Şimdi Ara

KUNDUZ SINAVIN ZORLUĞUNDAN BAHSETMİŞ TÜM FORUM İÇERİ ( Link içerde ) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
2
Favori
3.527
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tyt dedigi gibi ancak turkcenin zorlari fazla zordu

ayt fen normal ona bisey demiyorum

ayt mat sorular garipti degisikti ama sure de fazlaydı

bilmiyorum valla ne gelecek nasil gelecek hicbir tahminde bulunamiyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • lasthdn L kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de Türkçeye tam katılmadım.Ama diğerleri doğru geldi .Işimizi Allah'a bıraktık hocam hayırlısı ne ise o olsun .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: haskolastik

Komik
    Forumda biraz daha takıldıkça fikrim değişmiş olamaz mı kardeşim sen değişik bir kardeşimizsin heralde neden herkesin yorumlarının ss'lerini elinde tutuyorsun?

• bu eski msu yorumlarini okuyordum bizim yaptigimiz tyt lere gore daha iyi siralamalar gelmiş ozdebir limit falan onlarda da bi civari netlerle iyi siralamalar gelebiyordu bilmiyorum ama umudum var gibi

Hayırlısıyla tıp gelir İnşallah hocam

• Matematik özelinden konuşalım . Geçen sene 80 MATEMATİK-GEOMETRİ SORUSU vardı . Bu sene 40 MATEMATİK-GEOMETRİ SORUSU vardı . Bu sene bir Mf öğrencisi bir matematik sorusuna 3 dakikadan fazla ayırabilirdi . Demek istediğim her ne kadar zor soru gelmiş olsa dahi 2018 AYT kesinlikle geçmiş senelerin LYS’si ile kıyaslanamaz . Büyük konuşmayı sevmem ama bu sene puan-sıralama ilişkisi kesinlikle geçen seneden çok daha olumsuz olacak . Herkes kendini hazırlamalı .

• lasthdn L kullanıcısına yanıt
    Valla hocam benim de umudum var hâlâ.Ama yüzde 50 yüzde 50 forum sağolsun.

• Matematik özelinden konuşalım . Geçen sene 80 MATEMATİK-GEOMETRİ SORUSU vardı . Bu sene 40 MATEMATİK-GEOMETRİ SORUSU vardı . Bu sene bir Mf öğrencisi bir matematik sorusuna 3 dakikadan fazla ayırabilirdi . Demek istediğim her ne kadar zor soru gelmiş olsa dahi 2018 AYT kesinlikle geçmiş senelerin LYS’si ile kıyaslanamaz . Büyük konuşmayı sevmem ama bu sene puan-sıralama ilişkisi kesinlikle geçen seneden çok daha olumsuz olacak . Herkes kendini hazırlamalı .

• Adavett A kullanıcısına yanıt
    Ben öyle hazırladım ama iyi gelirse ana bacı sövücem kötümserlere

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Koznakban7 K kullanıcısına yanıt
    Hocam dur sövme filan olmaz , durduk yere ters etki etmeyelim sonuca . İlla bi şey yapacaksan sen de benim gibi lokma dağıtırsın =》

• Hocam zaten sıralamamı tahmin eden birkaç kişi var bilene 50 lira atıcam ama kötümserlere söverim kaç gündür uyuyamıyorum
  • Koznakban7 K kullanıcısına yanıt
    Hocam ben karmaya inanırım o yüzden dedim :)

Yoksa beni de uyku tutmuyor.

• Bakmayan var mı up up .Umutsuzluğa düşmeyin dostlar ,yazıda belirtildiği gibi başka plânlarınızda olsun .

• Bu konuyu okumayan var mı hâlâ sizin için upluyorum.Yazıda tercihle ilgili bilgiler de var.

• Up uppa

• ARKADAŞLAR ARTIK SİZ BAKIN

• Up up up up

SON UP

• Herkes yoruldu artık..Sabah 2014 ,öğle 2016-17,akşam 2010 ve kabus dolu gece...
  • kemalege2000 K kullanıcısına yanıt
    Hocam buraya yazarak rahatlayabilirsiniz.Boylece rahat bir uyku geçirebilirsiniz. Piyona da dinlerseniz tam olur . Sizde kendimi gördüm bende 2 gün önceye kadar böyleydim rahatlarsınız :).İnsanları da çok takmayın .(mantıklı yorumlar hariç ;)

• Aynı şekilde Hocalara geldik Vural hoca da ayt mat çözümlerinde 2018 ayt matematiğinin gelmiş geçmiş en zor matematik soruları olduğunu söyledi.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.