Şimdi Ara

Kuşadası ve Didim civarı sahil tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
1
Favori
582
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Haftaya kuşadasında 10 günlük tatil yapacağız arkadaşlarla. 2 kiz 2 erkek olacak.
    Gidebeleceğimiz nezih paralı sahil önerecek var mı?
    Yada o bölgede otel sahilleri olabilir günlük.
    Araç var ulaşımda sıkıntı yok. Çoğu sahiline bakıyorum internetten fakat halk plajı malum durumu biliyorsunuz.
    Tecrübesi olan arkadaşların buraları yeşillendirmesini rica ediyorum.

• Kadınlar denizi Hafta içi çok kalabalık olmaz. O yüzden Halk plajı olarak tabir ettiğin, Kadınlar plajı hem denizi hem kumu hemde hafta içi sakinliği açısından tercih edebilirsin. şezlong ve şemsiye kiralarsınız, Kadınlar denizinde yiyecek imkanları ve market geniş. hafta içi otopark olarakta sıkıntı yaşamazsınız. Tusan'ın plajıda değerlendirilebilir hafta içi. Long beach yine ve milli park. Milli park biraz uzak ama araç olduğunu belirttiğiniz için söyledim.

mesela yine hafta içi bir gün için Adaland yada Aqua fantasy su parkları değerlendirilebilir, iyi eğlendirir.

Hafta sonu ise ise beach club a yönelmen daha sağlıklı olur. Mesela Jade denenebilir.

Didim'den ziyade Özdere tarafını önerebilirim. Mesela grand Efenin yolu üzerinden devam edildiğinde bir çok sahil var ve çok tenha olurlar. Orda genellikle hasırlı, kendi şemsiyelerini getirmiş kişileri bulursun.

• Aquafantasy aquapark ı bende tavsiye ederim en uygun giris icin kapıda ödeme yerine internet adresinden indirimli giris alabiliyorsun.
  • winwin35 kullanıcısına yanıt
    Merhaba kusura bakmayın teşekkür edemedim.
    Söylediğiniz yerlerin hepsine uğradım. Festival varmış oda işin artısı oldu.
    tavsiyeleriniz için gerçekten teşekkürler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.