Şimdi Ara

Kuşuma salincak vb. oyuncaklar almali miyim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
154
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 5 gun once 2.5 aylik bir muhabbet kuşu aldim vaktim oldugunda konusuyorum onunla,Jimi Hendrix dinletiyorum arada ben de ona gitar caliyorum beni dinliyor ama keske daha cok vakit ayirabilsem,gunde toplam 1.30 saat ayirabiliyorum yanimda duruyor,vaktimin cogu okulda geciyor.Daha cikarmadim kafesten 10. gününü bekliyorum.Aynasiz salincak al dedi birkac kisi,ben de olumlu baktim ancak sizin goruslerinizi de istiyorum ve aynasiz salincak haricinde baska ne alinabilir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bende son birkaç gündür oyuncak bakıyorum. Kuşlarımdan biri salıncak hastası, salıncakta uyuyor geceleri hatta kafesinde 2 salıncak var birinden diğerine zıplıyor. Diğer kuşum ise salıncağa hiç çıkmıyor 10 gün kafeste durdu salıncak 1 kere çıkmadı geri aldım. Birbirine bağlı halkalar ve koton tünekler alıp kafeste zıplayıp tırmanabilceği bir ortam yaratmak istiyorum.

• Şuanlık koyma ilgisini sana değil oyuncaklara verebilir. Kafesini yatay telli almanız gerekiyor. Böylelikle kendi kendine tırmanıp oynayabilir.

• Fotografi da burada
    [/url]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi izmirkart -- 12 Aralık 2017; 8:23:50 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.