Şimdi Ara

Kurulabilen Mac os x for x86 internette doloşmaya başlamış (170. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.995
Cevap
3
Favori
425.313
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 168169170171172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhabalar,
    Arkadaşlar intal isihni yaptıktan sonra bilgisayarım macin açılış ekranında takıldı kaldı. Makineyi resetleyincede DVD yada cdden başlıyordu. Benda cdden linux ile açarak maci yüklediğim ikincıil bölümü sildim ama yinede cd yada dvd den boot istiyor. Windows yüklü birincil bölüme yükleme yapmadım ama sistemi silmis olabilirmi. Bios ayarlarından Hardiski seçsemde başlamıyor. Makinemi tekrar birincil bölümden nasıl açtırıcam.
  • polatyy yeni sistemin hayırlı olsun,
    ekran kartın ne? olmazsa bende sistemi değiştirip mac osx'e tam uyumlu olmasını sağlayacağım.
    ama leopard'ı bekliyorum,ondan sonra karar vereceğim.
  • yaw ankaraya 10.4.6 gönderecek kimse yokmu
    valla zamanında herkese bi sürü dvd gönderdim heralde yine kendimiz indircez int.den
  • anakart oc olabilsin diye ASUS P5B almıştım ama tuhaf bi sorun yaptı hiç kasmadım değiştirip ucuz bişey aldım,gma950 ekran kartlı fiyatı 88 usd+kdv, asus pld2 vm-se ,su an onunla çalışıyor,p5b de jmikron sata controler sorun yaptı,belki ugrasılsa çözülürde ama ben kasmadım,ayrıca sounmax diye bi onboard ses kartı var osx86 arastırmalarıma göre bir çoğu çalışmamış,bunda alc882 var ;)
  • tarkanus pm at adresi kopyalayıp göndereyim.
  • buda yeni anakart ın xbench i

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SERIM -- 23 Ağustos 2006; 1:13:34 >
  • DVD lerini alıp köşesine çekilen arkadaşlar Tarkanust'un sesini duyuyorlarmı ???
  • xlman62 mesajını görmemiştim afedersin
  • arkadaşlar DVD isteyen olursa yollayabilirim.
    bana gokay2@gmail.com dan ulaşabilirsiniz.
  • Polat yeni makinen hayırlı olsun XBench skoru çok iyi görünüyor, AMD den sonra bayaa fark etti perfrormans anlaşılan
  • quote:

Orjinalden alıntı: DaVinci

Polat yeni makinen hayırlı olsun XBench skoru çok iyi görünüyor, AMD den sonra bayaa fark etti perfrormans anlaşılan

evet kesinlikle çok farketti,sistem çok stabil hersey yolunda ve hızlı,osx te çift çekirdeği çok iyi kullanıyor,bir kaç uygulama testi yapmak lazım aslında ,önerilere açığım
  • osx çift çekirde?i ve çift i?lemciyi çok ba?ar?l? kulln?r, özellikle photoshop gibi CPU gücüne dayanan islemlerde iki çekirdegi tek çekirdek gibi isletmeyi iyi basariyor, tabi birde islemcinin intl olmasindan dolayi sistemin daha kararli olacaktir
  • Performans ölçmek için bir sorusu yada önerisi olan varsa deneyelim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: xlman62

tarkanus pm at adresi kopyalayıp göndereyim.

teşekkürler kardes hala dvd paylaşımı yapanların hepsine tesekkürler
  • quote:

Orjinalden alıntı: polatyy

Performans ölçmek için bir sorusu yada önerisi olan varsa deneyelim.

video encoding yap bakalım bi de aldıın anakart nasıl oc oluyor denedin mi, o fiyata yakın gigabyte var 8I945GZ-ME var bunun oc yeteneği ne, ben bi türlü bulamadım nette..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shaq t -- 24 Ağustos 2006; 4:07:12 >
  • Arkadaşlar ben mac os x 86 yukledim pcime ama kurulum bittikten sonra makine sürekli restart oluyor. Yardımınıza ihtiyacım var
    NOT:mac'i 2nci bir diske kurdum xp olan disk takılı değil
    PC: celeron 2.8 ghz
    1 gb ram
    128mb msi geforce ekran kartı
    board asrock p4v88+
  • Arkadaşlar MErhaba,
    Cd isteyen arkadaşlar, makinem çöktüğü için birkaçgün müsaade edin, Diskimde bazı bilgilerim vardı onları kurtarmam gerekiyor. Ondan sonra cdlerinizi göndericem.
    Bu arada windowsumda sizlere ömür. Onu düzeltmeye çalışıyorum.
    Anakartım Gigabayte DNA, GA-81945PL-G, İntel Pentium D 3.01 MHZ İşlemci, Hdiskim 120 GB SATA, Asus x1300 Pro 256 MB Ekran kartı , 1 GB DDR2 Ram, FireWire kartı, Feel Hurricane 550 Wat Kasa,
    Bu sisteme önce yükleme yaptı, Yüklemenin sonunda restartta takıldı. Kendim makineyi restart ettim bu seferde açılışta takıldı kaldı. Yeniden restart edince CD dvd den boot etmek için bekledi disk failure mesajı verdi.
    Klavyemin ve faremin USB olmaması etkilermi. Yada bu anakarttamı sorun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xlman62 -- 24 Ağustos 2006; 9:16:23 >
  • mrb. geçmişolsun
    bazen yükleme yaptıktan sonra cd den boot edip disk permission yapmak gerekebiliyor... hatta daha iyi oluyor bir denermisin
  • merhaba arkadaşlar.. daha önce duyuruldumu bilmiyorum ama ben bu sabah farkettim.. JAS 10.4.7 install DVd düşmüş demo noid e..

ben siparişini verdim.. ;)

10.4.6 dan 10.4.7 update bende hayal kırıklığı olmuştu.
    Bide direk install deneyelim bakalım.
  • 
Sayfa: önceki 168169170171172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.