Şimdi Ara

Kurulabilen Mac os x for x86 internette doloşmaya başlamış (266. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.996
Cevap
3
Favori
425.308
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 264265266267268
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: waterss

wireless isini hallettim, serefine 10 dvd dagitiyorum,
    (kargo size ait),
    jas os 10.4.8 amd/intel sse2, semthex
    10.4.8 intel, mifki,
    10.4.8 amd sse3 (nvidia(nv40) vga ve nf chipsetler icinde)...

hangisini istiyorsaniz mail atin, pm lere gec bakabilirim,

ve de +; nokia ceptel ile mac osx altinde bloetooth , performansli yapabilen
    varsa, hangi b.tooth u (usb) tavsiye edersiniz?

kardeşim nf chipsetler içinde derken neyi kastediyorsun?
    senin bluetooth olayına gelince, direkt görüyo bendeusb olarak, zannetmiyorum seçtiğini marka olarak, ben kuzenin entegre notebook bluetoothunu bile kullandım macosx kurarak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shaq t -- 19 Nisan 2007; 4:10:05 >

• quote:

Orjinalden alıntı: shadowtr

10.4.9 u indirmiş ve kargolayabilecek arkadaş varmı ??

walla 10.4.9 indirdim rar dosyası bozuk çıktı sinir oldum
  • quote:

Orjinalden alıntı: Power7Gear

Şu an son sürüm için torrent mevcut mu?
    Bilginiz var mı?

son surum 10.4.9 sanırım bende onu indirdim ama rar dosyası bozuk çıktı tekrar downlad edecem bakalım tekrar bozuk çıkarsa bekliyeces artık yani demek istediğim ewet mewcut
  • quote:

Orjinalden alıntı: yunus2321

quote:

Orjinalden alıntı: uphuck

arkadaşlar 10.4.9 amd/intel sse2/sse3 dvd sinin torrent ini iptal ettim, 3 tane fake seeder çıktı piyasaya. bu dvd'yi paylaşmamızı istemeyenler var herhalde şeytan diyor sadece kargo ile ülkem insanına dağıt

836 mb indi zor bela

şimdi gerisi inmeyecekmi yani..

bende tamamen indirdim ama rar dosyası bozuk çıktı nedense hatta 4 tane ayrı torrent buldum 4nüde indirdim hepside bozuktu tekrar deniyecem bakalım olmassa yine bozuk çıkarsa artık biras beklicess

• quote:

Orjinalden alıntı: boncuk2004

arkadaşlar, Jas 10.4.9 dvd şeklinde indirip kurabilen varmı. bazı sitelerde downloadda DVD 4,67GB (JaS 10.4.8 AMD-Intel-SSE2-SSE3 with PPF1 & PPF2.iso + JaS.10.4.9.Combo.Update.Intel.SSE3.zip)

ben indirdimde rar dosyası bozuk çıktı onun için tekrar deniyecem hatta 4tane ayrı yerlerden indirdim dördüde bozuk çıktı bidaha bozuk çıkarsa bekliyeces artık biras
  • quote:

Orjinalden alıntı: JaCkAL[TR]

ben indirdimde rar dosyası bozuk çıktı onun için tekrar deniyecem hatta 4tane ayrı yerlerden indirdim dördüde bozuk çıktı bidaha bozuk çıkarsa bekliyeces artık biras

hocam 10.4.9 dvd indiriyosan ve 4 kere indirdiysen helal valla tanesi 4,7 gb iyi sabır varmış sende :) bir sorun var rar olarak dvd dosyası yok . torrent olarak var sen rar olarak 10.4.9 update indirmiş olmıyasın ?? eger öle ise sistem olmadan bi işe yaramaz bozuk gibi görmen dogal . bir ikincisi birçok gördügünüz dvd iyi okuyalım direk 10.4.9 deil 4.8 üzerine update yani varolan 4.8 e update ile yapılmış. uphuck hocanın dvd si güzel onu bekleyin derim son testlerini yapıyor .. bi şekilde dagıtıcaktır.. herkese kolay gelsin ..
  • quote:

