Şimdi Ara

Kuveyt Türk'ün Yeni Kartı: Sağlam Kart (Fırsatlar) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
172
Cevap
18
Favori
38.659
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Özel okulların yıllığı 40 bin TL.

5 taksit yapsak parayı faize koysak

İlk ay 1 taksiti verdik 32 bin TL faize koyduk. Faiz 266 TL

İkinci ay 24 bin TL faize koyduk Faiz 200 TL

Üçüncü ay 16 bin TL Faiz 133 TL

Dördüncü ay 8 bin TL Faiz 66 TL

Bu kart sayesinde her yıl 665 TL kardayız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SiNaPSiS kullanıcısına yanıt
    Bir de 40 bin tl limitli kredi kartı alabilirsen tamamdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: day_dreamer

Bir de 40 bin tl limitli kredi kartı alabilirsen tamamdır.

Darısı başınıza hocam

• SiNaPSiS kullanıcısına yanıt
    Ben fakirim, bana o kadar yüksek limitli kart vermiyorlar.
  • Ziraatten maaş hesabım olduğu için kredi kartı istedim herhalde limitten dolayı vermediler. Birkaç ay önce senin bankan dalgasından Kuveyt Türk'e başvurdum, hemen verdiler, hiç bir engel çıkarmadılar. İlginç. Bu işin bir kuralı yok mu?
  • Bu kartı yıllık kart ücreti almayan kartlarla ve katılım bankalarının kartlarıyla kıyaslamak gerekir. Al Baraka ve Türkiye Finans'ın ücretsiz kartlarında neredeyse hiç kampanya yok. Ziraat ve Vakıf'ın katılım bankalarının kartlarını daha duymadım bile. Belki çıkartmamışlardır. İşte bunların arasında Sağlam Kart öne çıkar. Yoksa faizli bankalarla çalışmakta bir sakınca görmeyenlere tabii ki hitap etmez, çarpıcı kampanyalar yapmaz. Ben Al Baraka World kullanıyorum. Buradan da kart almayı ve zaman içerisinde geride kalanı elemeyi düşünürüm.
  • aidatı olmayan bir kredi kartı yapamadılar be.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cem650

aidatı olmayan bir kredi kartı yapamadılar be.

Kuveyttürk kredi kartının aidatı yok yıllardır kullanıyorum tek çekim için kullananlar gayet iyi bence

• Tırt..

• quote:

Orijinalden alıntı: serkanim

resmen milletle dalga geciyor 200 tl aylık harcamaya 4 tl para veriyor. bari diğer bankalardan fazla olsun 200 e her ay 20 ver.

200e 4, %2 yapar. Vakifbank gold world var, verdiği puanlar günlük harcamalarda %0.01 civarında.

Müşterisini aidat, havale, eft vs ücretlerle düdüklemeyen bir banka sonuçta. Böyle gelirleri olmayınca promosyonları da böyle oluyor.

Ucuzluk marketine gidip poşeti parayla satıyorlar diye şikayet etmeye benziyor bu yaptığın.

• Herkes kart ücreti çalarken adamlar almıyor bikere, üstüne de az da olsa sembolik birşey veriyor, Kuveyt hep birşeyler yapmaya çalışıyor umarım daha da büyürler

• taksitlere vade farkı koyuyor mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: faruk

quote:

Orijinalden alıntı: serkanim

resmen milletle dalga geciyor 200 tl aylık harcamaya 4 tl para veriyor. bari diğer bankalardan fazla olsun 200 e her ay 20 ver.

200e 4, %2 yapar. Vakifbank gold world var, verdiği puanlar günlük harcamalarda %0.01 civarında.

Müşterisini aidat, havale, eft vs ücretlerle düdüklemeyen bir banka sonuçta. Böyle gelirleri olmayınca promosyonları da böyle oluyor.

Ucuzluk marketine gidip poşeti parayla satıyorlar diye şikayet etmeye benziyor bu yaptığın.

Ayrıca POS kısıtlaması olmasızın %0,5 puan veriyor, bu puanları da gram altın olarak cari altın hesabına yüklüyor. Yıllık kart ücret olmayan bir karta göre çok iyi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• maaş hesabım var ama yinede bana kart vermiyorlar. hiç bir faydası yok burada maaş müşterisi olmanın
    0.01 diyor 800 TL alışveriş için 8 TL eder olmasa da olur
    10 TL olunca karta yükleniyor ama kart zaten 1000 TL ben hepsini kullandıktan sonra 10 TL versene olur vermesede!!

Taksit: vade farkı alarak hemen hemen her alışverişte geçerli hem iyi hem kötü
    Mesela alışveriş 'te site 6 taksit diyor Kuveyt Türk yok siz arayıp veya sms atıp bunu 12 taksitle alabilirsiniz
    Aylık 1.40 faiz/Komisyon alıyor

1000 TL lik alışverişi 10 taksitle 14% faizle ödersiniz (+140 TL eder)

Nakit: Limitin yalnızca 10% çekiliyor taksit varmı denemedim varsa mutlaka vade komisyon (1.40%) ekler gibime geliyor.1000 TL limitli karttan maç 100 TL nakit veriyor oldukça az.

#Nakit çözümü için kartla Altın alıp bozdurmak gerekli.
    1 yarım altın+1 çeyrek altın aldım,700 TL iken 720 TL geçti kuyumcu bozdurunca 700 TL değerinde altın 685tl bozuldu 35 TL zarar 685 TL nakit para elime geçti!!

Asgari ödeme aslında diğer kartlardan en farklı yani bu!!

800 TL harcadın asgarisi 150-200tl değil tamamı ödenmesi gerekli nakit yetmezse karttan aynı gün Elektrik-su-cep-internet-market için kullanırsınız zamanla borcu kapatırsanız sorun yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibo83 -- 1 Mart 2017; 16:46:26 >

• Bugün aldım lakin kart numarası siyah basıyorlar ve kabartmalı değil zor okunuyor loş ortamda onun dışında efsane

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kck78z kullanıcısına yanıt
    Bireysele git konuş biraz verir genel merkez bddk falan hikaye bireysel istediği gibi veriyor ben gelir belgesiz aldım normalde banka politikası nedeniyle imkansız olmasına rağmen

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 senedir senin bankan kullanıyordum. 1 aydır da sağlam kart kullanıyorum. Daha şimdiye kadar 1 kuruş cebimden çıkmadı. ayda 230tl kyk ödemesini sağlam kartla yapmaya başladım. 1 sene sonra havadan 50tl gelmiş olacak. fatura tarzı ödemeler için sıcak fırsat :D
  • Aldık .

Yanlış anlamadımsa pos ve harcama kısıtı yokken 0,5 veriyorsa mükemmel değil ama güzel. En son bi banka 104 tl aidat kesince insan bi başka düşünüyor. keşke türk bankası olsa ve param türklere gitse ama insanın her istediği olmuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenolog -- 18 Mart 2017; 21:40:47 >
  • Kredi kartları fatura ödeme adet başına 1 TL (En para ile ücretsiz di)

Para kazanma hikaye 1.080 TL değil 1 TL kazandım sadece 1 TL

Taksit olayı vade yüksek 1.40xAy yani 10 taksitle 1000 TL kim alışveriş te +140 TL faiz fark ödeyeceksiniz

Şahsen puanı düşük olan normal şartlarda kredi kartı alamayanlar için ideal yoksa

Xnxx markanın maximum veya bonus özellikli kartlarınin özellikleri onda biri yok

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.