Şimdi Ara

Kuzey Ege'den | 0.5 Asit Natural Sızma Zeytinyağı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
5
Favori
2.274
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Ürün Çeşitleri #Zeytin ve Zeytinyağları
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    1
    1 Kuzey Ege'den | 0.5 Asit Natural Sızma Zeytinyağı
    Herkese Merhabalar,

Kaz dağlarının eteklerinden Küçükkuyu'dan 0.5 asitlik yeni sıkma erken hasat, natural sızma zeytinyağımız çıkmıştır. Zeytinlerimiz organik ve el değmeden Tariş Küçükkuyu fabrikasında işlenmiştir. Ortaya çıkan ürünümüzün kalitesine ve kokusuna güveniyorum.

Ailenize, sevdiklerinize hediye edebileceğiniz ön özel ürünü zeytinyağımızı, mutlu günlerde tüketmenizi dilerim. Bizleri tercih eden ve ürünümüzü deneme fırsatı bulup sipariş eden, tüm tüketicilere teşekkür ederim. Aşağıda bizi tercih eden tüketicilerin yorumlarını görebilirsiniz.

Tüccar değil, üreticiyiz. Tüm ürünlerimiz kendi mahsulümüz olup Kuzey Ege'den, Kazdağlarının eteklerinden özenle toplanıp, el değmeden paketlenip, sofranıza ulaştırılmıştır.

Asırlık zeytin ağaçlarımızla, dedelerimizden bizlere kalan geleni yaşatıp, organik ve doğal zeytin ve zeytinyağlarıyla sofranıza, sağlık ve mutluluk katıyoruz.

Üretim videosu

Ürün fiyatlarımız : Lütfen ayrıca aktif olan kampanyalara göz atmayı da ihmal etmeyiniz.

5 lt Teneke Ambalaj ve aktif sızdırmaz kapaklı ürünümüz: 150 TL

Ürün Bilgileri

Zeytin Yöresi : Küçükkuyu
    Kalite : Naturel Sızma
    Toplama : Silkim
    Ürün Çeşidi : Organik
    Oleik Asit : 0.5
    Dönem : 12 Aralık 2017' de sıkılmıştır. Olgunlaşmış siyah zeytin.
    Sıkım Yeri : Küçükkuyu TARİŞ Fabrikası
    Sıkma Süresi : Ürünümüz 24 saat geçmeden önce sıkılmıştır.

Analiz Raporu

Zeytinyağında asitlik derecesi nedir?

100 gr zeytinyağında bulunan "oleik asit" miktarının yüzde olarak belirlenmesidir.Asit oranı %0,8 e kadar olan zeytinyağları "sızma" olarak tanımlanır.

Ürün Görselleri:

DH ÖZEL KAMPANYALAR

5 LT ZEYTİNYAĞI ALIMLARINDA

ÜCRETSİZ KARGO + 1 PAKET DOĞAL KEKİK + 1 ADET DOĞAL ZEYTİNYAĞI SABUNU HEDİYE

Ayrıca Sitemize üye olunca 150 Puan kazanıyorsunuz ve bu puanları bir sonraki alışverişinizde kullanabiliyorsunuz.

GEÇEN KAMPANYALAR ( 14 ŞUBAT 2018'de BİTMİŞTİR )
    5 LT ÜRÜN ALIMLARINDA 14 ŞUBAT SEVGİLELER GÜNÜNE KADAR 1 KG YEŞİL ya da SİYAH ZEYTİN HEDİYE KAMPANYASI BİTMİŞTİR. İlginize Teşekkür ederim.

SİPARİŞ VERMEK İÇİN TIKLAYINIZ ya da ÖZEL MESAJ GÖNDERİNİZ

Diğer Ürünlerimize Göz Atın:
    Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

ÖNEMLİ NOT : TÜM ÜRÜNLERİMİZDE; ADINIZA KESİLMİŞ FATURA İLE BİRLİKTE GÖNDERİLMEKTEDİR. DEVLETİMİZE OLAN SORUMLULUĞUMUZUN FARKINDAYIZ.

ÜCRETSİZ NUMUNE TALEBİ*

*Not : 0.5 Lt Numune Gönderimi Talep edebilirsiniz. Ancak Numune talepleriniz de kargo ücretsiz olmamaktadır. Yani numuneyi talep eden, kargo ücretini öder.

Ortalama 15 - 20 TL arası kargo ücreti çıkmaktadır.
    Kargoyu Aras Kargo Altınoluk Şubesinden Gönderiyoruz.
    Numune Ürünler : Plastik Şişe ile gönderilmektedir.
    Numune Talep Etmek İçin :https://kuzeyegeden.com/zeytinyağı/05-lt-natural-sızma-zeytinyağı.html adresine tıklayınız. Siteye üye olup, Sepet ekranında "DHNUMUNE" kodunu girmeniz yeterli olacaktır. Site üzerinde kargo ücreti gösterilmeyecektir. Ancak bu fiyat 15- 20 TL arasında mesafenize göre çıkacaktır. Daha detaylı ücret için Çıkış Şubesi Olan Altınoluk'tan, Varış yeri olan Adresinize kadar olan mesafeye göre 1 Desi kargo ücret fiyatınıhttps://www.araskargo.com.tr/images/yurtici_fiyat_listesi.pdf linkten görebilirsiniz.

