Şimdi Ara

Kurtlar Vadisi Pusu [12. Sezon]- (Kanal D) (2399. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
52.775
Cevap
91
Favori
1.663.423
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23972398239924002401
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: korsankedi

801 sayfa

Mobilde 2402 sayfa.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muhammet

beyler ömer babanın öldüğü camiyi bilen varmı

http://www.youtube.com/watch?v=NAv0QRvwe4c

Nuruosmaniye camii
  • quote:

Orijinalden alıntı: HAAltuntas

quote:

Orijinalden alıntı: ANDREI

25 Eylül'de yazmıştım Andrei'yi isteriz diye, iyi denk geldi lakin gelmeseydi daha iyiydi

http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=97704161

Oo bizim Andrei'miz de gelmiş.

Hocam çok iyi oldu Tilki'nin döndüğü diziye güzel bir soluk getirecektir. Girişi bile çok iyiydi zaten.

Dizi tarihinde pasifize edilememiş tek düşmandı, eski bölümlerdeki izlenimiyle kalmalıydı kanaatindeyim. Herkes ayağa düştü gelinen noktada, Andrei'yi de mahvedecekler.
  • Tilkiyi eskiden ruslarin en buyuk baronu diye bilirdik bu ne emir alir hale gelmis

• eskıden karahanlı da Türkiyenın en büyüğüydü daha dogrusu bız öyle bılırdık ama pusu ıle bırlıkte asıl büyüklerimn kım oldugunu daha net anladık...Bu adamlar baron degıl dünya yönetıcılerı.emır alması dogaldır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blacklabel1907

quote:

Orijinalden alıntı: Muhammet

beyler ömer babanın öldüğü camiyi bilen varmı

http://www.youtube.com/watch?v=NAv0QRvwe4c

Nuruosmaniye camii

Eyv saol hocam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ::Ashes::

amon yüca majesteden daha üstte.

tilki andrei nin akifle pusatla takılacağını sanmıyorum.

fehmiye racon yapıp üstüne cahiti postalayabilir.

Hayır degil

Yüce majeste > amon=ra

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ö1f1 -- 17 Ekim 2014; 21:03:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bloodTime

eskıden karahanlı da Türkiyenın en büyüğüydü daha dogrusu bız öyle bılırdık ama pusu ıle bırlıkte asıl büyüklerimn kım oldugunu daha net anladık...Bu adamlar baron degıl dünya yönetıcılerı.emır alması dogaldır.

Ahıskalı, Karahanlı'ya denk konumdayken; Andrei, Ahıskalının üzerindeydi; Rus derin devletinin zirvesini temsil ediyordu. Andrei'nin; Karahanlı'nın sisteminde Testere seviyesinde olmayan adamlarla bizzat muhattap olacak biri seviyesine indirilmesi (Rulet baskını sahnesi) baştan problem.
  • Ömer Baba eski ak saçlılardan biri çıkarsa şaşırmam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: destinati0n

quote:

Orijinalden alıntı: muskeder

margaret yerine geçen kadının adı ne?

Margaret'ın mevkisinde değil o kadın.Brendan'ın saha operasyonları yetkilisi o yalnız dikkat eden var mı bilmiyorum ama o kadınla Brendan'ın yüz hatları birbirine çok benziyor

Not: Sarışın sevmiyorum

ben kadının kendisiyle ilgileniyorum, çok seksi
  • quote:

Orijinalden alıntı: VECIHI

Tilkiyi eskiden ruslarin en buyuk baronu diye bilirdik bu ne emir alir hale gelmis

Adamın tek sahnesi var. Bunu nerden çıkardın

• quote:

Orijinalden alıntı: Mortuuus

quote:

Orijinalden alıntı: VECIHI

Tilkiyi eskiden ruslarin en buyuk baronu diye bilirdik bu ne emir alir hale gelmis

Adamın tek sahnesi var. Bunu nerden çıkardın

• 1.10dan itibaren bakın. kılıç, polata tilki andreinin kim oldugunu anlatıyor

1.10dan itibaren kesin bakın. 33 yaşındaymış ozaman tilki ve bayaga detaylı anlatıyor kılıç kim oldugunu

• Karahanlı mı kaldı Kılıc mı kaldı . bu adamlar tapınakçıların paçavrasıydı fişini de çektiler bugun Polat bizzat tapınakçılarn en üstündekilerden Tanrılık teklifi alıyor .Geçen ki bölümde var AYASOFYA sahnesi...
    Polat büyüyünce dostları da büyüdü .

en çocukça anlatımla Karahanlı 10 levelse polat bugun 100 level ve mısyonları cok farklı artık.

Andrei de gördüğüm kadarıyla eski konumunda devam ediyor böyle olunca Rulet sahnesı hiç saçma değil.

Polat ve arkadaşları dünya devlerıne savaş açmışken andrei'den eskisi gibi bahsetmek bence yerınde bir yorum değil...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bloodTime -- 17 Ekim 2014; 22:36:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: selates

Şu kel adamı da (Ahıskalı değil) nerdeyse bulup getirsinler. Hatırladığım kadarıyla ölmemişti.

quote:

Orijinalden alıntı: muskeder

margaret yerine geçen kadının adı ne?

