Şimdi Ara

kyk çıkar mı(anket)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
564
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1

kyk çıkar mı(anket)

(En Son Oy Tarihi: 18.8.2015)
Giriş
    babam issiz
    ev arsa vs hic bir sey yok
    okul ist anadolu yakasinda yurt cikar mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sana çıkmaz da bi bana da yorum yapın.

Aylık toplam gelir 4650 TL (ama yurt başvurusunda 1400 TL yazdım)
    Ev ve araba var ama arsa yok (başvuruda belirtmedim)
    İstanbul Anadolu yakasında yurt çıkar mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ygs2015yardım Y kullanıcısına yanıt
    Öncelikli olanlardan yer kalırsa büyük ihtimal çıkar kardeşim. 3 sene önce bana çıktı hemen hemen aynı gelir ile inşallah sanada çıkar
  • quote:

Orijinalden alıntı: monreo

Öncelikli olanlardan yer kalırsa büyük ihtimal çıkar kardeşim. 3 sene önce bana çıktı hemen hemen aynı gelir ile inşallah sanada çıkar

umarim hocam

• inşallah ihtiyacı olan herkese çıkar :/ bana çıkmazsa okulu dondurup gelcem 2.yıl tekrar hazırlancam sınava inşallah çıkarben benim için pek umutlu değilim ama :(

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ne zaman aciklanacak yurt sonucrii bilgnz varmi

• çıkmama ihtimali daha fazla.
    çıkar diyenlere şaşırdım.
    anadolu'da çoğu kişi böyle.
    baba asgari ücretle çalışıyor, anne ev hanımı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nişantaşı Üniversitesi

Sana çıkmaz da bi bana da yorum yapın.

Ulan siz nasi adamsini be 4650 gelirin var 1400 yazmisin senin yuzunden belki de bi hak sahibi yurtta kalamicak,o kisinin hakkini nasil odeyeceksin he,ha yoldaki vatandasi dolandirmisin ha devleti,ama unutma olurda yurt sana cikarsa-ki cikmaz devlet salak degil sadece senin yazdiklarina bakip karar vermiyo-bu yaptigin yanina kalmaz fazlasiyla cikar!!

• quote:

Sana çıkmaz da bi bana da yorum yapın.

Ulan siz nasi adamsini be 4650 gelirin var 1400 yazmisin senin yuzunden belki de bi hak sahibi yurtta kalamicak,o kisinin hakkini nasil odeyeceksin he,ha yoldaki vatandasi dolandirmisin ha devleti,ama unutma olurda yurt sana cikarsa-ki cikmaz devlet salak degil sadece senin yazdiklarina bakip karar vermiyo-bu yaptigin yanina kalmaz fazlasiyla cikar!!

• Ne alaka yani ailemin geliri biraz fazla diye devlet yurdunda ucuza kalamaz mıyım? Ayrıca böyle yapan sırf ben değilim. Arkadaşlarımın çoğu böyle yaptı. Bi arkadaşımın babası kuyumcu ama çocuk 1200 TL yazdı.

• quote:

Ne alaka yani ailemin geliri biraz fazla diye devlet yurdunda ucuza kalamaz mıyım? Ayrıca böyle yapan sırf ben değilim. Arkadaşlarımın çoğu böyle yaptı. Bi arkadaşımın babası kuyumcu ama çocuk 1200 TL yazdı.

Evet zenginsen kalamazsin(ayrica 4650 TLye biraz mi diyorsun asgari ucretten haberin yok galiba) 3-5 arkadasin yapti diye sana da yapma hakki dogmaz,bu mantikla git dolandiricilik yap nasolsa birileri yapiyo,gerci kime konusuyorum sen zaten dolandiricisin devleti dolandiriyosun!!

• isterseniz 1Tl yazin TC nizi yazdiginizda her sey cikiyor siz kim devleti kandirmak kim?

• Koçum üslubuna dikkat et. Madem devlet aylık gelirimizi şıp diye görüyor o zaman niye KYK başvurusunda bize bunu soruyor? Gidip de TC'mizle bulamıyor mu aylık gelirimizi o yücelttiğin devlet? Bu kadar aciz mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nişantaşı Üniversitesi -- 17 Ağustos 2015; 14:35:09 >
  • quote:

Koçum üslubuna dikkat et. Madem devlet aylık gelirimizi şıp diye görüyor o zaman niye KYK başvurusunda bize bunu soruyor? Gidip de TC'mizle bulamıyor mu aylık gelirimizi o yücelttiğin devlet? Bu kadar aciz mi?

troll oldugunu bilmesem aciklama yapardim ama hic zahmete giremem kusura bakma :)

• up

• up

• up

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.