Şimdi Ara

KYK Burs kesilmesi hakkında yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.414
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben burs alıyorum KYK'dan şuan Ege'de hazırlık okumaktayım.Şubatta ara muafiyet sınavı var ona gireceğim ve büyük ihtimalle de geçeceğim geçince bursum kesilir mi ? veya krediye mi döner ? ikisinden biri olursa eylül ayında 1. sınıfa başladığımda tekrar burs alabilir miyim sizce ? lütfen yardım edin çok önemli bir konu beniim için eğer öyleyse sınavı geçmeyi düşünmüyorum bile öyle diyeyim size biliyorsanız lütfen yardım edin

• hocam geçersen sıkıntı yaşamazsın ikinci dönemde göstermelik de olsa bölümünden yök derslerinden(türk dili veya inkılap tarihi) yada diğer ana derslerden alırsın. hem sonraki sene için ders yükün azalır hemde herhangi bir dönem kopukluğu olmaksızın devam edersin. Bu söylediklerimin sağlamasını yapmak için öğrenci işlerinin burs kordinatörlüğüne uğrayıp kesin bilgi alabilirsin.
  • Hocam dönem kaybım olur mu peki bu dediklerinizi yaparsam seneye bölüme başladığımda ilk dönemde ikinci dönem derslerini almak istemiyorum çünkü bide öyle az ders alabiliyor muyuz kesin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RomulusTR -- 21 Aralık 2016; 0:16:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • up
  • up
  • Yardım

• uup
  • up
  • up yardım lütfen
  • yok mu bilen ya
  • sürekli uplamaktan bıktım yok mu bilen
  • Ne yaptın dostum?

• tepük kullanıcısına yanıt
    Bu yatay geçiş imkanını engeller ama.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.