Şimdi Ara

Kurusıkı Tabanca Alacağım Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
9.436
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar heves ettim, kurusıkı silah alacağımız bütçe 180TL üstü olmaz.

Öncelikle Kriterlerim;
    Silah tutukluk yapmayacak
    Böyle eline aldımı bi azameti olacak yani öyle düdük gibi durmayacak elinde. Biraz araştırdım böyle yarım silah gibi silahlar gördüm hiç hoşuma gitmedi.
    Sesi güzel olacak, çaktımı 1-2 el varlığını hissettirecek.

Zoraki918T - Retay Dessert Eagle arasında kararsız kaldım. Sizin daha iyi bir tavsiyeniz var mı? Alacağım firma, en iyi kurusıkı tabancalar zoraki dir onlara bakmanızı öneririm dedi.

Şimdiden teşekkürler.

• alma karsısakinde gercek oluyor mevsi mudafa serbest olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biz bu kurusıkı ları emniyete işletmeden kullanabiliyo muyuz?

• Kurusıkılar emniyete işletilmeden kullanılmaz yakalanması durumunda idari para cezası artı silaha el konur.

Zoraki 4918T önerebilirim Zigana Sport replikasıdır.

Görüntü olsun Retay Eagle uygundur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kingslayerx

Kurusıkılar emniyete işletilmeden kullanılmaz yakalanması durumunda idari para cezası artı silaha el konur.

Zoraki 4918T önerebilirim Zigana Sport replikasıdır.

Görüntü olsun Retay Eagle uygundur.

Desert eagle kuru sıkı ile gerçeğinin alakası yok dostum o yüzden ben tavsiye etmem.
  • Güzel kardeşim ben yukarda birebir kopyası yazmadım ki

Görüntü ihtişam olarak retay eagle dedim.

• 2918 tavsiye ederim isteyen olursa da satarım. 4918 in delikleri çok dandik arkası gözüküyor

• Zoraki Mod 918T öneririm ben de. Bu konuyu açtıktan sonra almıştım bir kere bile tıkanmayan teklemeyen tek silah.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CrytekGame

Zoraki Mod 918T öneririm ben de. Bu konuyu açtıktan sonra almıştım bir kere bile tıkanmayan teklemeyen tek silah.

Attıktan sonra bele koyulmuyor yaşadım ordan biliyorum 2918 en iyi silahıdır zorakinin

•  Kurusıkı Tabanca Alacağım Yardım

bende kararsızdım .bunu aldım mega 500 bar mermi kullandım on numara ses ve çalışması var tavsiye ederim.öncedende zoraki kullanmıştım ama bu daha farklı geldi
  • Zoraki 914 siddetle tavsiye ederim mermi olarak ozkursan codex 475bar

Bu 2liyi aldinmi fena ses cikartiyor

Dugunlerde felan gercek sananlar bile oldu

Fiyatida cok uygun 130 a almistim

Boyuti ufak belki.hosuna gitmeyebilir ama sesi fena tabi codexin etkiside var.

• 2 ADET KURUSIKI TABANCA (Ekol Jackal Dual/FABRİKASYONSERİ ATIŞLI) - Blow Magnum
    Tabancalardan Blow Magnum olan hasarlı değil ama nedendir bilemiyorum, 3-4 tane atıyor sonrasında mermi sıkıştırıyor. Götürüp göstermedim.
    Diğer Ekol Jakcal Dual ise çok harika bir tabancadır, seri atış yapar, tıkır tıkır çalışır bu tabanca ile 4 veya 5 şarjör mermi attım, zamanında hevesle almıştım. Yaklaşık 3-4 senedir kullanmıyorum. Ayrıca tabancalar kutularında muhafaza edilmiş, halende öyledir 0530 542 5339

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SARIZA -- 22 Ağustos 2017; 18:42:16 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.