Önemli not Kupon Kodu girebilmeniz için siteye üye olup giriş yapmanız gerekmektedir. Giriş yapmadan kupon kodu girdiğinizde sistem hata verecektir.

Numune Stok Adedi : 50
    Kullandırılan Numune Miktari : 24

Siteye Üye Olmak & Giriş yapıp numune talebinde bulunmak için :https://kuzeyegeden.com/giriş.html
    Kuzey Ege'den | 0.5 Asit Natural Sızma ZeytinyağıKuzey Ege'den | 0.5 Asit Natural Sızma Zeytinyağı
    Fiyat : 150 TL Miktar : 100 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Çanakkale Kargo Ücreti : Gönderici Öder Kargo Şirketi : Aras Kargo İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• 1 - erken hasat yeşil zeytinden olur siyah zeytinden değil
    2 - siyah zeytinin yağının asit oranı %0,5 olmaz
    3 - erken hasat zeytin yağı boğazı yakar yakmıyorsa çakma
    4 - erken hasat zeytin yağı acımsı olur tatlı olursa çakmadır
    5 - erken hasat zeytin yağı çimen kokusunu alırsınız
  • Saygılar olsun efendim. Bu güzel bilgileri paylaştığınız için minettarım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar ben denemek için 0,5 lt aldım,

Bilinen markalardan poyraz premium ile karşılaştırabilirim. Poyraz'a göre daha meyvemsi bir aroması var. Oldukça başarılı bir ürün. Bana gelen filtresizdi 5'lt olanı da öyle mi bilmiyorum.

Zeytin aromasını çok güzel hissediyorsunuz, yakıcılık miktarı oldukça düşük. Almaya değer olduğunu düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: chaos_Lord

Arkadaşlar ben denemek için 0,5 lt aldım,

Bilinen markalardan poyraz premium ile karşılaştırabilirim. Poyraz'a göre daha meyvemsi bir aroması var. Oldukça başarılı bir ürün. Bana gelen filtresizdi 5'lt olanı da öyle mi bilmiyorum.

Zeytin aromasını çok güzel hissediyorsunuz, yakıcılık miktarı oldukça düşük. Almaya değer olduğunu düşünüyorum.

Değerli Hocam,

İlginiz alakanız ve muhteşem yorumunuz için teşekkür ederim. Biz filtre falan bilmiyoruz açıkçası orjinal nasılsa öyle kullanıyoruz. Yani TARİŞ Fabrikasında kendi mahsulümüzü nasıl sıktırıyorsak, öyle tanklarda muhafaza edip, paketliyoruz.

• Numune aldım arkadaşın yağı 10 numara almak isteyenler değerlendirsin

• Kendi zeytinlerinden ve organik olduğunu düşündüğüm için; Bebeğimize pişik ve banyo sonrası kullanmak sebebiyle numune istedim. Tabi ki tadına da baktık çok memnun kaldık, gurme değilim market zeytinyağlarından çok daha güzel kokulu ve lezzetli. yakında sipariş vereceğim o zamana kadar stok bitmez insAllah...

• Geçen yıl tariş Güney Ege zeytinyağından kullanım onun dışında yine ünlü markalardan birçok yağı kullandım daha sonrasında arkadaşımızın kampasına istinaden bende 0,5 lt yap aldım

Ben yağı iki teste tabi tuttum 1.si tuz ruhu testi renk kesinlikle değişmedi

2. Si ise donma testi oldu 2 saat dolapta kaldıktan sonra oda ısısında 55 dk da tam olarak çözüldü bence gayet iyi

İçimi olarak Boğaz’da çok hafif bir acılık ancak 5/10 sn içinde bu yok oluyor tadı oldukça yumuşak

Koku olarak ise Harika Çimen kokusu ben bu kokuyu birçok firmada duymadım

Sonuç olarak ben 5 lt yağ sabun zeytin ve kekik siparişin de bulundum

Gelen yağ test ettiğim ile aynı ben çok memnunum özellikle mis gibi kekik yağ ile birleşip ekmeği bandırınız çok güzel oluyor

Fiyat konusunda makul olduğunu düşünüyorum sonuçta memnuniyet varsa ücret o kadar da sorun olmamalı 3/5 lira çok önemli olmamalı bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deepdarkdirty -- 12 Ocak 2018; 21:43:21 >
  • Arkadaşın yağını tavsiye ediyorum, bir Zetay değil tabi ki ama biz denedik memnun kaldık.
  • Ben de arkadaşın yağını denedim ve etrafıma denettirdim. Hepsinden önce şunu söyleyebilirim bendeki intiba güvenilir ve dürüst birisi olduğu (hattim olmadan). Bu şekilde bir yerden yağ alıyorsam benim ilk önceliğim bu belki de. Yağa gelince rengi ve kokusunu beğendim. Benim boğazımı çok yakmadı açıkçası hoşuma gitti çünkü sabahları kızımı da iciriyorum bir kaşık. Kıvamı için çok yoğun diyemeyeceğim ama bu konudaki ideal nedir bilmiyorum. Özellikle evde ağır diye tabir edilen zeytinyaglarini sevmeyenler için de iyi bir tercih olduğunu düşünüyorum.

