Şimdi Ara

KUNDUZ SINAVIN ZORLUĞUNDAN BAHSETMİŞ TÜM FORUM İÇERİ ( Link içerde ) (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
2
Favori
3.527
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2016-2017 ikisi de olur ama 2010 facia

• Up herkes bakarsa iyi olur

Up up up up

• Sınav zamanı da ben demiştim diycem 2014-2016dan biraz kötü aralığı gelince

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnşallah dediklerine uygun bir sıralama gelir

• Up up up

• Hocam ben yazının devamını mı görmedim anlamadım ki yazıda sonuçların nasıl geleceğine dair yorum yapılmamış, herkes ondan bahsetmiş. Ayrıca sordukları grupta 2000'li çoğunluktaysa geçen seneden zor olduğunu söylemesi doğal çünkü evde çözüyorlar bakıyorlar daha iyi net o zaman benim için 2015'te bundan kolaydı 12'deyken bile şuankinden daha iyi yapmıştım kendi içinde sıraladığımda 5k'daydım. Ben ön yargılı olduğumu düşünmüyorum tüm 2000'lilerin nefretini kucaklayarak geçen sene daha zordu diyorum :D (!sınav kolay demiyorum geçen sene daha zor diyorum!) ama bence kimsenin bahsetmediği bir adaletsizlik var ki o da fendeki soru dağılımıdır. Lisede gerek bireysel gerek genel harcanan zaman ve emeğin karşılığının verilmedi. En azından geçen sene fende öyle bir sıkıntı yoktu. Sıralama konusunda da yoruma gerek yok tüm tahminler boş :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GYGD -- 17 Temmuz 2018; 17:32:7 >
  • GYGD G kullanıcısına yanıt
    https://medium.com/@kunduzasor/2018-yks-değerlendi·rme-27b4ad78febd tam link bu hocam .

• Yoo okumuşum hepsini :D geçen seneden daha zordu denilmesinden çıkarımda bulunmuşlar sanırım.
  • GYGD G kullanıcısına yanıt
    Hocam bu grupta hem mezun hem 2000 li var mezun sayısı da az değil( dershaneye gitmeyenler)

• Ya tamamen kişisel görüşlerim zaten forumun aksine şuymuş buymuş şu gibi gelir şunda şöyleydi falan pek ilgili değilim :D belki de kendim matematiği yaptığım için böyle düşünüyorumdur. Normalde matematiğe yetenekli bulmam kendimi de.
  • Bana saçma gelen yanı TYT Fen ve Sosyali kolay bulmaları. Evet çok zor değildi ama ÖSYM standartları üzerine olduğuna eminim en azından Normal bir seviyedeydi. TYT adına hiçbir dalın kolay olduğunu düşünmüyorum çok fazla zamanın etkisiyle de kaçacak detay vardı. Türkçe çok zor değildi fakat 10 tane Dil Bilgisi bence çok adam dökecek. Bence bu Türkçe 2015'ten sonra en zordu. Genel olarak geri kalanı düşündüğüm gibi.

Benim kendi konumda yazdığım gibi 2014'ten belki 1 tık kötü bir sıralama bekliyorum.
  • bence bunu ciddiye almayın arkadaşlar malesef böyle değildi. katıldığım tek kısım ty matematiğin zaman alıcı olduğu. ayt matematiğe üst düzey demişler de kısmi integralin formülü vardı arkadaşlar yapmayın. mesela o cevabı 70 ya da 75 diye hatırladığım (muhtemelen 70) soru tarzı 345 aytnin nerdeyse her denemesinde sorulmuştu. ben de çok isterim 2015 ya da 2014 gibi gelmesini ama sanmıyorum
  • Iyi şanslar Charlie.

• Baya çöp bir analiz olmuş, fosfor team'den aldıkları feedback'ler yerine 5 dakika forumda dolaşsalardı veya Tr'deki namlı liselerdekilerle konuşsalardı herkesin fullediğini görürlerdi. Sonuç 2010'dan 1-2 tık kötü gelecek 31 temmuzda görüşürüz

• Up up herkes gelsin haydi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu sene herkes aniden çok zeki oldu ve Ayt matematikte zaman çok olduğu için türev integral bilmeyen bile soruyla bakışarak çözdü zaten soruyu dimi

• Up up herkes görsün.

• quote:

Orijinalden alıntı: ErsunYanalFanboi

Baya çöp bir analiz olmuş, fosfor team'den aldıkları feedback'ler yerine 5 dakika forumda dolaşsalardı veya Tr'deki namlı liselerdekilerle konuşsalardı herkesin fullediğini görürlerdi. Sonuç 2010'dan 1-2 tık kötü gelecek 31 temmuzda görüşürüz
    Eğer bir pislik yoksa bu soruları fulleyecek babayiğit henüz anasından doğmadı..Yok kardeşim bunu hiçbir şekilde açıklayamazsın..2010 da sınavların nasıl fullendiğini herkes gördü..2010 da şaibesiz sınav yok neredeyse.. 2010 da sıralamaların o kadar kötü olmasının nedeni neydi sizce? Yapanlara zehir zıkkım haram olsun..
  • KUNDUZ SINAVIN ZORLUĞUNDAN BAHSETMİŞ TÜM FORUM İÇERİ ( Link içerde )
    Komik

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.