Irene Menichetti

öldü
  • geçen senelere göre "bana göre iskender sonrası çöptü" bu sezon daha hızlı daha kaliteli başladı ama daha da iyi olması lazım biraz daha dikkatli adam seçmek lazım senaryo yazmak lazım tabi her hafta 2 saat az değil neyse kendimce fikirlerim bu arada çok ileri sarıyorum bir yerleri bazı konuları atlıyor olabilirim

amona yani bildiğimiz en tepedekine amon diyorlar hatta aha buda sağ kolu diyorlar bir diğerine yüce majeste kim acaba bu yüce majeste

polat annen kaç defa gitti geldi öbür tarafa yanına gidip babam öldü diyeceksen her ihtimale karşı bi ambulans çağır hazırda beklet kalbine inerse ne yapacan

örneğin rus mafyasının bir numarasına doğrudan gelip "bizim her ne hikmetse korumaya gerek bile duymadığımız bir numaralı uyuşturucu imalatçımızı kaçırdılar" diyen adam 1.60 kassız gayet sıradan siyah ucuz takım elbiseli koşarken ceketinin önünü tutan bir adam olmamalıydı

tilki andre ingiliz "ra" ile görüşüyor tamam amon çok büyük ra da doğal olarak o kadar olmasa bile büyük andreyle anlaşmaları olabilir ona racon da kesebilir buna eyvallah da daha oturaklı bir aktör tercih edilebilirdi ra yerine yani bir tarafta a.garcia diğer tarafta bu oyuncu pek olmamış tamam "ra" al pacino olmasın ama "bennimmle ORTAKLIĞINI bozmadığın sürece kiminle düşman olduğun ummrumda bile değil andre" biraz ucuz bir laf ya da biraz bizim çakma mafya dizilerinde kullanılmasına alıştığımız bir laf ingiliz adam böyle demesin ya ve en nihayetinde rus mafyası karşındaki adam ve ortaklıktan bahsediyorsun daha profesyonel daha kaliteli dialoglar olması lazım bence

ömer babanın kardeşleri kimse polat biraz afalladı adamlar kötü adamlar değil e polat niye öksüz kaldı onların arasında kendi babasının cenazesinde bir garip oldu adam biraz daha iyi yansıtılması lazımdı bence kardeşliğin

bitbull mu ne her kimse artık uyuşturucu satıyorsun "sana o kaskı tak demiştim" arkasında ki kadın "bitbull dur indir silahını" arka sokaklar mı bu ya

fehmiyi direk barongillerden biri değilde baronun yanındaki avukat yapsalardı daha çok yakışırdı
  • Ahıskalıyı kastetmediğimi mesajımda belirtmiştim. Memati'nin o efsane sahnesini kim unutmuş ki.

Ben bıyıklı kel adamı diyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: selates

Ahıskalıyı kastetmediğimi mesajımda belirtmiştim. Memati'nin o efsane sahnesini kim unutmuş ki.

Ben bıyıklı kel adamı diyorum.

yav sonradan farketmiştim kimi kastettiğini hatta sildim mesajı yanlış anladığım için

forumda bir hatalar dönüyor yine ne editledi ne sildi msjı
  • vay be
  • quote:

Orijinalden alıntı: angelsbjk

geçen senelere göre "bana göre iskender sonrası çöptü" bu sezon daha hızlı daha kaliteli başladı ama daha da iyi olması lazım biraz daha dikkatli adam seçmek lazım senaryo yazmak lazım tabi her hafta 2 saat az değil neyse kendimce fikirlerim bu arada çok ileri sarıyorum bir yerleri bazı konuları atlıyor olabilirim

amona yani bildiğimiz en tepedekine amon diyorlar hatta aha buda sağ kolu diyorlar bir diğerine yüce majeste kim acaba bu yüce majeste

polat annen kaç defa gitti geldi öbür tarafa yanına gidip babam öldü diyeceksen her ihtimale karşı bi ambulans çağır hazırda beklet kalbine inerse ne yapacan

örneğin rus mafyasının bir numarasına doğrudan gelip "bizim her ne hikmetse korumaya gerek bile duymadığımız bir numaralı uyuşturucu imalatçımızı kaçırdılar" diyen adam 1.60 kassız gayet sıradan siyah ucuz takım elbiseli koşarken ceketinin önünü tutan bir adam olmamalıydı

tilki andre ingiliz "ra" ile görüşüyor tamam amon çok büyük ra da doğal olarak o kadar olmasa bile büyük andreyle anlaşmaları olabilir ona racon da kesebilir buna eyvallah da daha oturaklı bir aktör tercih edilebilirdi ra yerine yani bir tarafta a.garcia diğer tarafta bu oyuncu pek olmamış tamam "ra" al pacino olmasın ama "bennimmle ORTAKLIĞINI bozmadığın sürece kiminle düşman olduğun ummrumda bile değil andre" biraz ucuz bir laf ya da biraz bizim çakma mafya dizilerinde kullanılmasına alıştığımız bir laf ingiliz adam böyle demesin ya ve en nihayetinde rus mafyası karşındaki adam ve ortaklıktan bahsediyorsun daha profesyonel daha kaliteli dialoglar olması lazım bence

ömer babanın kardeşleri kimse polat biraz afalladı adamlar kötü adamlar değil e polat niye öksüz kaldı onların arasında kendi babasının cenazesinde bir garip oldu adam biraz daha iyi yansıtılması lazımdı bence kardeşliğin

bitbull mu ne her kimse artık uyuşturucu satıyorsun "sana o kaskı tak demiştim" arkasında ki kadın "bitbull dur indir silahını" arka sokaklar mı bu ya

fehmiyi direk barongillerden biri değilde baronun yanındaki avukat yapsalardı daha çok yakışırdı

Ra Lord Albert Robert Stone olabilir. Martin söylemişti aralarında ihtilaf var diye. Ayrıca yüce majestenin halen Amon olduğunu düşünüyorum. Adamın konuşmaları, tavırları hatta ismi buna işaret. Hatta Martin geçen sezon bilgisayarla sizinle görüşmeyi bekliyorum yüce majeste dedi o da bende dedi.
  • 
Sayfa: önceki 23972398239924002401
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.