Orjinalden alıntı: shaq t

quote:

(kargo size ait),
    jas os 10.4.8 amd/intel sse2, semthex
    10.4.8 intel, mifki,
    10.4.8 amd sse3 (nvidia(nv40) vga ve nf chipsetler icinde)...

hangisini istiyorsaniz mail atin, pm lere gec bakabilirim,

ve de +; nokia ceptel ile mac osx altinde bloetooth , performansli yapabilen
    varsa, hangi b.tooth u (usb) tavsiye edersiniz?

kardeşim nf chipsetler içinde derken neyi kastediyorsun?
    senin bluetooth olayına gelince, direkt görüyo bendeusb olarak, zannetmiyorum seçtiğini marka olarak, ben kuzenin entegre notebook bluetoothunu bile kullandım macosx kurarak.

nforce chipset; nf3-4, n550-570-590-680 (not: 680 kartlar henuz cok yeni biraz prob. var onboard donanimlarda)
    pata ve sata hdd cikislarindan bahsediyorum, amd islemci, mcp51-55 turu pata-sata hdd onboard controllerler...
    + fw ve usb cikislari ok... ses ve eth. o kartta kullanilan donanima gore degisiyor...

bluetooth icin ; arkadaslardan aldigim 2 taneyi gormeyince moralim bozuldu :(
    normalde cogu 10-100mt dongle, vs... cogunu taniyor diye biliyorum,
    o nedenle, mavi-vatan dan su urunu aldim, ok.... seklinde bir cevap isime yarar....(zaten pahali bisey degil, ama deneme yanilma yapmak istemiyorum :) )

• quote:

Orjinalden alıntı: bresson

quote:

hayırlı olsun wireless nasıl hallettin ? hangi wireless yazarsan bilgilenmiş oluruz ..

mesela ben intel 3945 çalıştıramadıgım için dell 1390-1490 aldım bunlar sorunsuz çalışıyo (broadcom4311 chip) kolay gelsin..

slm, bilerek yazmadim, benimki biraz specific, onboard usb realtek serisi... (disaridan takilan usb turunden bahsetmiyorum.)
    81xx, sitesinden indirdiginiz mac driver icinde kext i degistiriyorsunuz... kendi donaniminizin id si...
    extensions icine bir real*.kext atiyor...
    sanirim tum 8167-8180-85-87... serilerinde ayni sey yapilabilir, saygilar...

not: buna kafayi taktim, cunku, bir usb port u daha bosa harcamak istemiyordum, baglanacak cok sey var...:)

• Arkadaşlar hiç dfi rd600 board da macOsx kurmayı deneyen oldumu. vede sata portları calışıyormu mac da
  • amd için 10.4.9 update yapamıyorum. Bir hayırsever tane tane açıklayabilir mi acaba?
  • @waterss dostum sen wireless derken bluetooth baglantısından bahsediyosun şimdi oldu :) ben normal wireless zattenttim :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: grease2007

amd için 10.4.9 update yapamıyorum. Bir hayırsever tane tane açıklayabilir mi acaba?

arkadaşım 10.4.9 jas update indirdiginde 2 adet dosya çıkıyo biri update biri loginwindow ilk önce update kur sonra logini zaten otomatik yapıyor . yani çok basit anlatılacak bişi yok sadece dogru dosyayı indirdiginden emin ol.. kolay gelsinn
  • selam herkese

2 tane sata diskim var, (C) birine xp diğerine

10,4,8 yükledim bunları nasıl boot edebilirim bilgisi olan yardımcı olabilirmi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: bresson

quote:

hocam 10.4.9 dvd indiriyosan ve 4 kere indirdiysen helal valla tanesi 4,7 gb iyi sabır varmış sende :) bir sorun var rar olarak dvd dosyası yok . torrent olarak var sen rar olarak 10.4.9 update indirmiş olmıyasın ?? eger öle ise sistem olmadan bi işe yaramaz bozuk gibi görmen dogal . bir ikincisi birçok gördügünüz dvd iyi okuyalım direk 10.4.9 deil 4.8 üzerine update yani varolan 4.8 e update ile yapılmış. uphuck hocanın dvd si güzel onu bekleyin derim son testlerini yapıyor .. bi şekilde dagıtıcaktır.. herkese kolay gelsin ..

