Şimdi Ara

Kurtlar Vadisi Pusu [12. Sezon]- (Kanal D) (1178. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
52.775
Cevap
91
Favori
1.663.435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11761177117811791180
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Gabri3L

abdul ölmedi. onu korumak için polatla doktorun yaptığı bir plan bence bu dikkat ettiyseniz abdulun 2. kez kalbının durduğu anda kameranın bakış açısında boş bir şırınga vardı. Sanırım kalbini geçici olarak durdurup herkesin abdulun öldüğüne inandırmaktır planları. ^^

Evet forumda herkesden önce yazdığım tezim doğruluk kazandığı için mutluyum. Artı mahallede bana inanmayan arkadaşlarıma selamlar xDDd
  • balık tutarken polatın yanına gelen adam sanırım,ihtiyarlar denen cenaptan???*
  • mematinin oyunculuğu yine takdire şayan. ama asıl takdire şayan olucak olan mematinin gerçeği öğrendiği anda vereceği tepki
  • quote:

quote:

abdul ölmedi. onu korumak için polatla doktorun yaptığı bir plan bence bu dikkat ettiyseniz abdulun 2. kez kalbının durduğu anda kameranın bakış açısında boş bir şırınga vardı. Sanırım kalbini geçici olarak durdurup herkesin abdulun öldüğüne inandırmaktır planları. ^^

Evet forumda herkesden önce yazdığım tezim doğruluk kazandığı için mutluyum. Artı mahallede bana inanmayan arkadaşlarıma selamlar xDDd

/>
  • Baydı bu kitap reklamı.
  • Kurtlar Vadisi Pusu'nun sunduğu ATİKER devam ediyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ras0

quote:

Orijinalden alıntı: PHI

quote:

Orijinalden alıntı: makedonn

Dizi herne olursa olsun bizi bir şekilde bağlamayı başarıyor hangimiz vardır ki buraya yazıp ben izlemiyorum deyipte 15 dk sonra daha jenerik müziğini dahi kaçırmadan izler şahsen ben ve tanıdıklarımda öyle...

Son 7 bölümü izlemedim. 2 aydan fazla bir süre yapıyor. Geçti artık o "vadi bağlıyor" dönemi.
    Şu anda kendine bağlayan bir dizi varsa o da Ezel. Vadi için acı ama gerçek.
    Bence daha fazla uzatılmadan bu sezon sonunda Vadi temelli bitirilmeli. Daha uzarsa işler iyice çığırından çıkacak. kazanacakları parayı kazandılar nasıl olsa.

O senin için geçerli.gayette güzel gidiyor dizi..zaten vadiyi hala kötüleyipte bu başlıkta ne işiniz var anlayamıyorum..izlemiyosan beğenmiyosan gidersin

ezel 20 bölümde sıktı herkesi vadi kaçıncı sezonunu yapıyo..kıyaslamak yanlış

İnsanlar istediği gibi eleştirir, belki bu arkadaş senden önce başlamıştı Vadi izlemeye, senden daha çok seviyordu. Bir şeyler eleştirilecek ki doğruyu bulacak. Kimsenin yazma hakkına karışamazsın, o zaman sende arkadaşın yorumlarını okuma, blokla...
  • Senaristlere doğruyu buldurmak için buraya yazıyosanız dicek sözüm yok zaten devam edin..belki duyarlar sizi .. :)
  • yanlız cok karısık,bedrı fıncancı kım şimdi???
  • polat sadece balık tutmuyor sazanda tutuyor denizde gazeteler nasıl inanmıştı abdülün öldüğüne :D bu arada eski vadiyi izliyorum....31. Bölüm adbül diziye giriş yapıyor...Elifle uygunsuz vaziyette iken.....
  • Hay ben bu Star Tv'nin burda reklam mı verilir ya.
  • Dizi Lost gibi oldu ha!
    Herkes korkusuzca ormanın derinliklerine dalıyor. Ormanda hemen birileri birilerini bulabiliyor anında karşılaşıyorlar falan.
    Yalnız iyi gidiyor dizi fena değil.
  • Aha Memati geldi eve
  • Işığı gören giriyor eve. Feller adamları ses çıkarmadan halletmesi lazım. Memati'de kapı çalma adeti yok.
  • Cahit ne yapıyor böyle
    ---
    @crackbaba ss isteriz
  • Arkadaslar toplantının yerını cahit mi soylemiş polata? yoksa zaza mı?
    cahit söylemişse mematinin orda olacağını niye söylememiş diye sorarlar adama?
  • Dizinin son bir kaç bölümdeki gizemli havası ve özellikle şu orman havası diziye değişik bir tat kattı.

Böyle olmalı, hep karışık, hep gizem, hep bulmacalar.

Böyle dizi seviliyor işte dünyada.

Bir de süresi düşürülse, daha akıcı olsa...
  • Cahitî bi çözemedik zaten.
  • memati işin içine etmez umarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Amigo_1106

Arkadaslar toplantının yerını cahit mi soylemiş polata? yoksa zaza mı?
    cahit söylemişse mematinin orda olacağını niye söylememiş diye sorarlar adama?

polat , ihtiyara planını anlatırken toplantının yerini memati üzerinden ögrendim dedi. cok gizli takip sistemi varmış
  • 
Sayfa: önceki 11761177117811791180
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.