Şimdi Ara

KYK yurdu hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.196
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Merhaba.Ben DGS ek yerleştirmeler ile Doğu Akdeniz Üniversitesini kazandım.şuan okulun içine kyk yurdu yapılıyor 15-20 güne açılacağını söylüyorlar...kyk yurtlarına başvuru şartları nedir dgs liler için ? MYO ya 2010 yılında başladım yarım dönem uzattım bu yılın şubat ayında tek ders sınavını vererek mezun oldum....bu şartlarda yurt çıkma ihtimali varmıdır ?

Not:Gazi çocuğuyum...

• quote:

Orijinalden alıntı: FurqaN91

Arkadaşlar Merhaba.Ben DGS ek yerleştirmeler ile Doğu Akdeniz Üniversitesini kazandım.şuan okulun içine kyk yurdu yapılıyor 15-20 güne açılacağını söylüyorlar...kyk yurtlarına başvuru şartları nedir dgs liler için ? MYO ya 2010 yılında başladım yarım dönem uzattım bu yılın şubat ayında tek ders sınavını vererek mezun oldum....bu şartlarda yurt çıkma ihtimali varmıdır ?

hocam gazi çocuğu belgeni nerden alıyorsun ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: Evapsie

quote:

Arkadaşlar Merhaba.Ben DGS ek yerleştirmeler ile Doğu Akdeniz Üniversitesini kazandım.şuan okulun içine kyk yurdu yapılıyor 15-20 güne açılacağını söylüyorlar...kyk yurtlarına başvuru şartları nedir dgs liler için ? MYO ya 2010 yılında başladım yarım dönem uzattım bu yılın şubat ayında tek ders sınavını vererek mezun oldum....bu şartlarda yurt çıkma ihtimali varmıdır ?

Askerlik Şubesi veya SGK (SGK nın verdiği belge babamın kurumdan gazi maaşı aldığını gösteriyor)...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Evapsie

quote:

Askerlik Şubesi veya SGK (SGK nın verdiği belge babamın kurumdan gazi maaşı aldığını gösteriyor)...

Hocam askerlik şubesindeki belge atıyorum babanız şurda gazi olmuştur diye demi ilgili makama falan filan sizin isminiz geçmiyor ?

• İlgili Makama

1-Aşağıda açık kimliği yazılı yükümlü şubemiz yükümlüsü (Babamın İsmi) kayıtlarımızda Kıbrıs Gazisi olarak işlem görmektedir.

2-Bu belge oğlunun isteği üzerine verilmiştir..

Şeklinde bir belge veriyorlar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.