galiba ben anlatamadım zaten (******id'ten)torrentle indirdim torrentin indirdiği rar dosyası içinde 10.4.9.iso var yani dvd dosyası ve bide txt dosyası var ben bunları farklı sitelerden 4 tane indirdim boyutları 4.67 gb 100 kbps den indirdim ama rar dosyaları açılmıodu şimdi tekrar iniolar bakalım ne olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chirmicty -- 20 Nisan 2007; 12:49:53 >

• arkadaşlar ugur hocanın dvdsi elime ulaştı isteyen arkadaşlar önce foruma sonrada bana pm atsın
    selametle
  • quote:

dayanamıyorum sorcammmmmm

kim abi bu adaletin bittiği yerde

ortaya çıkıveren

"CEZALANDIRICI"
  • system extensions cannot be used
    the system extensions ''/system/library/extensions/ıo80211familykext'' was installed improperly and cannot be used. please try reinstalling it, or contact the product vendor.

wireless çalışmıyor laptopta ve açılışta bu mesaj çıkıyor. ıo80211familykext kurdum ama olmadı.
    laptop vaio vgn-n11m. wireless kart emin değilim ama galiba atheros çipsetli. yardım lütfen
  • Arkadaslar bende vaio vgn fs-415m var.
    ozellikleri asagida;
    1.73 Ghz centrino işlemci
    Intel i915PM anakart
    1 Gb RAM
    Nvidia geforce go 6400 ekran karti
    80 Gb harddisk

10.4.6 yı indirdim, DVD'ye cektim.
    Bilgisayarımın harddiski iki parca C'de windows var, D'ye mac os'u kursam bi sıkıntı yasar mıyım?
    Bazı arkadaslar mac os'u kurduktan sonra windows'a ulasamamıslar. Bende de aynı sıkıntı olabilir mi? Yardimci olursanız sevinirim.
    Simdiden tesekkurler...
  • quote:

Orjinalden alıntı: yeteruyeolayim

selam herkese

2 tane sata diskim var, (C) birine xp diğerine

10,4,8 yükledim bunları nasıl boot edebilirim bilgisi olan yardımcı olabilirmi.

Arkadaşım madem iki hdd var chain0 dosyası ile işini hallet derim. ben bu şekilde kullanıyorum, zerre kadar problemim olmadı. ilk önce "chain0" dosyasını indir.Google dan taratırsan sanırım kolayca bulabilirsin. sonra da bu dosyayı açtıktan sonra windows olan hdd.de C:\ içine kopyala. Sonra windowsun sistem başlatma ayarlarını değiştir, yani bunları yap:
    Başlat> Bilgisayarıma sağ klik yap> Özellikler> Gelişmiş> Başlangış ve Kurtarma'da "Ayarlar"> Düzenle> Açılan pencerede en alta C:\chain0="Mac OS X" satırını burada gördüğün gibi ekle, kaydet ve çık...hepsi bu kadar. Sistemi yeniden başlattığında siyah ekranda, hangi sistemi kullanacağın sorulacak...anlamadığın bişey olursa bana pm at. msn den yardımcı olurum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taskin57 -- 20 Nisan 2007; 17:30:37 >

• 10.4.9's update etmeye çalıştım sistemimi, çünkü bi ara 10.4.8 yüklemiştim programlar delirip kendiliğinden çıkıodu :D torrent'ten update'inibuldum yükledim açıldı, next next ledim yükledi bitince optimizing sistem şey dedi sonra ama TRY INSTALLING AGAIN dedi ve hiçbir program çalışmadı ben update yapmaya çalışmadan önce açıp kullandıklarım hariç... ne yapcam? veya şey bana install DVDsini yollayabilen biri var mı? veya iso indirme sitesi torrentten?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tomasita -- 20 Nisan 2007; 19:26:52 >
  • 
Sayfa: önceki 264265266267268
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.