Şimdi Ara

KYK BURS VE KREDİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
2
Favori
1.378
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • KYK Burs ve Kredilerine başvuru ne zaman ?
    Burs ve kredi şartları nelerdir?
    Neye göre burs neye göre kredi çıkar ?
    Yurt istemeyen birine burs veya kredi daha kolay çıkar mı ?
    Burs veya kredi çıkması için kişi başına düşen yıllık gelir miktarı belli mi ? (Ya da var mı böyle bir şey Devlet Parasız Yatılı ve Bursluluk Sınavında vardı ondan soruyorum)
    Kyk bursu ile kyk haricinde burs çıkabilir mi (iki burs) vakıf veya dernek gibi bir yerden ?

Sorulara cevap veren herkes için teşekkürler

• Up!
  • Up & Takip
  • Takip

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmet19071907

KYK Burs ve Kredilerine başvuru ne zaman ?
    Burs ve kredi şartları nelerdir?
    Neye göre burs neye göre kredi çıkar ?
    Yurt istemeyen birine burs veya kredi daha kolay çıkar mı ?
    Burs veya kredi çıkması için kişi başına düşen yıllık gelir miktarı belli mi ? (Ya da var mı böyle bir şey Devlet Parasız Yatılı ve Bursluluk Sınavında vardı ondan soruyorum)
    Kyk bursu ile kyk haricinde burs çıkabilir mi (iki burs) vakıf veya dernek gibi bir yerden ?

Sorulara cevap veren herkes için teşekkürler

3.sınıfta okuyan bir arkadaşım, kyk bursu dışında harici bir yerden daha alıyordu (detaylarını bilmesem de) böyle birşey var.

• narcissus34 kullanıcısına yanıt
    Dediğin gibi bir şey varsa arkadaşına söyler misin buraya detaylı bilgi yazsınlar.
    İhtiyacım var gerçekten. Krediyle ev aldık azıcık kenarda paramız vardı hadi değerlensin diye.
    Eğer burs gelirse bursu direkt aileme vericem burs çıkarsa aileme para verirsem geri kalanını anca tamamlarlar zaten.
    Onun için bana kalan para = 0 olucak.
    Kyk bursu dışında bir burs daha kazanırsam çok güzel olur onun için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmet19071907

Dediğin gibi bir şey varsa arkadaşına söyler misin buraya detaylı bilgi yazsınlar.
    İhtiyacım var gerçekten. Krediyle ev aldık azıcık kenarda paramız vardı hadi değerlensin diye.
    Eğer burs gelirse bursu direkt aileme vericem burs çıkarsa aileme para verirsem geri kalanını anca tamamlarlar zaten.
    Onun için bana kalan para = 0 olucak.
    Kyk bursu dışında bir burs daha kazanırsam çok güzel olur onun için.

kendisine ulaşmam mümkün değil, eğer ulaşırsam hangi kurumlardan aldığı sorar özelden sana iletirim. bununla ilgili nette kendiniz de bir araştırma yapabilirsiniz. detaylı bilgiye sahip olmadığım için birşey diyemiyorum.
  • narcissus34 kullanıcısına yanıt
    Çok araştırma yaptım ama böyle bir şeyin mümkün olup olamayacağını bile bulamadım.
    İnternet tam bir kargaşa denizi onun için arkadaşınıza ulaşırsanız özelden konuşalım.
    Olayı gelmiş görmüş birisi gerçekte yardımcı olur şimdiden teşekkür ederim.
  • Takip bu arada 2 burs için pek heveslenme evi arabası olmayan onlarca ihtiyaç sahibi öğrenci var bende onlardan biriyim kyk bile çıkarsa yat kalk şükret bi eviniz var mutlaka her ay eve biraz parada giriyordur ...
  • bende kyk dışından burs alıyordum ancak yok namaz kıl yok bilmem ne toplantılara falan gel diyince vazgeçtim verdikleri burstan 150 tl veriyorlardı tanıdık çevre olması önemli bu konularda.
  • PARLAK15570 P kullanıcısına yanıt
    2 evi 2 arabası olana bile kyk bursu çıktı bizzat tanıdığımdı kendisi. Sonradan krediye çevirdi hak yememek için durumları da vardı zaten.

Onun için kyk bursu çıkar diye ümitliyim üstüne cemaat bursu falan da almak istemiyorum teklif ettiler ama amaçları burs bahanesine abi yetiştirmek.

Neyse ya kyk bursu çıksa yeter. Yine de sağolun.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.