok aşırı mutluyum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.