Şimdi Ara

Kuşlarım kavga ediyor ACİL!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
488
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar öncelikle hepinize merhaba.Benim sizlere bir sorum olucaktı daha doğrusu sorunum. Bundan birkaç ay önce kuş almıştık erkek kuş daha 2 gün önce babam 1 tane dişi almış. Bunlar anlaşamıyor,gagalarını didiyorlar ne yapmam gerek? Sürekli kavga ediyolar ama bazende yan yana gelip duruyorlar,bişe yapmıyorlar sizce bunun sebebi ne? Bide erkek ısırıyo beni ama elime geliyo dişi elime yem koyunca geliyo başka türlü gelmiyo dişi erkekten biraz daha küçük sanırsam ne yapabilirim dişiyi avcumun içine alınca ısırıyor başka türlü sevsende,dövsende ısırmıyor.Sizce bunları nasıl barıştırıp nasıl eğitirim? görüşlerinizi bekliyorum..

• öncelikle kavganın sonu ölümdür kuşları ayırın kuşlar tek eşlidir o eşide kendi seçmelidir sizin eş alıp onu getirmenizle ei tutturmak çok zordur dişiyi değiştirebilirsiniz erkeği dövdürmeyin fazla
  • iyide nasıl eğitcem?
  • Yani nasıl anlıcaz hangisini seçmek istediğini?
  • kusu kuscuya götürceksin dişi yogun salmaya salcaklar o begencek seccek esini bazen 1 saatte bazen 1 haftada secer esini anlastıgı eside satın alcaksın
  • Uzun iş o ya bi de 1 yıl çıkarsa hakketten birbirlerini tanımadıkları için olabilirmi tam tanıyamadıkları için
  • sevmediği begenmedigi için
  • .breaking. . kullanıcısına yanıt
    İlla 1 hafta bırakman gerekmez en azından 10 dk bile bırakıp izlesen ilk izlenimlerinden dişiyi seçersen yanına konup kur yaptığı dişiyi alırsanız büyük ihtimal kısa sürede eş tutarlar.
  • Saol çavuşum :DSA
  • merhaba,
    ilk zamanlarda alışmazlar, bir iki gün ayrı durmaları gerekir.
    birde sizin kuşunuz dişi ise eşini kendi seçmesi gerekiyor. erkek kuş eş seçici olmuyor ama dişiler seçici olabiliyor.
  • 1 hafta başka kafeste dursun sonra birleştirin.
  • Saolun :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.