İsyerinde test ettirdiğim insanlardan sipariş verenler oldu ki ben aracılık etme işlerini pek sevmem, almaları şeklinde bir yonlendirmem de olmadı. Sipariş vermeye devam ederlerse ayrıca bu konuya belirtecegim.

Yanında gönderdiği yeşil zeytini bir abimiz çok sevdi (tadı onun aradığı gibi, ama çekirdekleri biraz iri dedi yaniltmayayim) ancak arkadaş da bana belirtmişti zeytinde o kadar iddialı değilim diye.

• Pazartesi günü için kargolanmayı bekleyen ürünler hazırlandı. Toplamda 85 LT yağ gönderimi TÜrkiye'nin her bölgesine yapılacaktır.

Bizi tercih eden herkese sonsuz teşekkürler. :)

• Marhaba arkadaslar bende ilk numune alanlardanım ve gercekten cok lezzetliydi ve kokusu guzeldi. Tavsiye ederim

• Evdeki bitsin denemek için almak istiyorum

• Tabi ki her zaman. Dilerseniz adresinize ücretsiz numüne paketimizi gönderebilirim.

• Hep marmara bölgesi yağı kullandım

Ben filitre edilmemiş yağ istiyorum

Saygılar

• reallist55 kullanıcısına yanıt
    Selamlar,

Ürünlerimiz filitre edilmemiştir. Yani herhangi bir fabrikasyon işlemi olmadan, sıkıldığı gibi anında şişelenmiştir.

Dalından kopan zeytinler 24 saat geçmeden, şişelenmiştir.

Tadı oldukça makul ve hafif içimdedir.

İlginiz için teşekkür ederim.

• hocam yani kilosu ne oluyo burada en kral zeytinyagı 20 tl
  • Merhabalar,

Öncelikle sağlıklı ve keyifli günler dilerim. Ürün litre fiyatı 25 TL'dir. Bu fiyata içerisinde, ürünün tarladan toplanması için çalışan işçilerden, ürünün fabrikada sıkılması, elden eğmeden şişelenmesi ve özenle paketlenmesi de dahildir.

Biz ürünlerimizin kalitesine inanıyoruz. Bu sebeple, diğer ürünlerin fiyatlarıyla rekabet etmek gibi bir amacımız yok. Ürün fiyatımız sabittir. Ancak belli dönemlerde kampanyalarımız mevcuttur. Örneğin; şu anda aktif kampanyamız olarak, 5 Lt ürün alımlarında 1 KG Yeşil ya da Siyah Zeytin + 1 Paket Dağ Kekiği + 1 Adet Doğal Zeytin Sabunu + Ücretsiz Kargo = 125 TL olmaktadır.

Eğer yukarıda ki uzun yazıyı okumadıysanız, altta ki kısım daha açıklayıcı olabilir.

BMW 'de araba, Dacia'da araba; birisi 186 Bin TL diğeri 86 Bin TL. Her ikisinde de 4 tekerlek, 1 direksiyon bulunuyor. Ama farkı oluşturan en önemli etken kalite olmaktadır. Bizim ürünlerimize de bu perspektif de bakabilirsiniz.

İlginiz için teşekkür ederim.

• Herkese Merhabalar ,

Zeytinyağından önce bir kaç şey söylemek isterim. Yasin kardeşim kendisi son derece dürüst , ilgili ve kaliteli bir insan. Yaşamış olduğumuz ufak bir aksaklıktan dolayı kargo ile ilgili bir çok kişinin yapmayacağı jesti sağolsun kendisi yaptı.

Zeytinyağına gelince gurme değilim ancak daha önceden kullandığımız bilinen marka zeytinyağlarından daha güzel olduğundan eminim bir kere zeytin kokusu geliyor kapağı açınca buram buram. Bir tatlı kaşığı içtim hafif boğazı gıdıklar bir yakması var benim hoşuma giden bir kıvam bu açıkcası. Kendisinden aldığım zeytinyağı bana göre çok kaliteli ve lezzetli.

Tekrar teşekkür ederim. Bir sonraki alışverişte görüşmek üzere..
  • İlginize teşekkür ederim Orçun hocam, değerli yorumunuz için minnettarım. Zeytinyağını sağlıklı günlerde, keyifle tüketiniz.

Bir sonraki alışverişte görüşmek üzere..

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.